42PV80 - jak chwilowo zepsuć

Paweł77

New member
Panowie dziwne zapytanie - jak na chwilę zepsuć ten niezniszczalny TV - ma już ponad 10lat i ciągle działa bez zastrzeżeń a już by pasowało kupić coś nowszego, mniej prądożernego, niestety reszta domowników wychodzi z założenia że skoro działa to nie ma sensu wymieniać. Wstępnie myślałem aby przestawić coś w menu serwisowym tylko co?
 

Alf2

New member
Możesz ustawić np poziom dźwięku, który występuje po włączeniu tv- zero lub np bardzo glosno....[emoji16]
 

Tomeks1992

New member
Zdejmij oslene, odszukaj na plycie ysus potencjometr set down i pokrec nim ostroznie, tak aby na ekranie pojawily sie rózowe piksele :)
 

muchaone1

New member
U mnie pomogło zaprowadzenie żony do sąsiada aby zobaczyła 4K

tia... oglądając obraz ze źrodła SD :D
ten sąsiad chyba jednak coś innego jej pokazał ;)
 

mr_roba

Member
U mnie pomogło zaprowadzenie żony do sąsiada aby zobaczyła 4K

tia... oglądając obraz ze źrodła SD :D
ten sąsiad chyba jednak coś innego jej pokazał ;)


Hmmm, możesz mieć rację ;)
A tak na serio to obejrzeliśmy odcinek Alternate Carbon na Netflixie w HDR. To robi wrażenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pokaż różnicę poboru energii między Twoja plazmą a nowym LCD
i powinno wystarczyć...
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Kurcze, to ja tu się zastanawiam jak mojego staruszka zostawic, bo zona cos się kręci za nowym... a jak nie to choć soundbary chce pod niego podpiąć, zamiast mojego kino/wieży.... nie wiem czy się da... ale pewnei jakostak. Jak cosjest dobre to dla mnie szkoda zmieniać, nie ważny wiek... obraz dla mojego wzroku i odległości wystarcza, zwłaszcza jak dobry "sygnał".
 
Do góry