TX-55CX700 - Problem z Timeshift'em

Walenhovv

New member
Czołem!
Ostatnio wsadziłem do TV Moduł CI (DVB-C), podłączyłem dysk Przez USB 3.0 do odpowiedniego wejścia i niestety nie działa mi livepause'a. Nagrywa bez problemu ale nie buforuje kanału. Trochę to dziwne bo stary Panas GT30 pauzował i przewijał jak zły. Przyciski działają poprawnie i aplikacjach i nagraniach. Ktoś się spotkał z tym w jakimś TV?

Dzięki za wszelkie sugestie :)

P.S. W MENU ustawiony czas nagrywania na 180 minut.
 

Stanley

Member
Bez reklam
A Twój CX na pewno ma timeshifta? Kiedyś już tu było: model (nie pamiętam jaki, ale chyba już 4k) nowszy od mojego DT60 z 2013r nie miał tej funkcji, chociaż potrafił nagrywać. Sam byłem zdziwiony... :niewiem:
Co na ten temat mówi instrukcja?

P.S. W moim Panasie timeshift nazywa się REW LIVE TV i siedzi w menu Konfiguracja->Konfiguracja nagrywania. Do wyboru jest: Auto lub Wyłączony.
Natomiast 180 minut siedzi w opcji 'Nagrywanie jednym przyciskiem' - ale to jest ustawienie maksymalnego czasu nagrywania po naciśnięciu czerwonego przycisku i nie ma nic wspólnego z timeshiftem.
 
Ostatnia edycja:

Stanley

Member
Bez reklam
Witam
Nie jest moją intencją niepokojenie nikogo ;) , ale z ciekawości spojrzałem do instrukcji CX700. Niestety nigdzie nie dojrzałem funkcji REW LIVE TV, ani jakiejkolwiek podobnej do timeshift.
Również z ciekawości spojrzałem do instrukcji omawianego w wątku obok EX780 z tegorocznej linii 2017 - tam REW LIVE TV jest.

Jakby co instrukcje obsługi Panasów w postaci PDF-ów leżą powszechnie dostępne tutaj:
Instrukcje obsBugi
 
Ostatnia edycja:

Walenhovv

New member
Niestety ale masz racje. Nie ma takiej funkcjonalności. Zupełnie nie rozumiem czemu. Skoro wcześniej była. :(
Dziękuję za pomoc.
 
Do góry