Panasonic 32lx70 vs. JVC G80

Pedros

New member
Witam , czy ktoś miał okazję skonfrontować te dwa modele, bo mój wybór zawęził się właśnie do nich.Podobna cena , w Panasie 100 Hz, JVC-Dyna Pix, nie wiem co wybrać, oba świecą się b. dobrze, choć Panasonic na ustawieniach fabrycznych mniej kontrastowy, biel taka jakaś szara.
Napaliłem się na Panasa, ale ten JVC namieszał mi trochę .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
obydwa modele grają extra. Ja stawiam je na równi , ale na prezentacjach w domu zygrywa zdecydowanie JVC . Dlaczego ?
Bo ma większą płynność i mniejsze smużenie .
Ma też zdecydowanie lepsze formatowanie - jesli chcesz mieć osoby proporcjonalne na ekranie - to JVC robi to najlepiej.
Ale decyzja należy do Ciebie. JVC występuje w dwóch wersjach kolorystycznych.
 

redlum

New member
Bez reklam
wieksza plynnosc i mniejsze smuzenie mimo to ze panas jest 100mhz?? - to albo JVC sie postaralo - albo panas cos schrzanil

btw JVC ma jeszcze MaxxBass

Kiki - a do odbioru "n"ki to co byloby lepsze? odlegosc od TV 2-2,5m slonce do godziny 14 - w wiekszosci czasu goladam TV - bardzo malo DVD, czasami jakies seriale w DivX z notebooka (bez hdmi a wiec svideo albo Dsub)
 

Marwicjusz

New member
kiki napisał:
witam
...na prezentacjach w domu zygrywa zdecydowanie JVC . Dlaczego ?
Bo ma większą płynność i mniejsze smużenie...

Zamówiłem LX70 i wtedy gdy go zamawiałem nie był nigdzie dostępny.
Ma być u mnie w sobote.
Zastanawiam sie kiki kiedy zdążyłeś objeżdzic z tym modelem po prezentacjach skoro nie był dostępny do tej pory i na stronie e-panasonic.pl nie macie go nawet w ofercie.
 
Marwicjusz napisał:
........Zastanawiam sie kiki kiedy zdążyłeś objeżdzic z tym modelem po prezentacjach skoro nie był dostępny do tej pory i na stronie e-panasonic.pl nie macie go nawet w ofercie.

Nie przejmuj się Marwicjusz, już zdążyłem się przyzwyczaić do wypowiedzi Kikiego i jego koloryzowania.
Może i ma jakieś doświadczenie, ale to tylko sprzedawca i zawsze wciśnie co będzie chciał. Taką specyfikę działania niestety mają sprzedawcy, a to że wiele rzeczy nie testuje lub tylko zapowiada testowanie zostawię bez komentarza. Są dziesiątki postów niedokończonych typu:" Dobrze że przypomieliscie o testach kabli. Jutro zaczniemy...." - oczywiście do dzisiaj brak odpowiedzi.

Nie chciałbym nikogo urazić, ani osądzać, ale to jest forum, gdzie jak ma się coś do powiedzenia, to się dotrzymuje słowa i kończy wypowiedzi.
Odpowiedzi Kikiego są lakoniczne i omijam je wielkim łukiem.

Wiele osób może mi przyznać rację, albo się oburzyć, ale to jest tylko i wyłącznie moje prywatne zdanie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
szkoda paplać.
Prezentacje będą w Warszawie . Kto się będzie chciał przekonać
sprawdzi to naocznie. U nas są dostępne .
 
Do góry