58ex780 czy 55fx780?

zegan

New member
Koledzy proszę o pomoc. Tv powoli "wychodzi z ofert sklepowych" jest kilka sztuk we Wrocławiu ale nie gwarantują że produkt jest nowy, nieodpakowany. Jutro zamierzam podjechać do euro zobaczyć sztuki które mają na sklepie. Proszę więc o wskazówkę jak sprawdzić w nich ilość godziny przepracowanych. Z góry dziękuję
 

krzychooo

New member
Menu - pomoc - informacje o systemie
tam będziesz miał pod ID modelu (w moim jest pod ID modelu 2 więc), ilość włączeń i przepracowanych godzin. Zorientujesz się zresztą po tym jak wyłączysz i włączysz i zmieni Ci się liczba włączeń.
Nie trzeba tutaj wchodzić w żadne menu serwisowe.
 

tomulus

New member
Jak wygląda teraz sprawa z multimediami w Panasie. Trzy lata temu miałem brać już model Panasonica jednak odrzuciłem z racji na fakt że napisy do filmów były małe ( pomimo dwóch wielkości )- czy teraz jest tak samo gdybym chciał puścić film z usb?. Napiszcie jak wygląda sprawa z YT, Netflix - HBO Go niestety nie działa. Przeglądanie zdjęć z telefonu na tv , to samo dotyczy puszczania filmów z telefonu na tv, Jak z jakością dźwięku.
Obecnie mam Sam...H6400 i planuję zmienić na coś większego i jednym z TV jest właśnie Panas.
 

zegan

New member
Menu - pomoc - informacje o systemie
tam będziesz miał pod ID modelu (w moim jest pod ID modelu 2 więc), ilość włączeń i przepracowanych godzin. Zorientujesz się zresztą po tym jak wyłączysz i włączysz i zmieni Ci się liczba włączeń.
Nie trzeba tutaj wchodzić w żadne menu serwisowe.

W mojej plazmie 42ST pod ID nic się nie zmienia pomimo kilkukrotnego wl/wyl, rozumiem że jest to aktywne tylko w nowych generacjach tv?
 

krzychooo

New member
W moim w id modelu4 pierwsza rubryka to ilość przepracowanych godzin, po myślniku zaś ilość włączeń. Nie wiem niestety jak było w starszych.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Tak jak u mnie. Ilość godzin i ilość włączeń jest w Menu - Pomoc - Informacje o systemie - ID modelu4 - i tam Cxxxxx (ilość godzin) - xxxxxxx (ilość włączeń).

W moim przypadku jest to 837 godzin i 370 włączeń telewizora.
 

Attachments

  • IMAG1709.jpg
    IMAG1709.jpg
    36,8 KB · Wyś: 123
Do góry