Tx-50ex703e

PaulGilbert

New member
Dzięki. Obecnie mam 40" FULL HD a szukam czegoś nieco większego z dobrą czernią i 4k, ale i z przyzwoitą jasnością. Budżet mam w zasadzie niesprecyzowany -mam pieniądze, ale też nie jestem jakimś sprzętowym onanistą. Myślałem o OLEDzie, ale to chyba jeszcze nie jest ten moment tej technologii, więc na razie może kupić jakiś przyzwoity a niedrogi LED którego się pozbędę za jakiś czas gdy już OLED będzie jeszcze lepszy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled jest w extra cenie zarówno Philips 55POS900 jak i LG 55C7.
Jak będziesz niebieski - napisz na PW dostaniesz info.
To zakup na długie lata....
 

PaulGilbert

New member
Tak, wiem, ale uważam jednak, że parametry OLEDów w przyszłym roku z pewnością ulegną znacznej poprawie w przyszłym roku. Skok pomiędzy matrycami OLED z ubiegłego roku i z tego jest ogromny, co sprawia, że technologia się mocno rozwija i moim zdaniem do doskonałości jeszcze jej trochę brakuje - chociaż już coraz mniej.

Z tego powodu kupiłem TX-50EX700E wczoraj - niedrogi, w zamyśle - na rok, dwa, a zarazem bardzo dobrej jakości. Dla mnie BEST BUY.
 

agat7

New member
Kupiłem dziś ten telewizor, obraz faktycznie jak na ta kasę wymiata. Jednak to co mnie nie mile zaskoczyło, to brak kodeków divix oraz dts audio. To są jakieś kpiny ;/

denon-dht-s514

i teraz jak dokupię takie coś, to czy dźwięk będzie już odtwarzany?
 

darqman

Member
Kiki masz pełną skrzynkę więc piszę na forum, jaka jest cena za panasonica 58ex700/3e dla nie bieskich członków forum? tv fabryczny bez kalibracji.
 
Do góry