Różnice między modelami serii EX - czy warto dopłacać do wyższych modeli?

lwlwlwlw

New member
Dzień Dobry,

Skłaniam się ku zakupowie Panasonica 55ex600 i zastanawiam się czy warto dopłacić 1500zł do modelu ex700 lub 2500zł do ex780.

Telewizor do grania i filmów w zacienionym pomieszczeniu.

Prosze o opinie :)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem warto dopłacić , o ile w portfelu znajdzie odpowiednia kwota .
Ja wybrałbym telewizor Ultra HD firmy Panasonic TX-58EX780E lub Panasonic TX-50EX780E .
Byłem u kolegi , który niedawno zakupił telewizor Panasonic TX-58EX780E .
Telewizor moim zdaniem wyświetla bardzo dobry pod względem kolorystycznym obraz .
Dla mnie zaletą jest , że telewizor ten wspiera technologię 3D , (aktywne) interfejs menu
działa płynnie .
Fabryczną wersję firmware V.3.122 kolega zaktualizował do nowej wersji firmware V.3.131 .
Decyzja , jaki telewizor firmy Panasonic zakupisz należy oczywiście do Ciebie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lwlwlwlw

New member
Dziękuję za odpowiedź, widziałem wczoraj ex780 i również zrobił na mnie duże wrażenie :)

Jako że w podobnych rejonach cenowych do Panasonica ex600 jest sony x800d - który model jest lespzy?
 

AdiPL

New member
Czy wiecie, gdzie można zobaczyć na żywo model TX-50EX780E (okolice Rybnika, Gliwic, Raciborza)? Nigdzie nie idzie ich znaleźć, problem z dostępnością czy tak popularne, że wykupione wszystkie?
 

accu

New member
Bez reklam
Czy wiecie, gdzie można zobaczyć na żywo model TX-50EX780E (okolice Rybnika, Gliwic, Raciborza)? Nigdzie nie idzie ich znaleźć, problem z dostępnością czy tak popularne, że wykupione wszystkie?

Witam uprzejmie,

Jest na razie mało dostępny . Bardziej dostępny jest telewizor Panasonic TX-58EX780E . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry