tx-l42et60e a internet+ htc telefon

sezamek1982

New member
witam
Jak mogę połączyć bezprzewodowo telewizor panasonic viera tx-l42et60e z htc820 desire? nie interesuje mnie oglądanie zdjęć czy filmików z telefonu bo to działa za pomocą m.in. remote2
interesuje mnie oglądanie np seriali z seriale.co czy meczów steam z livetv.sx etc strony. odpalam na telefonie i działa ok, ale przy próbie przerzucenia za pomocą remote2 wywala błąd i wraca do menu. Nie da się oglądać live to co mam na telefonie? jak mogę to obejść żeby zadziałało?



To samo dzieje się przy wejściu w wyszukiwarkę tv pilotem i odpaleniu strony onet,google itp. odpala się dobrze na tv, to jak chce puścić seriale czy kabarety z sieci z tworzymy historię.pl to wówczas wywala mi błąd i wychodzi z apps.
przywracanie do ustawie fabrycznych nic nie dało. Gdzie leży przyczyna/błąd?
 

Stanley

Member
Bez reklam
Przeglądarka w ET60 nie wspiera Flash, stąd może być problem z odtwarzaniem materiałów wideo na niektórych stronach. Poza tym telewizor ma już parę lat, przez które przeglądarka nie była aktualizowana (producenci smart-tv nie przewidują takiej opcji...).

Ze smartfona wideo z sieci spróbuj streamować przez DLNA, za pomocą apek Web Video Caster, Tubio. Nie wszystko chodzi, czasem trzeba próbować pierwszą aplikacją, czasem drugą. Chociaż spróbowałem wyrywkowo coś z seriale.co i poszło w obu. Tv DT60 z tego samego rocznika, smartfon Samsung S5.

Inna opcja: użyć Dublowanie, w ET60 chyba jest. Czyli po prostu bezprzewodowo przesyłasz zawartość ekranu smartfona na ekran telewizora. Lecz jest to funkcja dość kapryśna, nie zawsze urządzenia chcą się łączyć, "dogadywać", spore opóźnienia, itp.
 
Ostatnia edycja:
Do góry