Panasonic UB 9000 czy OPPO 203

65AF8

New member
Witam,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc przy wskazaniu który z odtwarzaczy należało by kupić do oleda 65AF8 aby cieszyć się wspaniałym kinem w domu.
Rozmawiamy o oglądaniu filmów w 4K z płyty, bo pozycji w 4K na półkach sklepowych ciągle przybywa i są to coraz fajniejsze tytuły.Wszystko połączone przy pomocy kabli HDMI firmy SCP.
Przy Oppo 203 z uwagi na zakończenie produkcji obawiam się braku możliwości "wsparcia systemowego" z czasem.
 

barburian

New member
Bez reklam
OPPO juz nie kupisz raczej, jego klonem jest CA CXUHD , masz też do wyboru
Panasonica o którym wspomniałeś lub Pioneer-a UDP-LX 500, jeśli zależy Ci na obrazie to wygrywa Panasonic , jeśli bardziej na audio to lepszy będzie Pioneer. A równie dobry i najtańszy będzie CXUHD którego można kupić poniżej 3000 zł
 

65AF8

New member
Bardzo Ci dziękuję Barburian za wskazanie, poszedłem po Pioneer LX 500.
Obraz jest fantastyczny a dżwięk cudowny.
 

adam17

New member
OPPO juz nie kupisz raczej, jego klonem jest CA CXUHD , masz też do wyboru
Panasonica o którym wspomniałeś lub Pioneer-a UDP-LX 500, jeśli zależy Ci na obrazie to wygrywa Panasonic , jeśli bardziej na audio to lepszy będzie Pioneer. A równie dobry i najtańszy będzie CXUHD którego można kupić poniżej 3000 zł

Witam, a ogóle można gdzieś jeszcze kupić CXUHD ,ktoś wie?
 

krisder

New member
Bez reklam
Bardzo Ci dziękuję Barburian za wskazanie, poszedłem po Pioneer LX 500.
Obraz jest fantastyczny a dżwięk cudowny.
W opisach tego Pioneera widnieje informacja że odtwarzacz nie obsługuje cyfrowych systemów dźwięku. Czy podłączając kablem HDMI z moim Onkyo RZ 820 mogę liczyć na "cudowny" dźwięk w formatach Dolby Atmos i DTS X ?
 
Do góry