37 PV600 - Dobry wybór?

conci

New member
Witam,
Dzwonił dzisiaj do mnie mój dwutygodniowy teść z prośbą o rade. Z racji tego, że w rodzinie jestem od 2 tygodni wole mu dobrze doradzić :)
Do telewizora będzie podpięta "n-ka", odległość od kanapy to jakieś 2,5 do 3 metrów. Generalnie potencjalny użytkownik nie jest jakimś maniakiem telewizyjnym ale niestety jest perfekcjonistą i niechciałbym mu polecić telewizora, który nie do końca będzie spełniał swoje funkcje.

Czy to prawda, że im wieksza przekątna tym gorsza jakość odbioru?

Z góry dziękuje za porade
Pozdrawiam
Kuba
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli jest tak jak mówisz - to raczej Pioneer spełni oczekiwania.
Może na pierwszy rzut oka wydawać sie za duży - ale za miesiąc będzie juz za mały.
Perfekcjonista doceni w pełni jej jakość i Twoją pomoc . A jeszcze z N-ką to pełna radość . Mozesz też sprawdzić 37 XD1 Sharpa , a w przypadku wątpliwości pamiętaj o prezentacji- wówczas sam będzie wybierał i spokój masz zapewniony.
A stary model PV 600 - odpuść - chyba że za pół ceny.
 

honu

New member
ja mam TH37PV600E wczesniej mialem 500 , obraz z ferdka8800hd c+ jakosc super .dzwiek tez ..:mrgreen::D wszyscy polecaja same nowe modele a sami ogladaja na,Jowiszu. , i na ruskich elektronach tych ktore cudem sie jeszcze nie spalily bo to byl ich plus:grin:
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
conci napisał:
Witam,
Dzwonił dzisiaj do mnie mój dwutygodniowy teść z prośbą o rade. Z racji tego, że w rodzinie jestem od 2 tygodni wole mu dobrze doradzić :).......
Kuba

Jeżeli chcesz mu dobrze doradzić, a jest on perfekcjonistą, to faktycznie poradź mu zamówienie prezentacji (jak się chcesz liznąć to mu ją zasponsoruj :p ). Każdy ma inne oczekiwania od TV, a tak sobie teść porówna i sam wybierze. Nie podałeś też ceny jaką zamierza on zapłacić. Na początek warto się zastanowić nad rozmiarem - jak poczytasz to forum, to użytkownicy piszą, że 37 cali troszkę mało:), ba niektórzy żałują, że nie kupili 50.
PZDR

honu napisał:
...wszyscy polecaja same nowe modele a sami ogladaja na,Jowiszu. , i na ruskich elektronach tych ktore cudem sie jeszcze nie spalily bo to byl ich plus..

a Ty z ABW jesteś??
 
Ostatnia edycja:

tadeo

New member
37pv600

Mam TH-37PV600 od 7-iu m-cy i nie narzekam.Przy dobrym sygnale mozna nawet z odległości 2-ch metrów oglądać.:)
 
Do góry