Panasonic ex780e a hbo go

tomkoski

New member
Mam problem z wejściem na stronę hbo go i zalogowaniem się. Netflix działa bez problemu dzięki dedykowanemu przyciskowi. Jak zaktualizować przeglądarkę, bo w tym jest problem - tak mi się wydaje? Dobrze myślę?
 

tomkoski

New member
Dziękuję za odpowiedzi. Ten model kupiłem ze względu na jakość obrazu, nie obsługę mulimediów. Myślałem, że poradzi sobie z tym - niestety. Gdzieś czytałem o możliwości podłączenia do TV, szczególnie tych starszych, jakiegoś boxa, który rozszerza sprzęt o funkcje internetowe. Wiecie może coś o tym? Poproszę o odpowiedź.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Dziękuję za odpowiedzi. Ten model kupiłem ze względu na jakość obrazu, nie obsługę mulimediów. Myślałem, że poradzi sobie z tym - niestety. Gdzieś czytałem o możliwości podłączenia do TV, szczególnie tych starszych, jakiegoś boxa, który rozszerza sprzęt o funkcje internetowe. Wiecie może coś o tym? Poproszę o odpowiedź.
Przejrzyjten dział - Odtwarzacze strumieniowe, odtwarzacze sieciowe, opinie, testy... - HDforum

A od siebie polecam Ferguson FBOX ATV jeśli chodzi o boxa.
 

StaraPlazma

New member
Jak chcesz mieć dobry sprzęt z dobrym wsparciem i z aplikacjami dedykowanymi dla TV a nie komputerów, to zainwestuj w Apple TV ale 5 generacji. Tańsza opcja to Android TV box, pełno tego na allegro, ceny od 130 zł (co gwarantuje problemy z odbiorem i masz zacinający się obraz w cenie) ale takie takie w miarę sensowne modele np. H96PRo to już około 300 zł.
 
Do góry