Pikseloza na TX-P50VT30E podczas odtwarzania filmów z pamięci USB

cinkoo

New member
Mam dziwny problem z moim Panasem TX-P50VT30E, podczas oglądania filmów z pendrive (dowolony format avi/mkv) zdarza się, że na ekranie kilka razy pojawi się pikseloza i trwa to jakieś 1-2sekundy. Problemu tego nie ma gdy filmy są odtwarzane z płyt. Próbowałem kilka pendrive'ów i na każdym jest podobna sytuacja. Mam jeszcze pytanie odnośnie trybu ECO. W ciągu dnia zmniejsza się jasność ekranu i muszę włączyć tryb ECO by jasność wróciła do normy. Czy da się ustawić TX-P50VT30E tak, by jasność ekranu nie zmieniała się zależnie od warunków oświetlenia?
 
Ostatnia edycja:

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Kup jakiegoś taniego TV box'a podłącz po HDMI z TV i będzie po problemie, podobnie odtwarzasz filmy z płyt, przez zew dekoder.
 

cinkoo

New member
Czyli problemy z odtwarzaniem plików przez usb to wina VT30? A co z jasnością ekranu, da się ją tak ustawić, żeby nie zmieniała się gdy w pokoju jest ciemniej lub jaśniej?
 

cinkoo

New member
Masz na myśli wyłączenie trybu ECO w ustawieniach obrazu? Używam trybu normalnego i po wyłączeniu trybu ECO jasność ekranu znacznie maleje.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Opcja CATS działa tak jak nie chcesz by TV działał, ponosi lub obniża jasność do warunków otoczenia. Nie chcesz by tak było to musisz ją wyłączyć i sam ustawić sobie obraz do satysfakcjonujących Ciebie preferencji.
 
Do góry