Panasonic TX50EX780 ustawienia obrazu

cezary1020

New member
Panasonic TX50DX780 ustawienia obrazu

Koledzy ,użytkownicy serii 780 proszę o poratowanie waszymi ustawieniami obrazu w pnasonicu tx 780. Kupiłem ten tv ,ale obraz mi nie odpowiada.Albo za dużo żółci albo fioletu, w jednym trybie twarze mają odcień żółci ,a z kolei w innym fioletu.Wcześniej posiadałem Samsunga F7000 120hz i przyzwyczaiłem się do wysokiego kontrastu i prawdziwego odwzorowania kolorów,a tu nie mogę sobie poradzić z ustawieniami.Dziękuję.
 
Ostatnia edycja:

cezary1020

New member
Też tak myślałem czytając opinie użytkowników,a teraz nikt nie potrafi podać swoich ustawień,więc wnioskuję ,że każdy tak ma ,tylko,albo tego nie widzi albo nie ma porównania,lub już się do takiego obrazu przyzwyczaił .
 

Yacko

Member
Moze masz coś nie tak z TV. Ja ogladałem kilka w sklepach i na ustawieniach fabrycznych, w różnych trybach było super a czerń dzięki sposobie wygaszania rewelacja.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Najwyraźniej ktoś za mocno pobawił się ustawieniami i przesadził. Proponuję wrócić do początku i przywrócić ustawienia fabryczne i dopiero zacząć od nowa ustawianie.
 

Raduczoju

New member
Najwyraźniej ktoś za mocno pobawił się ustawieniami i przesadził. Proponuję wrócić do początku i przywrócić ustawienia fabryczne i dopiero zacząć od nowa ustawianie.

dokładnie, wg mnie również fabryczne ustawienia bez kalibracji są w porządku. A czy ktoś mógłby podac ustawienia co wyłączyć/włączyć przy podłączonym PC po HDMI do tego tv? Oczywiście poza włączeniem trybu "gra" :)
 

cezary1020

New member
Witam ponownie :) Czy po dłuższym czasie udało się komuś doprowadzić ustawienia obrazu w tym telewizorze do perfekcji? Czy może ktoś podać swoje ustawienia obrazu? Z góry dziękuję.
 
Do góry