OLED Panasonic 55" i 65" serie FZ950 i FZ800 - linia 2018 r.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Aaaaaaaaaa pojechałeś z instrukcją....
Szacun.
Nie zmienia to oceny porównawczej z Anglii , Berlina czy Warszawy sprzed kilku dni.
 

Zulus

Member
Czekam cierpliwie na nowe oledy od Panasonica. Chcę zobaczyć jak wyglądają, jak grają, i ile kosztują, jaka jest różnica w cenie między LG i Panasonic :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena prawie dwa razy większa za taką samą jakość, znacznie mniejsze możliwości i bez promocji.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 23 maja 2018 r. na konkurencyjnym , "zaprzyjaźnionym" portalu HDTV P o l s k a
został wydany test telewizora Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-65FZ950 . :|

Konkluzja - Referencja za najlepszą jakość obrazu . Najwierniejsze oddanie barw w HD i Ultra HD
ze wszystkich telewizorów kiedykolwiek testowanych . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na pokazach w Muzeum w Londynie gdzi decydowali nie testujący ale użytkownicy :
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...e-i-zdecydowanie-oled-philipsa-55pos9002.html

[youtube]U2dkaYVAuLE[/youtube]

Telewizory po kalibracji i ŚLEPY TEST !!!

======================================
Najlepsze Oledy w Europie wybrane przez 26 dziennikarzy, testerów z największych czasopism w Europie - to LG E7 i Philips PUS9002 !!!!
https://www.eisa.eu/awards/home-theatre-display-video-pl/?lang=pl
W testach na świecie obydwa dostały najwięcej nagród i wyróżnień.

Philips_55POS90002_web.jpg


LG_Oled_65E7_web.jpg


Panasonic ... się nie załapał.
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Ślepe testy są dla mnie chwytem marketingowym. Zawsze znajdzie się sponsor, który funduje imprezę oraz klakierzy. Nie wierze w takie spendy.

Ps. FZ950 dostał referencję na innym forum, które go właśnie przetestowało. Szkoda, że wciąż nieznane są ceny tegorocznych modeli OLED Panasonika.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Robiłem ŚLepy test osobiście na targach ON/OFF w Warszawie i masz zero marketingu. Każda firma ustawiała sama. Wszystko zakryte aby ekran świecił. Dotyczyło LCD i wygrał .... Philips. Ostatni był ... SOny.
Tak zdecydowało 8000 osób.
 

Bigmoo

New member
Daleki jestem od teorii spiskowych , ale znam życie :):) , tym bardziej ,że na filmie widać ,że gościu stroi telewizory przed testem , mam nadzieję ,że był całkowicie niezależny i oczywiście nie pił winka ani po ani przed :):)
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Ślepe testy są dla mnie chwytem marketingowym. Zawsze znajdzie się sponsor, który funduje imprezę oraz klakierzy. Nie wierze w takie spendy.

Ps. FZ950 dostał referencję na innym forum, które go właśnie przetestowało. Szkoda, że wciąż nieznane są ceny tegorocznych modeli OLED Panasonika.




Będzie pewnikiem cena zaporowa, strzelam że 18-19tyś...
 

WuMike

New member
Bez reklam
^^ Wersja bez soundbara na 100% nie będzie kosztowała aż tyle. Strzelam bliżej 14-15 tysięcy.
 

Zulus

Member
Czy te dwa nowe modele oledów Panasonica będą się tylko różnić soundbarem, czy są jeszcze inne różnice?
 

accu

New member
Bez reklam
Czy te dwa nowe modele oledów Panasonica będą się tylko różnić soundbarem, czy są jeszcze inne różnice?

Witam uprzejmie,

Tak jak myślisz i oczywiście ceną . :neutral: Może jeszcze terminem dostępności i wagą , rozmiarem . (65" i 55" jednej i drugiej serii)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 28 maja 2018 r. recenzent Tanguy Andrillon opublikował na portalu lesnumeriques .com
test telewizora Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55FZ950 . :neutral:

https://www.lesnumeriques.com/tv-televiseur/panasonic-tx-55fz950-p42481/test.html

Konkluzja . Jakość obrazu . Doskonała kolorymetria w trybie HDR . Wydajny procesor Studio Color HCX2(skalowanie , kompensacja ruchu). Płynny i przyjemny interfejs . System audio . Podświetlany pilot .

Telewizor firmy Panasonic TX-55FZ950 ma być jednym z najlepszych telewizorów w 2018 r . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak dokładnie można napisać o każdym TV OLED .
Najwięcej nagród dostał w ubiegłym roku Philips i LG.
Przypuszczam, że w tym roku będzie tak samo.
Modele Oled Panasonica 2017 okrzyknięte najlepszymi - przegrały wszystkie porównania ze wszystkimi Oledami.
 

Greymir

New member
Dobrze że jest konkurencja, to nie dość że ceny zaczną spadać to i może technologia zacznie się szybciej rozwijać.

Chociaż już teraz niektóre OLEDY na wyciągnięcie ręki :)
 
Do góry