Smart TV

chromus

New member
Obecnie jestem użytkownikiem plazmy Panasonic - od 10 lat. Noszę się z zamiarem wymiany telewizora głównie ze względu na smart TV. Proszę odpiszcie, które aplikacje są dostępne na waszych led-ach. Showmax? VOD Onet? VOD TVP? IPLA? Player? Netflix? Wymieniłem te które mnie interesują
 

strazakp

Banned
Ja korzystam jedynie z YouTube jeżeli chodzi o Smart TV. Do obsługi aplikacji służy mi tablet lub smartfon a do internetu również laptop. Wybrałem Panasonica który ma chyba najsłabszy Smart z wszystkich dostępnych popularnych marek ale za to ma bdb obraz, db płynność, ładnie wygląda i pracuje szybko.
 

chromus

New member
Witam przepraszam za długie milczenie ale obowiązki...

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 30m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? tv stoi prostopadle do słońca, mocne rolety
7. Jaki masz obecnie telewizor? Panasonic 46PY85 (plazma)
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? dobry smarty tv
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? nc+
10 .Jakie urządzenia ? dvd, xbox
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 6 godzin
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? nie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? mecze ekstraklasy
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? nie
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? konsola, raz na tydzień
16. Preferencje co do marki? mam Panasonica i jest bardzo dobry, miałem Philips i też był super, chyba nie mam preferencji
17. Preferencje co do wielkości? 55 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? rozmyty obraz na meczu przy szybkich ruchach kamery
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? chciałbym do 4 tys ale czy to możliwe
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? 10 lat
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych ? ipla, player, showmax tak
 

chromus

New member
Muszę dozbierać kasę i zdecyduję się chyba nie niego. Patrzyłem wczoraj żaden z telewizorów w tej cenie (bardzo dobrej cenie) nie ma 100Hz. Martwi tylko podobno słaby HDR. Czy będzie to dla mnie wyczuwalne? Chyba tylko w filmach Blue-Ray?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Muszę dozbierać kasę i zdecyduję się chyba nie niego. Patrzyłem wczoraj żaden z telewizorów w tej cenie (bardzo dobrej cenie) nie ma 100Hz. Martwi tylko podobno słaby HDR. Czy będzie to dla mnie wyczuwalne? Chyba tylko w filmach Blue-Ray?

Nie będzie odczuwalny brak HDR na BD bo nie masz odpowiedniego odtwarzacza i odpowiednich płyt.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, ten jest 100Hz.
Za 3,500 zł masz Philipsa 55PUS6561 za 3550 zł
Na inne firmy musisz mieć 1- 1,5 tyś zł więcej.
 
Do góry