55cx700 problem z bluetooth

tabakook

New member
Witam posiadam model jak w temacie. Nie wyszukuje urządzeń bluetooth w szczególności chodzi mi i słuchawki bt. Chodź innych urządzeń też nie pokazuje takich jak telefon. W telefonie zaś by wykrywa to jako panasonic viera
 

tabakook

New member
Nigdy wcześniej nie próbowałem się łączyć z tv przez bluetooth A mam to już 3 lata. Teraz jakoś chciałem wieczorami posłuchać muzyki. Gdzieś w Internecie znalazłem, że ten model niby łączy się tylko z klawiaturą czy myszka przez bluetootha
 

Stanley

Member
Bez reklam
W Panasie nie ma możliwości podłączenia słuchawek przez bluetooth.
W TYM Panasie, zapomniałeś dodać dla ścisłości. Posiadam model DT60 sprzed ponad 5-ciu lat i w nim JEST możliwość podłączania słuchawek BT.

A sprawdzić to można prosto - w jeżeli w menu Konfiguracja->Konfiguracja Bluetooth jest opcja "Ustawienia audio Bluetooth" - dany model pozwala na podłączenie słuchawek BT (głośnika BT, soundbara, itp.). Lub sprawdzić w instrukcji obsługi.
Ogólnie zauważyłem, że opcję podłączenia słuchawek BT mają wyższe modele z danego rocznika.

P.S. Na upartego można dokupić zewnętrzny transmiter audio-BT, podłączany do wyjścia słuchawkowego telewizora. Niestety są różnej jakości. Kupiłem kiedyś u Chińczyków na Aliexpress dwa (do innego tv w domu). Pierwszy strasznie zakłócał eter, w radiu wcięło FM, a sprzęt wifi strasznie zwolnił i tracił łączność z routerem. Drugi z kolei wnosił duże opóźnienia, w dodatku narastające w czasie.
 
Ostatnia edycja:

robertw222

Klub HDTV.com.pl
VIP
W TYM Panasie, zapomniałeś dodać dla ścisłości. Posiadam model DT60 sprzed ponad 5-ciu lat i w nim JEST możliwość podłączania słuchawek BT.
Ogólnie zauważyłem, że opcję podłączenia słuchawek BT mają wyższe modele z danego rocznika.



Potwierdzam , w modelu 780 też można podłączyć jedną parę słuchawek . Szkoda ,że nie więcej .

Dodatkowo można zmienić tryb pracy na odbiornik np. dla klawiatury bezprzewodowej a nawet ustawić regulację głośności słuchawek BT za pomocą pilota TV .
 
Do góry