Panasonic ex 703e

mac_latawiec

New member
Kupiłam 50ex700. Z całości tv jestem zadowolona, jednak mam do Was pytanie. Czy jest u Was widoczny efekt DSE ? Telewizor mam pare dni, jednak czasami jest on zauważalny. Na testach Youtube również widać przesuwające się pasy. Nie jest to jakieś mega wyraźne, ale widoczne. Jeżeli u Was tego nie ma, to zastanowie się nad zwrotem.
Pozdrawiam

U mnie w 58 nic takiego nie występuje , na dodatek kolega w sobotę odebrał 50 i też brak jakichkolwiek niedomagań.

Skoro na YT też widać to wymień na inny egzemplarz .
 

KasiaTomek

New member
Dzięki za odpowiedzi. U mnie widać szczególnie na tym filmiku - "Dirty Screen Effect (DSE)" . Wydaje mi się, że bardziej widoczne są z prawej stony. Jak się zdecyduje wymieniać to odsyłać i czekać na pieniążki, a później kupić nową sztuke czy zadzwonić i prosić o wymianę TV chociaż wydaje mi się, że nie uznają tego za wade. Kupiony w Media Markt
 

destructor

New member
Bez reklam
Przy wymianie na nowy to jest jak reklamacja - nie pokrywasz kosztów. Przy zwrocie zwracasz i tyle, z tym że pokrywasz koszty przesyłki z tego wiem ale nie martwisz się uznają czy nie uznają. Masz chwilę czasu nagraj ten film na pendriva, idź do sklepu i sprawdź na wystawionym w sklepie egzemplarzu.
 

ihmoteb

New member
Oddałem korzystając z odstąpienia od umowy. Mam pytanie o ten model tv czy będzie wart uwagi LG 49SJ800V w tej cenie 2900czł?
 

ihmoteb

New member
do Panasonica jakoś się zraziłem, nowy tv i takie problemy... serwis z Krakowa Astel masakra ... do 3000 zł to albo to LG albo Samsung 50 Mu 6102 on jest na Va. Co lepiej wybrać? Chyba że ktoś rzuci innym pomysłem...
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Bardziej mi chodzi o czerń której w tym LG nie zaznasz.W tej cenie na VA to TCL 55P60 czy wersja 60 cali kiki ma go chyba w promocji . TCL C70 wersja 55 czy Sony 55XE7005 ale te dwa ostatnie trochę droższe a w ostateczności ten Samsung co wymieniłeś.Gdybym jamiał wybierać dla siebie wybrałbym Sony XE7005
 

ihmoteb

New member
dzięki za propozycje, ale nie mogę mieć większego niż 50 cali wieć szulam 49 lub 50.A ten LG jest super uhd jakaś matryca Nano Cell IPS 4K Edge i 120 hz czy nie lepiej taki model? Minus IPS. Chyba skończy się na Samsungu...
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
coś za coś do tego on ma matrycę rgbw musisz jechać i go osobiście zobaczyć . najlepiej żeby pomieszczenie nie było nazbyt oświetlone żebyś zobaczył jak wygląda czerń wieczorem.Ja brałbym samsunga jak chcesz VA a LG jak zależy Ci na 120hz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sprawdź TCLa 49C70 na matrycy VA za 2799 zł z kalibracją i dostawą.
Masz jeszcze pilota do obsługi głosowej gratis.
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybierzesz co chcesz.
Ale Sony ma gorszy dźwięk , bo TCL ma głośniki JBLa.
TCL ma pilota głosowego, a w Sony musisz wklepywać palcami.
TCL ma lepsze podświetlenie i lepszą czerń.
 

ihmoteb

New member
55 cali dla mnie za duży. Wybrałem LG49sj800V za 2899 zł. Miałem miesiąc Panasonica 703E który tak jest wychwalany wszędzie i ten model LG na-pewno jest lepszy od tego Panasonica przynajmniej do oglądania NC+. Do tego lepszy pilot Lepszy smart i łączy się z laptopem.

Dziękuje za pomoc. Jak ktoś będzie chciał coś wiedzieć o tym Lg to prosze pisać.
 

lexyy

New member
Ja jak kupowałem ex700 w mm to chodzil jakis gosciu i zrywal jakies kartki z tv sony i wklejal nowe najlepszy tv w rankingu chip i cos ta jeszcze, pachnialo mi to ladna sciemą. Jestem zadowolony z panasa, i odziwo glos jest bardzo dobry dla tego ze tv wisi na scianie i glosniki maja wiecej przestrzeni, 58 zolli robi robote, kupujcie jak najwieksze tv
 

destructor

New member
Bez reklam
ihmoteb - lepszy pod jakim względem? Obrazu czy obsługi? Wrzuć jakikolwiek film HD z youtuba piłki nożnej i sprawdź przy długich kopnięciach ile razy piłka zniknie.
 
Do góry