Panasonic TX-58EX703E

janwie57

New member
Promocja

Ciekawe czy ktoś tu nie przesadził z tą ofertą... chętnych okazało się chyba więcej niż dostępnego sprzętu... Ja też zamówiłem w niedzielę wieczorem i dostałem dziś informację, że soundbar jest obecnie chwilowo niedostępny i oczekują na dostawę...
Poczekamy, zobaczymy :?
Mam tak samo, karzą czekać. Dziwna ta promocja.
 

Marken

New member
ja czekam już 2tyg i dziś znów mi powiedziano to samo, że czekają na soundbary żeby zrealizować zakup, ale nie mają pojęcia kiedy będą bo nie mają takich informacji, zaczyna mnie juz to wkurzać jak można nie wiedzieć kiedy dostawa towaru będzie nawet jakby to miało płynąć z drugiego końca świata to by to wiedzieli po drugie nawet chyba statkiem by to w 2 tyg przypłynęło, jak dla mnie porażka... mam zamówionego Panasonic TX-58EX700E ale tak w tym oczekiwaniu oglądam inne i myślę też o tym PANASONIC TX-65EX600E, odległość od TV mam ok 5,5m i może ktoś mi powie czy nie lepiej ten wiekszy i jak wypada na tle serii 7
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz TCLa 65C 70 , który został wybrany jako najlepszy telewizor LCD w Europie w klasie cena do jakości.
Ma lepsze:
- kontrast
- czerń
- podświetlenie
- głośniki
- aplikacje
- multimedia
- Fazowane aluminium
- Kodi 17
- MxPlayer
- obsługę głosową z pilotem gratis
- kalibrację gratis
- Dostawę gratis
 

strazakp

Banned
szczerze to nie znam tej firmy i zależy mi na porównaniu tych 2ch panasoniców
Dokładnie. Daj sobie spokój z TCLem. Sama nazwa firmy mówi sama za siebie.
Ja bym jednak brał 58ex700 a nie 65ex600 choć faktycznie 5m odległości to sporo i 7" zrobi swoje. Nie wiem jaka jest różnica ex700 vs ex600 ale jest to kwestia przemyślenia. Na pewno ex700 jest bardziej popularny i więcej jest jego testów stąd można mieć info o jego działaniu. A czy ex600 ma tak samo dobry i plynny obraz tego to ja już nie wiem....
 

Marken

New member
jak czytam opinie o 65ex610e to co do płynności ruchu ludzie piszą że nie ma zastrzeżeń przy sporcie itd, matryce też ma va jak 700, tak po danych ma trochę niższy ten Backlight Motion Rate 4K o ile to w ogóle jest zauważalne. Jest dla mnie dość ciekawym tv noi ma 7 cali więcej co widać na ścianie, może jeszcze ktoś się wypowie na jego temat...
 

lu00

New member
z tego co widze to glowna roznica to podswietlenie
displayspecifications.com/en/comparison/6384363a7
Direct LED vs Edge LED
swoja ciekawa sprawa, mniejsze modele serii 600 maja matryce IPS a 65 juz VA
 

Marken

New member
no właśnie tak jakby tą 65 podciągneli bliżej serii 7, może ze względu na wielkość lepiej kupić tą 610 a różnic w obrazie do serii 700 nie będzie tak bardzo widać z tej odległości oglądania, może dzis skoczę do sklepu zobaczyć na żywo jak on wygląda ;)
 

Junior_wawa

New member
no właśnie tak jakby tą 65 podciągneli bliżej serii 7, może ze względu na wielkość lepiej kupić tą 610 a różnic w obrazie do serii 700 nie będzie tak bardzo widać z tej odległości oglądania, może dzis skoczę do sklepu zobaczyć na żywo jak on wygląda ;)

Jak masz 5m od telewizora to szukaj raczej 65. To naprawdę duża różnica. Ja mam 3,5 m od TV i mam 700-tkę 58 cali i jest ok, ale 65 byłaby właściwsza. Z odległości 5 m nawet marne HD będzie wyglądało ekstra na 65 (gorzej z bliska).

Pzdr.
 

tomcichy

New member
Mam tak samo, karzą czekać. Dziwna ta promocja.

ja swojego panasa 58ex700 z soundbarem z ME zamówiłem za pobraniem w sobotę 11.11, i przedwczoraj dotarł :grin:
wszystko śmiga pięknie, soundbar daje radę :eek:k:
myślę że wysyłają w kolejności zamówień - co ciekawe wysłali mi go w niedzielę :mrgreen:
myślę że się doczekacie bo warto
 

janwie57

New member
ja swojego panasa 58ex700 z soundbarem z ME zamówiłem za pobraniem w sobotę 11.11, i przedwczoraj dotarł :grin:
wszystko śmiga pięknie, soundbar daje radę :eek:k:
myślę że wysyłają w kolejności zamówień - co ciekawe wysłali mi go w niedzielę :mrgreen:
myślę że się doczekacie bo warto

Dzięki za słowa otuchy. Na telefon jak dzwonię to karzą czekać na maile nie odpisali .Mają teraz żniwa,to i łatwo o pomyłki. Promocja super.
 

strazakp

Banned
ja swojego panasa 58ex700 z soundbarem z ME zamówiłem za pobraniem w sobotę 11.11, i przedwczoraj dotarł :grin:
wszystko śmiga pięknie, soundbar daje radę :eek:k:
myślę że wysyłają w kolejności zamówień - co ciekawe wysłali mi go w niedzielę :mrgreen:
myślę że się doczekacie bo warto
No i super. Najważniejsze pierwsze wrażenie a później będzie już tylko lepiej. Mam nadzieję że kolejne osoby skłonią się do zakupu tego tv bo jest warty zainteresowania a tym bardziej w promocji.
 

tomcichy

New member
tomcichy mecze oglądałeś na nim?

właśnie siedzę i oglądam juv-bar na 1hd z kablówki. Piłka widoczna cały czas, nic nie spowalnia czy klatkuje, smużenia nie widzę. Moim skromnym zdaniem laika wszystko jest w porządku.
Piłka 4k z youtube to bejeczka :-D
Kolory i czernie - nie ma się czego przyczepić. Przy tej półce cenowej to brać i nie szukać wynalazków.
 
Do góry