panasonic fx780

Michal tv

New member
Czy warto czekać z zakupem Tv do świąt Bożego narodzenia, czy np."Czarnego piątku" 23 listopada??? Słyszałem opinie że tv wtedy potrafią nawet zdrozec. Czy to prawda?
 

Michal tv

New member
A co myślicie oś lg55sk8500.? W testach wypadł fajnie ale chciałbym usłyszeć coś od posiadacza tego tv. Na allegro za 4800zl ostatnie 6 szt.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Przecież ten Panasonic tez dupy nie urywa.
Lepiej już szukaj modelu z zeszłego roku EX
A co widziałeś na żywo w warunkach domowych, że oceniasz? Jeśli w ogóle "dupy nie urywa" można nazwać oceną.
Zeszłoroczny EX780 jest super, ale ja już miałem problem ze znalezieniem go w lutym, więc życzę powodzenia...
Po za tym zobacz jakie są potrzeby kupującego. Zależy mu raczej na szerszym kącie widzenia, więc tylko IPS wchodzi w grę.
 

Michal tv

New member
Dokladnie tak tylko ips. Wlasciwie wyboru dokonam miedzy sony 55xf85, panasonic 55fx780 i LG55sk8500. Co do fx780 MSX napisal na ****************************** odnosnie modelu lgsk9500 "nie ma czym sie podniecac ten tv jest slaby testowalem go i niczym sie nie wyroznia podswietlenie wcale nie jest takie super jak opisuja , szkoda kasy dodawac porownanie z sk8500 nie ma strasznej roznicy samsung 8xxx zje te dwa tv odrazu na zwyklych kanalach HD i HDR , duzo paplania ze jakie super to wygaszanie ale to tylko na papierze to samo panasonic fx780 , do niego mozna porownac te oba LG jedyny plus to jednak menu i obsluga LG tutaj samsung sie chowa musi sie jeszcze duzo uczyc od LG" na tym forum pisal ze testowal panasonica fx780 ale go nie zadowolil więc go oddał a lg 9500 sobie podarował bo też był na ips więc nie było sensu i kupił Samsunga na va serii 8 po czym doszedł od razu po włączeniu go do sieci
. Jestem przekonany że nie miał ani Panasa ani lg w domu tylko od razu kupił Samsunga ale to niech każdy oceni sam.
 

Zulus

Member
Czy ten konkretny model ma matrycę lcd za szkłem, lub czymś podobnym? Pytanie kieruję do tych, którzy maja ten odbiorniki nie zgadują ze zdjęć!
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Dokladnie tak tylko ips. Wlasciwie wyboru dokonam miedzy sony 55xf85, panasonic 55fx780 i LG55sk8500. Co do fx780 MSX napisal na ****************************** odnosnie modelu lgsk9500 "nie ma czym sie podniecac ten tv jest slaby testowalem go i niczym sie nie wyroznia podswietlenie wcale nie jest takie super jak opisuja , szkoda kasy dodawac porownanie z sk8500 nie ma strasznej roznicy samsung 8xxx zje te dwa tv odrazu na zwyklych kanalach HD i HDR , duzo paplania ze jakie super to wygaszanie ale to tylko na papierze to samo panasonic fx780 , do niego mozna porownac te oba LG jedyny plus to jednak menu i obsluga LG tutaj samsung sie chowa musi sie jeszcze duzo uczyc od LG" na tym forum pisal ze testowal panasonica fx780 ale go nie zadowolil więc go oddał a lg 9500 sobie podarował bo też był na ips więc nie było sensu i kupił Samsunga na va serii 8 po czym doszedł od razu po włączeniu go do sieci
. Jestem przekonany że nie miał ani Panasa ani lg w domu tylko od razu kupił Samsunga ale to niech każdy oceni sam.


Jak bym miał wybierać to bym wybrał zdecydowanie LG55sk8500
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
SK 9500 dostał nagrodę Eisa .
Różnice są dla zaawansowanych użytkowników.
Pytanie to samo - ile masz max kasy ?
 

Michal tv

New member
Kiki a jakie maszo becnie ceny na panasonic55fx780, sony55xf85 oraz Lg55sk8500. Czy zamiast tego sk8500 ktory obecnie przekracza moj planowany budzet warto zwrócić uwagę na zeszloroczny lg 55sj850v????
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Kiki a jakie maszo becnie ceny na panasonic55fx780, sony55xf85 oraz Lg55sk8500. Czy zamiast tego sk8500 ktory obecnie przekracza moj planowany budzet warto zwrócić uwagę na zeszloroczny lg 55sj850v????




Nie bierz tego sj8500 ( Edge led ) daruj sobie , jak już to sk8500 ( Direct Led )
 
Ostatnia edycja:

msx

New member
Jak bym miał wybierać to bym wybrał zdecydowanie LG55sk8500

mial i panasa fx750 bo to uk i lg nie sciemniam mi poprostu nie podeszly te dwa tv , samsung tez d..y nie urywa ale jednak obraz ladniejszy jak dla mnie , panasonica wziolem za zepsutego xd9305 i mialem go 5 godzin w domu i wymienilem na lg ktorego mialem jeden dzien , jako tako w dzien jeszcze bylo ok ale jak przyszedl wieczor to juz koniec , samsung tego problemu nie ma i w dzien i w nocy ok jedyny minus to pilka nozna ale jak sie wlaczy polepszacze to idzie ogladac.
Tak ze z mojej strony to samsung , lg i panasonic na koncu a wszystkie te tv to na obraz bil sony xd9305 dla zony to i panasonic mial super obraz
ona nie widzi roznicy w tych trzech tak ze sam widzisz co osoba to bedzie inne miec preferencje i wymagania od obrazu
pozdrawiam
 

Zulus

Member
szklo jest z tylu naklejone bardzo fajnie to wyglada i utrzymuje taki stabilny ekran, tv jes naprawde ciezki jeszcze z podstawa to jest co podniesc




Co to znaczy, że z tyłu naklejone? Najpierw jest tafla szkła, a później do niej przyciśnięty panel lcd. Czyli tafla szkła jest z przodu :)
 

Bigmoo

New member
Witam
Dzisiaj poszedłem do sklepu i oglądałem tego Panasonica , bardzo przyjemny telewizor , film puszczony z pena 1080 oglądało się bardzo przyjemnie , bardzo naturalne barwy jeśli miałbym dzisiaj kupować telewizor to wyszedłbym z nim.
Podobało mi się to , że kolory są prawdziwe a nie jakieś takie sztuczne jak na innych.
 

Zulus

Member
Witam
Dzisiaj poszedłem do sklepu i oglądałem tego Panasonica , bardzo przyjemny telewizor , film puszczony z pena 1080 oglądało się bardzo przyjemnie , bardzo naturalne barwy jeśli miałbym dzisiaj kupować telewizor to wyszedłbym z nim.
Podobało mi się to , że kolory są prawdziwe a nie jakieś takie sztuczne jak na innych.


Wszystko piękni, ale przypatrzyłeś się telewizorowi z przodu, jak wygląda panel, jest za szybą?


Dodam tylko, że wszystkie te telewizory nie tylko Panasonica, ale i LG, Philips itp mają marnej jakości oprogramowanie dotyczące edycji i tworzenia własnych list ulubionych programów. Totalna wtopa wszystkich producentów telewizorów!
 
Do góry