LCD z wystawy- Ile chodził? Jak sprawdzić

pilu

New member
Witam,
kupiłem LCD Panasonic TX-26LE60P z wystawy. Sprzedawca zapewniał mnie ,że leżał tam tylko miesiąc. Jak mogę sprawdzić ile godzin był włączony nie wybierając sie do autoryzowanego serwisu.
Wlazłem do menu servisowego i niestety nic tam nie widzę, chyba ,że nie umiem czytać.
poniżej wynik menu servisowego:

Panasonic GLP21
TV V2.25 31/08/06
E2 V05
Service 1
reszta to juz parametry do ustawia9nia:
subcontrast=32, dvco-63, rgb=....(dużo tego),sub-brightness=-3

Błagam o pomoc mam tylko 5 dni na zwrot towaru bez uszczerbku dla mojego portfela.
 
Ostatnia edycja:

pilu

New member
ile chodził LCD na wsyatawie w sklepie - odpowiedź

Odpowiedz znalazłem na stronie poniżej:
http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=236415&page=10

kluczem było przyciśnięcie klawisza hold na pilocie po dojściu do końca menu serwisowego1, ukazało się menu 2 i znowu przewinięcie menu do końca pokazało czas pracy LCD.

niestety sprzedawca :eek:k: kłamał :twisted: albo zapomniał wspomnieć, że telewizor był jeszcze kilka miesięcy na wystawie w innym sklepie:mrgreen: .

Mój "nowy" LCD ma przebieg 1769h :( czyli około 74 dni 24 godziny na dobę, lekko ponad 2 miesiące bez wyłączania:roll: .

pozdrawiam wszystkich odwiedzających.
 
Ostatnia edycja:

bor@s

New member
pilu napisał:
Odpowiedz znalazłem na stronie poniżej:
http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=236415&page=10

kluczem było przyciśnięcie klawisza hold na pilocie po dojściu do końca menu serwisowego1, ukazało się menu 2 i znowu przewinięcie menu do końca pokazało czas pracy LCD.

niestety sprzedawca :eek:k: kłamał :twisted: albo zapomniał wspomnieć, że telewizor był jeszcze kilka miesięcy na wystawie w innym sklepie:mrgreen: .

Mój "nowy" LCD ma przebieg 1769h :( czyli około 74 dni 24 godziny na dobę, lekko ponad 2 miesiące bez wyłączania:roll: .

pozdrawiam wszystkich odwiedzających.

no trochę się nachodził, ale jeśli do tego czasu nic złego mu się nie stało, to masz większe prawdopodobieństwo, że się tak szybko nie zepsuje. To nie projektor i godziny nie są aż takie istotne.
 

ewa

New member
KU przestrodze!!!! panasonic LCD

Kuzynka za "moją dobrą radą " kupiła panasonica LCD 32 lx 600(ja mam lx500) za 4000 zl. w MM w Lublinie.Radośc trwała miesiąc.
Korzystając ze wskazówek forumowicza weszłyśmy w menu serwisowe tegoż telewizora.To był szok ,okazalo się ze telewizor ma już 2807 godz pracy.Były zapewnienia że jest to nowy tv.
Kuzynka jest załamana.mnie jest przykro.
MM to jest (nie)dla idiotów.Tak się właśnie czuję. Ogarnia mnie bezsilna wściekłość i bezradność na taką nieuczciwość ze strony MM.
Pytanie jak pocieszyć kuzynkę i co z tym zrobić?
 

ortax360

New member
Witam - Mozesz ja pocieszyc podswietlenie powinno wytrzymac ( 60.000 tys godzin . przy 8 godzinach codziennego ogladania daje to prawie 20 lat .) te marne 2500 tys godzin to pikus .

Pozdrawiam
 
Do góry