OLED jakość wyświetlanego obrazu

Witam!zastanawiam się nad zakupem tv oled ale nie wiem czy jeszcze nie poczekać kilka lat.Jak sądzicie, czy jakość wyświetlanego obrazu w oledach znacząco się poprawi, czy raczej tylko dodatki jak ostatnio w lg inteligentna obsługa tv?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Przełomu w technologii raczej nie będzie, w najbliższych kilku latach - co najwyżej drobne poprawki, jak ciut większa jasność może, płynność itd...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To są właśnie potrzebne zmiany.

Krzycho7715 - to nie wolisz nowe modele Oled w extra cenach ?
I nie są to tylko dodatki.
Masz bezkompromisową jakość , ceny dużo , dożo lepsze niż za modele nowe niż te compodałeś. Do tego zdecydowanie większy możliwości operacyjne, multimedia i aplikacje.
I masz większe zabezpieczenie, łatwiejszą obsługę i extra prezenty i matryce 2018.
A kasa co Ci zostanie przebacz na nowe tunery 4K i MŚ w piłce nożnej Rosją 2018 masz jak w bajce.
I sprawdź jakie modele Oled otrzymywały tytuł na świecie The Best.
Nie był to ani Sony ani Panasonic.

On będzie stał czy będzie wisiał ?
Bo w pakiecie LG i Philipsa oprócz prezentów od producentów masz jeszcze kalibrację, uchwyt i montaż gratis.
 
Trochę czytałem o oledach i wydawało mi się że Panasonic tx65ez1000 jest najlepszy, philipsem jestem zaskoczony on znowu jest na topie? Czytam też że loewe jest świetny ale czy lepszy od konkurencji? Będzie wisiał
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To wybrałbym 65C 8 i do tego soundbar SK10.
I masz best of the best i mieścisz się w klasie cenowej..
 
Soundbar odpada, będzie kd a przy okazji jakie gł frontowej polecacie wysokiej jakości? Dziękuję za podpowiedź jeśli chodzi o tv, choć muszę przyznać że Panasonic to moja ulubiona marka ale ten lg faktycznie wygląda że obecnie jest najlepszy
 

WuMike

New member
Bez reklam
Panasonika na matrycy model 2018r wciąż nie ma, wiec wstrzymałbym się jeszcze chwilkę, z zakupem i ocenami. To jest rownież mój ulubiony producent i wierze, że serią FZ800 uda im się przebić blisko szczytu, głownie ze względu na idealne kolory oraz dobry obraz w ruchu. Wkrótce to się okaże. LG ma zaletę w postaci obsługiwanego już Dolby Vision, natomiast o HDR 10+ niewiele można powiedzieć aktualnie.
 
A to ja jeszcze z innej beczki, mam chopla na punkcie staroci crt, zdobyłem Panasonic px10 ale marzy mi się król crt Panasonic tx36pd30 jeśli ma ktoś do pozbycia chętnie kupię byłby super do sypialni
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale wiesz, że on promieniuje. I gdzie jak gdzie do sypialni gdzie masz azyl napewno nie powinien się znaleźć.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale kupujesz żeby grał, czy żeby stał - bo to zmienia postać rzeczy.
Telewizor LCD czy Oled nie mają już promieniowania.
I znajdziemy coś dobrego w extra cenie przy tej wielkości
 
Do góry