Prośba o pomoc w wyborze kupna tv 75''

czared

Member
Witam
Mam zamiar kupić tv 75" zastanawiam się pomiędzy Panasonic TX-75EX780E lub Sony KD-75XE8596 Proszę o podpowiedź który wybrać czy może jeszcze inna opcja wchodziłaby w grę ,zależy mi przede wszystkim na jakości obrazu i kwocie max 14000 tys złotych funkcje Smart nie istotne .Tv traktuję wyłącznie jako monitor który ma reprodukować super obraz od internetu są inne do tego celu przeznaczone przedmioty .
 

czared

Member
Sony Kiki przekracza mój budżet ,TCL nie biorę pod uwagę (jeszcze ),Philips dość ciemny w HDR .Najlepszy byłby Sony ale przekracza budżet 0 2,5kk w stosunku do Panasonica o którym to są bardzo pochlebne informacje .Jeżeli Panasonic 75EX-780E ma niezauważalne smużenie podczas oglądania programów sportowych (dla mnie bardzo ważna wiadomość) a najlepiej gdyby jej nie było to Panas jest nr 1! Stąd moje pytanie do KIkiego czy obraz jest super podczas oglądania sportu i akcji dynamicznych ?? Dziękuję za informację .
 

barburian

New member
Bez reklam
Kup za 7500 TV niżej , ma matrycę VA i jest Direct LED
TOSHIBA 75U6763DG , a za 5-6 lat kupisz w cenie 10-12 tyś OLEDA 77 cali.
Jestem przekonany że nie zobaczysz specjalnie różnicy w obrazie między
Sony 75XE85 a tą Toshibą .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ci którzy kupili właśnie 75C70 na pokazach w swoim domu - mają zupełnie inne zdanie. Właśnie dlatego kupili, że gra lepiej do Panasonica.
I właśnie dlatego, że będą za 4 lata w to miejsce kupować Oleda 77".
I dlatego, że to jedyny model z podświetleniem strefowym i specjalnie wygrzewany w fabryce.
To jedyny model z takim wyposażeniem i możliwościami w klasie cenowej.
Teraz w promocji olimpijskiej.


20770179_1488594097869043_5917194064194862417_n.jpg



20769937_1488594131202373_1290593484779592116_n.jpg

-PAXP-deijE.gif


20664946_1488594207869032_2566595190944140898_n.jpg

-PAXP-deijE.gif
 

strazakp

Banned
Sony Kiki przekracza mój budżet ,TCL nie biorę pod uwagę (jeszcze ),Philips dość ciemny w HDR .Najlepszy byłby Sony ale przekracza budżet 0 2,5kk w stosunku do Panasonica o którym to są bardzo pochlebne informacje .Jeżeli Panasonic 75EX-780E ma niezauważalne smużenie podczas oglądania programów sportowych (dla mnie bardzo ważna wiadomość) a najlepiej gdyby jej nie było to Panas jest nr 1! Stąd moje pytanie do KIkiego czy obraz jest super podczas oglądania sportu i akcji dynamicznych ?? Dziękuję za informację .

Kiki nie napisze ci nic dobrego nt Panasonica i zawsze TCL będzie lepszy.
Jakmodpusciles sobie TCL to bardzo dobrze i jeżeli masz kasę na Panasonic 75ex780 to wg mnie jest to mega super wybór. Smurzenie mieć nie będziesz choć nie wiem jak to jest przy tak dużym ekranie. Ja mam 58dx700 i sport ogląda się super a to przecież sporo niższy model.
Jeżeli chcesz się opierać na zdjęciach porównujących dwa telewizory to życzę powodzenia ;-) ale mam nadzieję że o takim porównaniu myślisz tak samo jak ja :)
Jedną kobietę ładnie ubierzesz, umalujesz i będzie dużo ładniejsza od drugiej która tak nie "podrasujesz";-)

Wczoraj była oficjalna prezentacja Panasonica z modelami (FX) które wejdą już wiosną do sklepów. Firma świętuje 100 lat istnienia i jakoś nie zamierzają ogłaszać upadłości a wypuszczają coraz to nowe sprzęty stawiając głównie na jakość obrazu a nie bajery.
 
Ostatnia edycja:

czared

Member
Dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu co do wyboru Panasonica , nie neguje TCL ale mnie osobiście nie przekonuje , szanuje zdanie Kikiego i dzięki za informacje i wskazówki co do innych modeli , ale faktycznie uderzę w Panasonica sam mam obecnie 60as650 ,ale kusi mnie wielkość ekranu. Zbliżają sie mistrzostwa w piłkę nożną i fajnie byłoby pooglądać dobre mecze na dużym calowo ekranie z naprawdę dobrą jakością obrazu (super!!!).Dzięki
 

strazakp

Banned
Dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu co do wyboru Panasonica , nie neguje TCL ale mnie osobiście nie przekonuje , szanuje zdanie Kikiego i dzięki za informacje i wskazówki co do innych modeli , ale faktycznie uderzę w Panasonica sam mam obecnie 60as650 ,ale kusi mnie wielkość ekranu. Zbliżają sie mistrzostwa w piłkę nożną i fajnie byłoby pooglądać dobre mecze na dużym calowo ekranie z naprawdę dobrą jakością obrazu (super!!!).Dzięki

No ja też jakoś do TCL przekonania bym nie miał.
No jak masz obecnie 60" to wiadomo że mniejszy nie może być następny ;-) Choć już przy 65" będziesz widział różnice to jak kupisz te 75" to będzie mega WoW i już ci zazdroszczę ;-) a tym bardziej zazdroszczę przed mundialem.
Bierz Panasonic.
 

destructor

New member
Bez reklam
czared, weź Panasonica, zrób zakup przez internet, zawsze masz wtedy te 14 dni na zwrot. Nie zapomnij poczytać o ustawieniach obrazu.
 
Do góry