Panasonic 55ex620e

Tomi12321

New member
Hej,

czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego tv - byłem już zdecydowany na samsunga ku6470, kiedy zobaczyłem ten tv.i obraz wygląda naprawdę świetnie.dodatkowo ma hdr10. zastanawia mnie jednak, czy system jego jest ok (tizen chyba lepszy). wiem, że nie powinno się zbytnio przywiązywać uwagi do systemu ale...

Czy ten tv będzie lepszy niż ww. samsung??

CZy do 4.000 zł jest do innego panasonica, co będzie lepsze od samsunga??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale chcesz modele 50Hz ?
To kup najnowszy model TCLa 55C70 - ma kontrast 12.000: 1
Ten Panasonic i ten Samsung mogą tylko pomarzyć o takim wyniku.
Paleta szarości - prawie perfekcja, pokrycie kolorów 99,5 % - wow.
DO tego Android 6,o, Głośniki JBla, matryca Va , super równe podświetlenie, pilot i sterowanie głosowe i wygląd najładniejszy w klasie.
A cena dla niebieskich 3199zł z kalibracją.
Zaloguj się tylko w klubie HDTV.

Za 2799 zł masz super model 55P60 z kontrastem dwa razy lepszym niż Panasonic czy Samsung.
Kalibracja również gratis.

Jeśli chcesz modele 100Hz to masz w klasie cenowej Philipsa 55PUS6561 za 3599 zł i 55PUS7101 za 4199 zł .
 

Tomi12321

New member
zastanawiam się już jedynie nad modelem ku6470 oraz ex620e - po prostu widziałem ten drugi model i obraz był piękny - nie było to co prawda demo, lecz film 4k - niestety ku6470 nie mogli mi puścić podobnego filmu żebym obejrzał - leciało tylko demo - i kolory były "zbyt żywe" - nienaturalne, aczkolwiek była ładna czerń.

nie wiem co wybrać:/
 

Tomi12321

New member
właśnie wiem:)

i nie chcę się na nie nabrać, dlatego pytam który tv będzie lepszy pod kątem obrazu w codziennym użytkowaniu (tv, netflix, filmy w 4k ale też dvd) - samsung czy panasonic?

wiem, że w tych telewizorach hdr jest słaby (tylko nie wiem w którym efekt ten jest "w miarę ok"),

który po prostu będzie miał ładniejszy obraz i posłuży przez dłuższy czas jako tv ze średniej półki z naprawdę dobrym obrazem.

z góry dzięki za pomoc!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HDR naprawdę to ważne że jest , inne wartości sobie odpuść.
Brałbym Samsunga.
I pamiętaj o kalibracji obrazu.
 

Tomi12321

New member
Kiki dzięki!!

jeszcze ostatnie pytanie do Ciebie - ku6400 czy ku6470? różnica jest w matrycy - mało sklepów oferuje ku6400, natomiast ku6470 jest :)

na stronie z cene .pl są opinie dotyczące ku6470 (ale model 49 a ja chcę 55) dużo jest narzekań na wymianę tv - testowałeś ten tv??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla naturalnych kolorów w Samsunga i tak musisz mieć zrobioną kalibrację.
Brałbym KU 6400
 

tadeoxxl

New member
a ja kupiłem tego Panasonica i obraz powala 0 problemów z WiFi filmy 4K bez zająknięcia z neta czy USB poustawiałem sobie wyświetlanie ekranu i jestem bardzo zadowolony. w euronet porównywałem jakość obrazu tego samsunga i Panasonika postawiłem na Panasonika i jestem bardzo zadowolony.
 

tadeoxxl

New member
mam tylko pytanie czy w tym Panasonicu będzie działał taka air mouse
MOUSE PILOT KLAWIATURA MYSZ ŻYROSKOPOWA (6715673911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.[/url] bo poprawiło by to obsługę neta ;)
 
Do góry