Firma Panasonic wprowadzi w 2019 nowy telewizor OLED GZ2000

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jeśli komunikaty prasowe są poprawne to jest bardzo dobra informacja .
Firma Panasonic w 2019 r. wprowadzi nowy telewizor OLED GZ2000 ,
który jest kompatybilny z HDR10 + , Dolby Vision , HDR10 i HLG .
(Operationally Universal HDR) ;-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziwne.. Przecież Panasonic zamyka produkcje, a najwybitniejsi specjaliści odchodzą i zasilają teraz zaplecze Manty :D
Myślałem, że Panas to od 2019 r. będzie produkował co najwyżej suszarki do włosów :D
 

Alf2

New member
Spieszmy się oglądać aktualne modele Panasa- tak szybko odchodzą..[emoji6]
 
Ostatnia edycja:

Zulus

Member
Jeśli edycja ulubionych programów będzie na tym samym poziomie co w obecnych modelach Panasonica, to nawet gdyby tam był HDR+30, nie pomyślę nawet o przyjrzeniu się temu modelowi!
 

Kris_6

Member
@kiki System to nie wszystko. Najważniejsza jest jakość obrazu czego dowodem są modele Panasonica z tego roku. Dla bardziej wymagających są podstawki Smart pod TV także jeśli ktoś jest maniakiem dobrego obrazu to na pewno priorytetem nie będą multimedia :) Co do samego smarta w Panasie to podstawowe aplikacje są dostępne także całkowitej suszy nie ma :)
 
Ostatnia edycja:

kaper.1981

New member
Bez reklam
@kiki System to nie wszystko. Najważniejsza jest jakość obrazu czego dowodem są modele Panasonica z tego roku. Dla bardziej wymagających są podstawki Smart pod TV także jeśli ktoś jest maniakiem dobrego obrazu to na pewno priorytetem nie będą multimedia :) Co do samego smarta w Panasie to podstawowe aplikacje są dostępne także całkowitej suszy nie ma :)

Wymagający klient chce mieć wszystko jak należy i obraz i system i nie mówię tu o androidzie.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Kto kupuje Panasonica ma obraz żyleta. Inni maja obraz bardzo dobry i milion zbędnych aplikacji działających jak żółw. Niestety daliśmy się zwariować specom od reklamy i marketingu. Kupując TV priorytetem jest nie obraz a bzdety dodane w oprogramowaniu.
 

Alf2

New member
Mam dokładnie takie samo zdanie..

Wśród moich najbliższych znajomych, ludzie w zeszłym roku kupowali tv albo za 2-3 tys zł (liczyła się tylko cena i wielkość), albo właśnie Oledy Panasa.

Ci co kupili Panasy (3 osoby włącznie ze mną) mieli wcześniej plazmy Panasa, dla wszystkich priorytetem był obraz.
Jeden kolega (kupił go tuż po premierze za10 k zł) narzekał na brak Showmaxa, a nie chciał kupować dodatkowego pudełka, ale problem mu się teraz sam rozwiązał, wraz z wycofanie się platformy z Polski.. [emoji3]

Każdy ma swój rozum, preferencje, oczekiwania i oczywiście kwotę, którą może przeznaczyć na tv.
Nie wszyscy chcą się doktoryzować nad obrazem, hdr, dv, etc. - liczy się tylko moda, cena i wygląd zewnętrzny, coby żona zaakceptowała nowy zakup.

Ile osób kalibruje obraz? Ile osób zmienia ustawienia? Wyciągają z pudełka, podpinaja do tv naziemnej i tyle - 100% satysfakcji.
Ja lubię drazyc różne tematy, w kwocie którą mam oczekuję najlepszego możliwie obrazu, bez kosztownej kalibracji jeśli to możliwe...

Za kilka euro kupiłem od Darko ustawienia mojego tv, co jeszcze dopiescilo obraz- chwilowo nie mam potrzeby profesjonalnej kalibracji...
Reasumujac: miał być obraz zyleta i jest zyleta, czego użytkownikom innych tv również życzę..
 

Rodrik_AR

New member
Alf2, a jak Twój Panas radzi sobie z odbiorem kanałów z NC+ i ze skalowanim z SD?
Jak wygląda płynność sportu z Canal+, jeżeli oglądasz oczywiście?
Czy widzisz dużą różnicę (na plus oczywiście) po przesiadce z plazmy?
Mam dobrze jeszcze działającego Pioneera Kuro 50" i zastanawiam się nad wymianą na większy. Najlepiej Oled 75" ale cena jest jeszcze abstrakcyjna. Boję się, że przy zamianie na Oleda 65" niewiele sobie poprawię?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W lutym 2019 r. firma Panasonic na swojej konferencji przedstawi pełną linię telewizorów OLED
i LCD na rok 2019 . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Rodrik_AR

New member
Ciekawe jakie będą ceny na start?
Ciekawe też, czy nowe OLEDY Panasonica będą już na nowszej matrycy 2019?
Mam nadzieję, że plotki o wycofaniu się firmy z naszego rynku to tylko...plotki.
 

ataman76

New member
Panasy tracą wiele na swojej uzyteczności poprzez brak mozliwosci odtwarzania dzwieku w formacie DTS. Na pewno tegoroczne modele beda podobne pod tym wzgledem
 
Do góry