Panasonic 65ex 780 system??????????

Stanley

Member
Bez reklam
Hehehe �� Trochę cię poniosło. Myślę dzisiejsze telewizory prędzej przestaną działać niż przestaną działać w nich aplikacje.
Niestety aplikacje mogą przestać działać, w tym sensie, że bez odpowiedniej aktualizacji staną się bezużyteczne. Na przykład może się zmienić sposób/format dostarczania treści, lub może okazać się za słaby hardware. Przypominam przypadek Youtube - przestał działać w sprzęcie produkowanym do 2012r. Jest jeszcze sporo "śladów" w sieci, pierwszy z brzegu:
https://www.spidersweb.pl/2015/04/youtube-starsze-urzadzenia.html

A ja bym zdecydowanie wolal kupić tv całkowicie bez Smart tv a za to z włożonym wysiłkiem przez producenta do jakości obrazu. Smart mogę sobie dokupić z boxem.
Już kiedyś pisałem na forum - dla Koneserów Najwyższej Jakości Obrazu powinny być wysokiej klasy "gołe" monitory, pozbawione tunerów, smartów, etc. Użytkownik wedle własnego uznania doposażałby taki monitor w potrzebne mu elementy - tuner/dekoder, smartbox/htpc, konsolę, itd. Bez poczucia, że "przepłaca" za elementy wyposażenia/podzespoły, z których nie korzysta, lub nie spełniają jego oczekiwań.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możecie pisać co chcecie ale to kupujący maja kasę i wybierają.
Nie wybierają Panasonica bo jest najsłabszy multimedialnie na rynu i traci udziały z miesiąca na miesiąc.
Android rozwiązał by wszystkie problemy.
A tak po 4 latach nawet youtuba nie zobaczysz .
A inne firmy -mają!
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Zgadzam się gdyby Panas miał androida sprawy by nie było ale TCL musi dostosować ceny SENSOWNE CENY bo jak już wiele razy pisałem QLED jest za wysoko wyceniony a to on może stanąć w szranki o obraz z panasem 700e.Co do youtuba to nie jest wina systemu Panasa tylko samego youtube który nie wspiera już starych telewizorów Aplikacja YouTube zniknie ze starszych Smart TV
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL ma najlepsze ceny w klasie cena do jakości.
Z takim wyposażeniem, takimi możliwościami konkurencja jest znacznie droższa.
Każdy kto kupi to wie.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
ale porównując tego QLED-a z Mu7002,Panasem 700e czy Sony XE8505 to wychodzi drożej...jak stanieje do 4 tysięcy to można się nim zainteresować , na razie ma dużą konkurencję
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jak za 4 lata youtub przestanie mi działać to nie bede płakał bo nie ma ku temu powodów. Za 4 lata technika sie troche zmieni, net przyspieszy i będzie dużo rzeczy inaczej.
Jak ktoś teraz nie kupi tv bo za 4 lata ma cos nie działać to sory. Czysta głupota i idiotyzm. Najlepiej nie kupować nic bo przecież jutro można umrzeć.

Z dnia na dzień przez najbliższe pare lat nie padnie.

Android jest dobry na telefony a nie na duże ekrany tv.
 
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
ale porównując tego QLED-a z Mu7002,Panasem 700e czy Sony XE8505 to wychodzi drożej...jak stanieje do 4 tysięcy to można się nim zainteresować , na razie ma dużą konkurencję

Samsung Mu7002 to QLED? Moim zdaniem 700e to można porównywać co najwyżej do 7906, bo nawet do P60 daleko.
 

KamilaKornet

New member
każdy producent powiem kolokwialnie olewa wsparcie dla zabytków za 2 3 lata,,nawet z serwisem jest problem.W moim 4 letnim Philipsie serwis twierdził że będzie problem z naprawa płyty głównej bo rzekomo ten model nie był przewidziany na Polskę...a to kpina bo był kupiony w Tp vision Poland...
liczy sie tylko nowy produkt tak jak w banku nowy klient :)
nie licz na żaden wsparcie ,,,oni chcą być kupował tv co rok dwa a to bzdura...
mnie po naprawie płyty głownej tak naprawili cudnie że net nie działa..a dysk by odtworzyć filmy nagrane trzeba na nowo sformatować...
serwisy i wsparcie klienta w Polsce to dno.
klient zawsze jest osamotniony..
cykl zycia produktu jest krótki .,,dzisiejsze wadliwe oledy za rok nikogo obchodzić nie bedą poza właścicielami..producent sprzedawca zajmie sie zawsze nowoscia..jakie to am bajeczne parametry itp..takie są fakty,
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
CENOWO...QLED jest droższy od tych modeli co napisałem,znam Twoje preferencje i w 100% się z nimi nie zgadzam dlatego nie chce mi się już z Tobą dyskutować bo Ty swoje a ja swoje i do jest błędna droga takżę MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
W 100% się zgadzam , czytałem żę UE się zabiera za producentów których sprzęty krótko działają bo elektrośmieci przybywa i zaśmiecają.To byłoby najlepsze rozwiązanie.Czytałem też wiele o postarzaniu się sprzętów a to już jawne oszustwo
 

cezary69

New member
Bez reklam
Wsparcia nie ma bo przygoda z firefox zakończyła się. Poczytaj. Telefonowałem do nich z zapytaniem w tej sprawie ale jasnych odpowiedzi nie uzyskałem, tylko mętne gadanie.

Gadanie :) z tydzień temu do modelu Dx780 wyszło nowe oprogramowanie wiec nie ma się co bać bo to co potrzebne zmienią i puszczą nowy soft.
 

tomeko12

New member
A mnie Philips skutecznie wyleczył na jakiś czas z Androida w Telewizorze. Model z 2015 r. z Android TV 5.0, po dwóch latach ma.. Android TV 5.1, w czasach, gdy coraz więcej jest TV z Android TV 7. Tyle w kwestii długości wsparcia telewizorów przez producenta.
Po dwóch latach, za pieniądze ze zwrotu Philipsa, zamieniłem na 10 cali większego Panasonica 58EX780 + Xiaomi Mi Box 4K z Android TV.
Skończyło się zastanawianie, czy dzisiaj TV będzie uruchamiał się minutę, czy trzy. Siadam z rodziną przed TV i nie zastanawiam się, czy nagrany na HDD program nagrał się cały, czy tylko do połowy, czy oglądając TV, Netflixa czy Youtube TV się zrestartuje, zrobi czarny ekran, czy tylko przestanie działać dźwięk.
Za 4 lata, jak przestaną działać apki, wywalę Mi Boxa i za 300 zł kupię coś innego.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To raczej Philips stanął na wysokości zadania.
Tylko Philips teraz w klasie cenowej jest z podświetleniem strefowym w klasie cenowej. Jakość PUS8102 - bezkonkurencyjna.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To raczej Philips stanął na wysokości zadania.
Tylko Philips teraz w klasie cenowej jest z podświetleniem strefowym w klasie cenowej. Jakość PUS8102 - bezkonkurencyjna.
 
Do góry