Firma Panasonic prezentuje telewizory Ultra HD OLED - linia 2019 .

Tonito

New member
Witam uprzejmie,

W dniu 24 października 2019 r. ukazał się ciekawie napisany test telewizora Ultra HD OLED firmy
Panasonic TX-55GZ2000B na portalu avforums.com . :-|
Tester to Phil Hinton .

Tester pisze między innymi ," nie ma wątpliwości , że po wyjęciu z pudełka Panasonic GZ2000 jest
niezwykle dokładny w stosunku do standardów i wygląda wysublimowany , tak jak każdy inny
OLED Panasonic testowany w tym roku" .
"GZ2000 to najlepszy telewizor OLED dla jakości obrazu SDR i HDR , jaki widzieliśmy w tym roku ".
Telewizor recenzowany otrzymał rekomendację(wyróżnienie) portalu avforums.com : BEST IN CLASS AWARD . :-|
Wersja testu filmowa trwa 27'36" .

https://www.avforums.com/reviews/panasonic-gz2000-4k-oled-review.15753


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Witam.

Pare tygodni temu wymienilem limitowana High End plazme PANASONIC ZT60 za OLED PANASONIC GZ2000 w wersji 65´ i napisze tylko jedyna rzecz. Nie ma sensu cokolwiek pisac na temat jakosci obrazu! Ten OLED muszi czlowiek poprostu widziec na wlasne oczy ze by wiedzial, co znaczy prawdziwy High End TV ... ;-)

Pozdrawiam z Czech.

Tony
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Telewizor Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55GZ960E w sklepie internetowym Media Expert do godziny 9:00 w cenie promocyjnej 5799.00 zł . ;)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

citisus

Member
Witam uprzejmie,

Telewizor Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55GZ960E w sklepie internetowym Media Expert do godziny 9:00 w cenie promocyjnej 5799.00 zł . ;)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Kupiłem ten TV. Na razie sprawdzam. I nie chce na nim chodzić moduł CI od NNK (conax).
I teraz nie wiem - czy ten model nie czyta tych modułów czy jakiś błąd telewizora. A może trzeba coś inaczej ustawić.
Po włożeniu modułu w ustawieniach nie wyświetla się informacja o włożeniu modułu (czasem wyświetli na sekundę informacja i zaraz gaśnie).
Czy kto próbował tego Panasonica z innym modułem od nc+. ??
 

citisus

Member
Najnowsze modele Panasonica nie czytają starych modułów Conax. Wymieniłem na nowy (kupiłem) i działa bez problemu.

Dzięki za odpowiedź. Szkoda, bo ta stara karta NNK ma lepszy zestaw kanałów. Na szczęście mam jeszcze tuner sat i tam działa bez problemu.
Dziwna polityka Panasonica, z reguły wszystkie inne tv starsze moduły (bez plusa) czytają bez problemu.
 

citisus

Member
Po kilku godzinach testowania:
Obraz rewelka, panel zbytnio się nie nagrzewa. Minimalny zafarb. Po przełączeniu z wejścia zewnętrznego (lub po włączeniu) na tv potrzebuje kilku sekund by wyświetlić poprawnie obraz (szatkowanie) jakby procesor się nie wyrabiał.

Niestety oprogramowanie beznadziejne. Obsługa w stosunku do mojej starszej plazmy GT dwa kroki w tyl.
 

Desverger

New member
Witam,

Coraz bardziej przychylam się do zakupu 65GZ1500 (pierwotnie w zamyśle był zakup LG 65C9). W związku z tym mam pytanie do użytkowników OLED-ów Panasonica z tegorocznej serii jak radzą sobie się te TV z upscalingiem treści HD i SD oraz jak radzą sobie w sporcie, szybkich scenach itd. Czy opisywany na różnych forach problem z trzeszczeniem w głośnikach w serii GZ dalej istnieje? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model LGC9 spokojnie obroni się przed każdym modelem w klasie cena do jakości. Multimedia ma zdecydowanie lepsze.
 

Bodziokrakow

New member
Poniżej odpowiedź NC+/CANAL+ w sprawie modułu CAM:
"Potwierdzam, że wspomniany model telewizora nie obsługuje starszych kart opartych na szyfrowaniu CONAX.
Potwierdzam, że ma Pan możliwość wymiany modułu na nowy moduł CAM za 0 zł. Takiej wymiany może dokonać Pan w serwisowym punkcie Autoryzowanego Przedstawiciela platformy CANAL+.
Nowy moduł będzie już przystosowany do odbioru usług. Ramówka kanałów nie ulegnie zmianie."


Tyle tylko, że ja przeszedłem na umowę, może dlatego oferują mi wymianę tego modułu za darmo.
 
Ostatnia edycja:

kilers9

Member
Witam, jakim najlepszym rozwiązaniem dla tego TV, będzie podłączenie go do ampiltunera ?? Mam aktualnie połączony amplituner po wyjściu optycznym.... i chyba dźwieku Dolby Atmos nie uzyskam... ?
 

Desverger

New member
Cholera, nie wiem czy to wina koronawirusa ale 65GZ1500 zdrożał w MM z 9499 na 11999 [emoji30] Inne modele serii GZ na szczęście nie podrożały
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , braki są coraz większe i ceny idą do góry.
Również w innych firmach i to znacząco.
 

Desverger

New member
Wiadomo, taki OLED to artykuł pierwszej potrzeby w dobie pandemii. Szczególnie model 65GZ1500 ;-)) Teraz to sklepy będą miały cenowe szaleństwo. Schodzi nie schodzi ale i tak kilka tyś. zł do góry - "No wie pan, no nie do dostania ten TV, mamy tylko 1 szt. ściągniętą UPS-em z Japonii. Innym sklepom się nie udało więc radzę brać bo już ze 100 osób pytało". :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu nie sprawa potrzeb ale sprawa, że pracownicy na kwarantannach .
Firmy zamykają profilaktycznie fabryki na trzy tygodnie, żeby nie było gorzej.
I brak komponentów, choćby mała śrubka produkowana w Chinach i trzeba czekać.
 
Do góry