Panasonic TX-58EX703E

strazakp

Banned
właśnie siedzę i oglądam juv-bar na 1hd z kablówki. Piłka widoczna cały czas, nic nie spowalnia czy klatkuje, smużenia nie widzę. Moim skromnym zdaniem laika wszystko jest w porządku.
Piłka 4k z youtube to bejeczka :-D
Kolory i czernie - nie ma się czego przyczepić. Przy tej półce cenowej to brać i nie szukać wynalazków.
Pełna zgoda.
 

Marken

New member
ja zdecydowałem się zrezygnować z tej 58 na rzecz tego 65 jednak wielkość robi robote tym bardziej w dużym pokoju, teraz mam 50" i jak był w pokoju 3,4m to było super, teraz w 5.5m zrobił się optycznie jakiś taki mały i te 58'' mogło by nie robić tego wrażenia dużej zmiany a 15 cali więcej zrobi robote, jak w sklepie oglądałem 65'' to kurde powiem że jest bydle jak dla mnie, dlatego zdecydowałem się na tego PANASONIC LED TX-65EX610E ma BMR IFC 4K 1500 Hz seria 7 ma 1600 Hz bo ten 600E ma 1300 Hz, więc co do ruchu powinno być ok, dużo robią te wspomagacze płynności. Fajnie że przychodzą wam wkońcu te soundbary ja to chyba na końcu kolejki byłem, poza tym miesiąc temu kupiłem soundbar sony więc wielkiej straty nie bedzie, jutro odbieram tv zdam relację ;)
 

strazakp

Banned
ja zdecydowałem się zrezygnować z tej 58 na rzecz tego 65 jednak wielkość robi robote tym bardziej w dużym pokoju, teraz mam 50" i jak był w pokoju 3,4m to było super, teraz w 5.5m zrobił się optycznie jakiś taki mały i te 58'' mogło by nie robić tego wrażenia dużej zmiany a 15 cali więcej zrobi robote, jak w sklepie oglądałem 65'' to kurde powiem że jest bydle jak dla mnie, dlatego zdecydowałem się na tego PANASONIC LED TX-65EX610E ma BMR IFC 4K 1500 Hz seria 7 ma 1600 Hz bo ten 600E ma 1300 Hz, więc co do ruchu powinno być ok, dużo robią te wspomagacze płynności. Fajnie że przychodzą wam wkońcu te soundbary ja to chyba na końcu kolejki byłem, poza tym miesiąc temu kupiłem soundbar sony więc wielkiej straty nie bedzie, jutro odbieram tv zdam relację ;)
No i OK :) Najważniejsze zadowolenie z wyboru. Fajnie że Panasonic. Opisz pierwsze wrażenia z obrazu i płynności bo jeżeli chodzi o wielkość to na pewno będzie WOW :)
 

Marken

New member
pierwszy raz kupiłem panasonica od 15 lat jade na samsungach, więc jestem ciekawy jak ta marka się zaprezentuje użytkowaniem i bezawaryjnością
 

strazakp

Banned
pierwszy raz kupiłem panasonica od 15 lat jade na samsungach, więc jestem ciekawy jak ta marka się zaprezentuje użytkowaniem i bezawaryjnością
Tak trochę nie bardzo można porównywać technologie i jakość wykonania (chodzi o elektronikę) tv 10-15lat tematu a teraz. Sam mam drugi tv Samsung który kupiłem 10lat temu i nie chce się zepsuć :) Po zakupie Panasa to Samsung trafił do sypialni gdzie 40" jest akurat.
Obecne tv nie wiem czy będą w stanie wytrzymać bez awarii (a awarii jak się nie opłaca naprawiać) aż 10lat. Ja będę zadowolony jak tv mi wytrzyma minimum 5-6lat.
 

Marken

New member
ostatniego samsunga do dużego pokoju kupiłem w tym roku na wiosne właśnie tą 50'' 4k i se śmiga ale jest za mały do tego nowego pokoju po przeprowadzce, dlatego on trafi na działkę bo tam mam pudełkowego starocia a tu wpadnie nowy Panasonic, miesiąc temu dzieciom kupiłem samsunga 43'' 4k bo większy by nie pasował, wcześniej zamiast tej 50 miałem samsunga 40'' dość długo i słychać już było wiatrak łożyska więc postanowiłem otworzyć tv i odkurzaczem pozbyć się kurzu, po odpaleniu tv już obraz był zwalony i tylko działał jak się dociskało ekran albo walnęło ręką, niczego nie dotknąłem odkurzając ale pewnie jakieś wyładowanie poszło na elektronike czy coś... więc same samsungi, teraz panasonic złamie tą tendencję.
 

m.sta

New member
Panowie kupiłem ten tv tydzień temu, czy działa wam na nim Player? Ipla, yt, netflix wszystko działa a Player wisi na logo Playera i nie chce się uruchomić
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
ja też nigdy nie miałem panasa , zawsze Samsung ale że ten ma ostatnio problemy ze swoim sprzętem czy po obejrzeniu filmu o postarzaniu się telewizorów tej firmy TO NIGDY WIĘCEJ...LG to tylko OLED , Philips tylko OLED 9002 i to na tyle
 

m.sta

New member
Trochę lipa bo dopiero po zakupie doczytałem ze platforma Smart na telewizorach Panasonica oparta od Firefox OS powoli umiera i trochę się zdenerwuje jeżeli player już nie zacznie działać. Tym bardziej że player , ipla i netlix to 80 % wykorzystywania telewizora u mnie w domu.

Napisałem do Panasonica w tej sprawie, zobaczymy, jak mi odpowiedzą to podzielę się tutaj.
 
Ostatnia edycja:

medvet

New member
Od paru dni u mnie Player wisi na AX900E i na blue ray 4K. Więc to nie wina telewizorów, tylko pewnie serwera. Czy dziś wisi, nie wiem. Jestem w pracy.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
a jaką masz pewność że to wina tego smarta?smart panasonic-a tylko dostarcza aplikację a że nie działa to jest to wina player-a tym bardziej że ostatnio majstrowali w player.pl bo wprowadzali nową ofertę
 
Ostatnia edycja:

m.sta

New member
Co to za różnica czyja to wina, mam nadzieje że ogarną ten temat.

Właśnie otrzymałem opowiedz od supportu Panasonic.
Szanowny Panie,

dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Panasonic Polska. Uprzejmie informujemy, że firma Panasonic odnotowała w ostatnim czasie problemy z funkcjonowaniem aplikacji Player. Sprawa ta jest badana przez Dział Techniczny Panasonic Polska. Prosimy o cierpliwość.


W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do ponownego kontaktu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic ogranicza ilość aplikacji i brakuje z czasem update.
Każdy musi się z tym liczyć.
https://www.tapatalk.com/topic/3511...-nie-sprzedaje-już-telewizorów-w-usa-dyskusja
Może się zdarzyć tak jak w USA - i każdy zostanie w ręku w ....
W Polsce też spada Panasonic z 8% na 4% , więc wkrótce dział TV może być obsługiwany z Niemiec. Panasonic Polska już się nazywa
Panasonic Marketing GMBH Deustchland - oddział w Polsce.
 
Panowie czy lepszym wyborem bedzie Sony 55XE7005 czy Panasonic 58EX700?
Głównie nc+ , nie zależy mi na HDR, a Android Tv nie chcę , chcę ostry wyraźny i płynny obraz
 
Do góry