37PV70 vs PS3

leon600

New member
Czy ktoś ma spięty taki zastaw i jak to działa na tym tv bo noszę sie z zamiarem kupna SONY PLAYSTATION 3 a mam plazme panasonika 37PV70.
Bardzo mile widziane zdjecia jak to działa :)
 

jjb

New member
Witam,

ja do swojego PV71F mam podlaczonego PC-ta po HDMI (GeForce8600GTS) i jestem bardzo zadowolony. Swietnie sie gra w need for speed badz jakeis strzelanki typu CS czy SWAT. Duze wrazenie robi oblivion z detalami na maxa.. jedyny minus to rozdzialka... mogla by byc wieksza.

Nie mam takze problemow z powidokami, wielogodzinne sesje nie sa wiec powodem do zamartwiania sie o TV.

pozdrawiam
 

motobartcompany

New member
Ja miałem niedawno taki zestawik, z tym że miałem 42 calowego PV 70

Bez problemowa współpraca z PS3, zestaw miałem podłączony przez HDMI.

jednak:

Bardzo widoczne zielone krawędzie w grach, o ile w filmach tego nie widać to w grach bardzo się uwidacznia.

Po sesji z motorstormem piękny powidok zegarów z gry pozostał, śnieg na kilkadziesiąt minut załatwia sprawe, jednak powidoki robią się straszne, wystarczy kilkadziesiąt minut stałego obrazu i mamy powidok.

Obraz minimalnie miga, wiecej widac to na białych obrazach. to tyle z wad:)
 
Mam ps2 i PV70P na componencie monstera i też uważam że jest si :)
Ale tak jak kolega wyżej napisał, jesli gry to lepsze lcd, plazma lepsza do kina, jednak gram i mam wiele radości i nie wpatruję się godzinami by znaleźć jakieś tam błędy w wyświetlaniu :)
 

leon600

New member
no tv kupiłem 4 miesiace temu i nie bardzo mam zamiar kupowac jeszcze LCD typowo pod PS3,martwią mnie te powidoki .... ale najbardziej zielone krawędzie bo czasem je widze na normalnym obrazie z tunera cyfrowego przy dynamicznej zmianie obrazu :( , a co dopiero jak zaczne np. grać w F1 :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trzeba się jednak pilnować aby nie powstały powidoki . Linie zielone są i trzeba się przywyczaić .
Obecnie kupując - wybierać modele które pozbawione są tych wad.
Jesli Panasonic nie wyeliminuje tych wad straci trochę klientów. Bo konkurencja jest bardzo silna i nie przysparza tylu kłopotów.
Pioneer pozbył się wielu kłopotów i rozpoczął dbanie o klientów - podobnie Loewe i Hitachi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że tak , będziesz musiał tylko uważać aby nie przesiadywać długo przy jednym ujęciu. Jeśli już ma tak być -to korzystaj z przeformatowania obrazu. I kłopot masz z głowy na lata.
 

Dru

Moderator
kikiemu pewnie chodziło o zmianę aspect ratio (na pilocie przycisk "Aspect") co jakiś czas. Czyli grasz na 16/9, po godzinie przełączasz na ZOOM1 itd. itp.
 

zbynio81

Member
leon600 napisał:
No dobra tylko jak juz kupiłem to czy jest senes kupowac ps3 do 37PV70 z tego co czytam to raczej nie !!

Mam PNASONICA 42 PV7 I PLAYSTATION 3 przez HDMI.
POWIEM CI JEDNO--KUPYWAC KUPYWAC I JESZCZE RAZ KUPYWAC.
Obraz super. POWIDOKÓW NIE MA, docieram teraz telwizor i mam wszystko ustawione na 40%. Na wszelki wypadek przy COLINIE wyłączam zegary i stałe elementy które mi nie są potrzebne.
Gram w :MOTORSTORM, ASSASIN'S CREED I COLINA DRIFT. A glębia kolorów (czrny) jest SUPER. Zadnych efektów "ZIELONYCH" jak dotąd nie zauważyłem. Jeżeli się trafią to trudno napewno czasami tak sie moze stac jak widziałem to na YouTobe.
DRU dobrze napisał, czasami zmień co jakiś czas obraz na ZOOM bądż inny format, ale to na chwile (tak na wszelki wypadek) napewno bedziesz zadowolony tak jak JA :krol:
W USA jakoś wszyscy głównie uzywaja PLAZM i KONSOL do nich.
 
Ostatnia edycja:

phaeton

New member
Ja również zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, na konsoli gram maksymalnie 2-3 godziny dziennie, 3-4 razy w tygodniu. Telewizor ma być podłączony pod Cyfrowy Polsat lub inną platformę i służyć głównie do telewizji, no i może 3-4 filmy DVD na tydzień.

Wracając do tematu PS3, w moim wypadku chyba nie warto kupować LCD skoro gram tak mało?
 

zbynio81

Member
Nie warto ladować kasy na LCD. Również gram maksymalnie 3 godziny i to najwiecej 2 razy w tygodniu. No chyba ze bylbym maniakiem grajacym 5 godzin dziennie ale w ta sama gre-wowczas moze odrobinke balbym sie o moje CACUSZKO :eek:k: jednak nawet wtedy nie kupilbym LCD.
 
Do góry