Panasonic TX55FX735B

garincza

New member
Witam czy ktoś pomoze bo nic nie mogę znaleźć o tym modelu a jest do sprzedania na jednej stronie angielskiej w dość przystępnej cenie.
 

garincza

New member
tutaj kilka informacji o tym tv cena 599funtow rok gwarancja,albo 699funtow 5lat gwarancji. Specifications

Model Number TX-55FX735B
Colour Black
Material: Glass
Stand: Metal
Internal menu languages English
Remote control
Batteries
Instruction leaflet
Stand
Fixing screws
Dimensions- TV: 717 x 1234 x 55 mm (H x W x D)
TV with stand: 775 x 1234 x 254 mm (H x W x D)
Boxed: 817 x 1670 x 263 mm (H x W x D)Weight- TV: 28 kg
TV with stand: 32.5 kg
Features

Voice control Direct voice
VESA mount300 x 300
Table-top stand Yes
Connectivity

WiFi Built-in WiFi
Ethernet Yes
Bluetooth Yes
DLNA certified Yes
Connections- HDMI 2.0b x 3
Component input x 1
Composite input x 1
USB 3.0 x 1
USB 2.0 x 2
Audio output- Optical x 1
3.5 mm jack x 1
Smart

Smart platform My Home Screen 3.0
Smart TV services- Catch up TV: BBC iPlayer, ITV Hub, All 4, My5
Streaming: Netflix 4K, Prime Video 4K
App store: Navigator
Custom homepage
Full internet browser
Social media: YouTube
Screen mirroring Yes for Android & iOS
Smartphone app Panasonic Remote app
Screen

Screen size 55"
Screen technology LED edge lit
Resolution3840 x 2160
HDR- HDR10+
Hybrid Log Gamma (HLG)
Tuner

TV tuner Freeview HD
Electronic programme guide7-day EPG and 7-day catch up with Freeview Play
Picture quality

Motion rate 1600 Hz
Processing rate 50 Hz
Picture enhancement Wide Colour Spectrum
4K Ultra HD compatibility- Video CODEC: H.264/VP9
4K upscaling picture enhancement
Noise reduction Yes
Energy consumption

Energy efficiency class A+
On-mode power consumption 89 W
Annual power consumption 124 kWh
Audio

Speakers 2
Audio power 20 W
Sound enhancement Cinema surround
Supports High-Resolution Audio Yes
 

sodalit1990

New member
https://eplaza.panasonic***/upload/iblock/a89/LED-televizor-Panasonic-TX-49FXR740-TX-55FXR740-7-det.png

Zdecydowanie kupiłbym TX-55FX735B.B czyli telewizor przeznaczony do sprzedaży w UK.


Z internetowej strony z linku niżej telewizor jest bardzo podobny do FX740.Być może to trochę niższa wersja Fx740B.


Panasonic TX55FX735B, 55 Smart UHD 4k LED TV Black with Freeview


FXR740 to model telewizora sprzedawany w Rosji .FXR740 to odpowiednik FX740 ma dobre wyniki.


https://translate.google.pl/transla.../panasonic/tx-49fxr740-obzor.html&prev=search




http://www.tvtest.pl/telewizory-lcd-panasonic-2018/


Za chwile pewnie ktos napisze ze telewizor ma niski kontrast i nie warto na niego zwracać uwagi.
Na takie posty nie należy zwracać uwagi,
 
Ostatnia edycja:

sodalit1990

New member
Takimi postami.. ze ktoś kupił telewizor i oddał do sklepu nie należy przejmować bo nie każdy ma takie same wymagania i nie zawsze komentarz jest prawdziwy.Na tym forum też jest dużo podobnych przykładów w stylu kupiłem plazme panasa ale mój poprzedni telewizor miał lepsza jakość obrazu .Pozniej wymieniane były tylko wady w stylu ..telewizor tylko buczy, jest efekt gg, itp

Uważam ze to bardzo dobry telewizor.Przykład na filmie

https://www.youtube.com/watch?v=MmYsPe_la3M
 
Ostatnia edycja:

garincza

New member
Witam tv jest juz u mnie ale stoi dalej w paczce czeka az skoncze maly remont,jest to model tx55fx740b na stronie przy kupnie byl podany jako tx55fx735b,przyznam ze szukalem 65 cali i juz mialem kupywac ten sam model tx65fx740b jego cena to 1119f takze 55 cali kupilem za 599f,takze cena dosc przyzwoita i wyglad tv bardzo mi sie podoba,tak jak pisalem wczesniej po przesiadce z sanyo 32 cale bedzie duza roznica,podziele sie info jak tylko odpale tv.
 
Sam jestem ciekaw, bardzo mało opinii i na temat fx740 , 780. Jedni chwalą inni oddają. Daj znać mnie bardzo interesuje jakość na kanałach z nc , netflix i kąty dlatego interesuje się IPS. Ale podobno ma bardzo dobra czerń.
 

garincza

New member
Jesli chodzi o filmy i sport to nie mam zadnych zastrzerzen,dzwiek tez jest dla mnie wystarczający jeśli mialbym sluchac glosno muzyki to trzeba by pomysliec o sounbarze,testowalem tylko yotube i działa dobrze,programy hd wygladaja bardzo dobrze sd niestety jakość slaba,kolega wyżej pisal o czern,naprawde wygląda bardzo dobrze.jesli chodzi o wygląd naprawdę ladny solidny ciezki bo chyba wazy ponad 25g tv.ekran przyklejony jest na szkle 3mm ladnie to wygląda,stojak tez ladnie się prezentuje jest ciezki i jest chyba z metalu polaczonego ze szklem albo cos w tym rodzaju,malo plastiku z zewnątrz tylko obudowa z tylu.kable schowane w stojaku z tylu tv także ich nie widać.Pilot w porównaniu z Samsungiem sony i lg dla mnie wygląda najlepiej
 

garincza

New member
Jesli chodzi o filmy i sport to nie mam zadnych zastrzerzen,dzwiek tez jest dla mnie wystarczający jeśli mialbym sluchac glosno muzyki to trzeba by pomysliec o sounbarze,testowalem tylko yotube i działa dobrze,programy hd wygladaja bardzo dobrze sd niestety jakość slaba,kolega wyżej pisal o czern,naprawde wygląda bardzo dobrze.jesli chodzi o wygląd naprawdę ladny solidny ciezki bo chyba wazy ponad 25g tv.ekran przyklejony jest na szkle 3mm ladnie to wygląda,stojak tez ladnie się prezentuje jest ciezki i jest chyba z metalu polaczonego ze szklem albo cos w tym rodzaju,malo plastiku z zewnątrz tylko obudowa z tylu.kable schowane w stojaku z tylu tv także ich nie widać.Pilot w porównaniu z Samsungiem sony i lg dla mnie wygląda najlepiej
 

sodalit1990

New member
Najważniejsze ze jesteś zadowolony z telewizora.Filmu z youtube nie można już obejrzeć

bo został zablokowany. Na pewno był fragment meczu .Tak wynika z komunikatu ..Premier League itd
Jeśli to nie problem to możesz zarejestrować na filmie na youtube np fragment z kanału informacyjnego albo coś innego ale nie transmisje sportowe.
 
Ostatnia edycja:

Witaj.
Powiem tak : na filmie czarne wygląda na czarne, jeżeli tak jest w rzeczywistości to jet lepszy od 55SK9500 .
Na Sk9500 ale 55 cali jak LD był włączony na max to zanikały szczegóły a na inne pozycji niski lub średni LD nie wyrabiał ( dotyczy rozmiaru 55 cali podobno przy 65 problem nie występuje).
Kąty chyba jednak są znośne w przypadku Panasonic .
Całkiem całkiem .

TV masz blisko okna czy dobrze sobie radzi w z mocnym nasłonecznieniem ?
Rozumiem że Netflix to już inna bajka.
 

garincza

New member
Witam wczoraj pierwszy raz podczas ogladania meczu zauwazylem pionowe przeswity jakby pasy najbardziej widoczne podczas ogladania pilki,na filmach problem jakby byl nieodczuwalny,nie wiem czy ten typ tak ma czy trafilem na taki egzemplarz
 

garincza

New member
Witam po 3 miesiącach uzytkowana tv jestem bardzo zadowolony tak jak pisałem wcześniej przy oglądaniu meczow widać leki pasek odcien prześwit ale nie jest to dla mnie jakims problemem,poprostu trzeba się dokładnie przyjrzeć aby to zobaczyć.
 
Do góry