Panasonic TX-L42ET60 wyrzuca z palikacji do menu

wesweste

New member
Panasonic TX-L42ET60 wyrzuca z aplikacji do menu

Witam,

kupiłem używany telewizor tx-l42et60e po dobrej cenie bez najmniejszej rysy, bad pixeli etc.

po głębszym przetestowaniu widać jednak małe problemy.

Funkcje SMART potrafią wyrzucać do głównego menu, dzieje się to w różnych dostępach czasu od kilku do kilkudziesięciu sekund. Podobnie jest ze stronami, tak jakby po prostu się zamykalo aplikacje.

Tyczy się to również konwersji 3D, czasami cofnie się do wyświetlania dwóch obrazów po 2-3 sekundach czasami można oglądać kilkanaście/dziesiąt minut bez problemu.

Może da się jakos updateować firmware? Jakieś pomyśły podobne doświadczenia?

Proszę o nie czepianie się zakupu używanego sprzętu :) pracowałem swego czasu jako promotor Panasonica i obiecałem sobie że ten model kiedyś trafi w moje ręce. A w kwocie jaką mogłem na to przeznaczyć stać mnie bylo alternatywnie jedynie na nową Mante lub coś tego pokroju.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

wesweste

New member
24898961_1622953477771049_919071815_n.jpg


Teraz jest jeszcze lepiej, po zresetowaniu na ustawienia fabryczne nie chodzą juz wogóle aplikacje
 

wesweste

New member
tak, jest.

Różnie to wygląda, nawet jeśli się uruchomi w danym momencie wyrzuca mnie to ekranu glównego

Możliwe że jest to spowodowane tym że starsze telewizory nie dają rady obslugiwać aplikacji/stron ?

Znajomy mi mówil ze ma podobny problem tylko w nie takim nasileniu ze swoim Sony z przed 4 lat. I suport odpowiedzial mu że tak to wygląda w przypadku starszych telewizorów, nie dają rady na obecnych "wymaganiach" standardach aplikacji/stron
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pisałem wiele razy to starszych modeli nie tylko nie ma up date ale zabierane są wcześniejsze aplikacje. Kup Boxa z Androidem.
Telewizor będzie jako monitor.
 

wesweste

New member
Rozumiem, podlączylem już TV jako monitor, mam tylko ostatnie pytanie

w systemie wykrywa mi tv i mam ustawiona rozdzielczosc 1080p

pozycja obrazu 16:9, auto lub każda inna obcina mi wszystkie boki obrazu z PC

jakieś pomysly ?

z góry dziękuje
 
Do góry