Panasonic TX-58EX703E

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź dla czerni i głębi obrazu 65" - TCL 65P6046. Masz na matrycy VA, Android 6,0. MxPlayer, Kodi 17, kontrast 7900:1 i pilot do obsługi głosowej.
oczywiście Kalibracja profesjonalna gratis i 65" ze szczotkowanego Aluminium.
Albo C70 Z aliminium Fazowanego i głośnikami JBLa
 

strazakp

Banned
Sprawdź dla czerni i głębi obrazu 65" - TCL 65P6046. Masz na matrycy VA, Android 6,0. MxPlayer, Kodi 17, kontrast 7900:1 i pilot do obsługi głosowej.
oczywiście Kalibracja profesjonalna gratis i 65" ze szczotkowanego Aluminium.
Albo C70 Z aliminium Fazowanego i głośnikami JBLa
Bdb propozycje ze względu na cenę, ale ta firma to...???

Jeżeli kolega mocno bierze pod uwagę Panasonica to pewnie system smart nie jest mi aż tak bardzo potrzebny i pewnie już wie że ten z Panasa mu wystarczy (tak jak i mi) i wcale nie potrzebuje androida
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Bierz tego panasonica. Będziesz zadowolony. Oglądałem finał LM na swoim dxu701 pomimo 50Hz nie ma żadnych pierdół na ekranie. Obraz jest lux.
 

strazakp

Banned
No i chyba pojadę po panasa , zwłaszcza że wczoraj kosztował 4999 a dziś 4698 :)
No widzisz...masz promocje więc bierz go! Jeżeli w domu okaże się być kiepski to oddasz i tyle. Sklepy nie robią większych problemów ze zwrotami tylko pamiętaj by przez te 14dni nie było jakichś śladów na nim lub pilocie.
Bierz a będziesz zadowolony.
 

strazakp

Banned
Bierz tego panasonica. Będziesz zadowolony. Oglądałem finał LM na swoim dxu701 pomimo 50Hz nie ma żadnych pierdół na ekranie. Obraz jest lux.
Część kolego ;-)
Potwierdzam! Również oglądam sporo piłki nożnej oraz żużel i nic nie widzę na ekranie co by mnie miało niepokoić czy denerwować. Obraz faktycznie OK.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
strazakp
Ta firma to nr 3 na świecie.
Jest zdecydowanie wyżej niż Panasonic, który na całym świecie spada na głowę. Widać że ludzie akceptują kilka razy lepiej TCLa niż Panasonica.
I nic na to nie poradzisz.
Porównaj kontrast, czerń, wyposażenie, cenę i możliwości - to 4:0 dla TCLa
 

strazakp

Banned
strazakp
Ta firma to nr 3 na świecie.
Jest zdecydowanie wyżej niż Panasonic, który na całym świecie spada na głowę. Widać że ludzie akceptują kilka razy lepiej TCLa niż Panasonica.a
Nr 3 na świecie...? No tak biorąc pod uwagę to że Azja i USA to już większą część świata to faktycznie może być ten nr 3.
Ale chyba nie w Polsce....????? Jeżeli w pl sklepach tak salbo działa marketing Panasonica i ludzie go nie zauważają to tym bardziej z tcl jest u nas. Europa patrzy na coś innego i ma inne wymagania. Podobnie jest z motoryzacja...na USA są inne samochody a na Europę inne...choć już powoli się to zaciera.
Może wśród znawców tematu którzy siedzą latami w technologii tv to tcl będzie faktycznie nr 3 ale jak przejdziemy się ulica i zapytania kilkaset osób by wybrali TCL vs Panasonic vs np Sony to jak myślisz kto będzie na końcu????? ;-) Ja myślę że zdecydowana większość klientów elektroniki to tzw statystyczny Kowalski :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie faktycznie może być - ale jest !

TCL Corporation jest globalnym producentem inteligentnych produktów i dostawcą usług aplikacji internetowych. Całkowita lista TCL Corporation (000100. SZ) składa się z TCL Multimedia (01070. HK), TCL Communication, TCL Display (00334. HK) i Tonly Electronics (01249. HK). Założona w 1981 roku firma TCL jest wiodącym międzynarodowym producentem inteligentnych produktów, które uważają, że nie ma jeszcze niezmiennego zadowolenia z życia, ale nie zostanie odkryte. W ciągu ostatnich 35 lat firma TCL umocniła użytkowników na całym świecie, aby mogli odkrywać i tworzyć własne chwile w życiu. Jako jeden z pierwszych chińskich marek technologicznych wchodzących na rynki zagraniczne, TCL zatrudnia obecnie 82 000 pracowników na całym świecie w biurach sprzedaży w ponad 80 krajach, a przedsiębiorstwa obejmujące ponad 160 krajów i regionów w Azji, Ameryce, Europie i Oceanii oraz 23 centra badawczo-rozwojowe I 21 baz produkcyjnych. Od 2015 roku TCL jest trzecim co do wielkości producentem telewizji na świecie, osiągając 17,84 miliona sztuk i osiągnął 5 pozycję na rynku smartfonów z 83,55 milionów jednostek wysyłkowych na całym świecie, a także w 48% przychodów z rynku zagranicznego w tym samym roku. Począwszy od 2015 r. TCL osiągnął 11,17 mld USD zysku operacyjnego, wzrost o 4,83% i zysk netto w wysokości 179,72 mln USD, wzrost Y-O-Y o 140,3%.

Kiedyś to samo mówili o Samsungu i LG - to były marki niszowe - i co ?
 

strazakp

Banned
Panasonic TX-58EX700E zakupiony :) hula aż miło
No i super! Poustawiane sobie na spokojnie obraz pod siebie a najlepiej jako bazę spróbuj coś znaleźć na YouTube. Ja tak zrobiłem że znalazłem ustawienia obrazu na yt i później skorygowałem pod swoje preferencje.
Jakie masz źródło sygnału telewizyjnego (NC+, Polsat cyfrowy, Vectra, UPC, itp.)??? Włącz sobie jakiś sport i zobacz czy 50hz daje radę ;-)
Może jakaś fotka ?
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Nie faktycznie może być - ale jest !

TCL Corporation jest globalnym producentem inteligentnych produktów i dostawcą usług aplikacji internetowych. Całkowita lista TCL Corporation (000100. SZ) składa się z TCL Multimedia (01070. HK), TCL Communication, TCL Display (00334. HK) i Tonly Electronics (01249. HK). Założona w 1981 roku firma TCL jest wiodącym międzynarodowym producentem inteligentnych produktów, które uważają, że nie ma jeszcze niezmiennego zadowolenia z życia, ale nie zostanie odkryte. W ciągu ostatnich 35 lat firma TCL umocniła użytkowników na całym świecie, aby mogli odkrywać i tworzyć własne chwile w życiu. Jako jeden z pierwszych chińskich marek technologicznych wchodzących na rynki zagraniczne, TCL zatrudnia obecnie 82 000 pracowników na całym świecie w biurach sprzedaży w ponad 80 krajach, a przedsiębiorstwa obejmujące ponad 160 krajów i regionów w Azji, Ameryce, Europie i Oceanii oraz 23 centra badawczo-rozwojowe I 21 baz produkcyjnych. Od 2015 roku TCL jest trzecim co do wielkości producentem telewizji na świecie, osiągając 17,84 miliona sztuk i osiągnął 5 pozycję na rynku smartfonów z 83,55 milionów jednostek wysyłkowych na całym świecie, a także w 48% przychodów z rynku zagranicznego w tym samym roku. Począwszy od 2015 r. TCL osiągnął 11,17 mld USD zysku operacyjnego, wzrost o 4,83% i zysk netto w wysokości 179,72 mln USD, wzrost Y-O-Y o 140,3%.

Kiedyś to samo mówili o Samsungu i LG - to były marki niszowe - i co ?
Brawo Ty! ;-)
 

mac_latawiec

New member
Cóż - żródło sygnału CP , daje radę , na sporcie nic niepokojącego nie zauważyłem ( zero smużenia ),można śmiało oglądać wszelkie transmisje sportowe.
Odpaliłem film z PS4 - blu-ray "Oblivion" ( Niepamieć) i to jest to do czego stworzony jest ten 58"TV :) - oglądam na ustawieniu "prawdziwe kino"
4K z youtube - cud ,miód i orzeszki :)
Żeby nie było za słodko .....to dżwięk ,niestety bez soundbara się nie obejdzie , mój poprzedni panas as640 bił tego pod tym względem na głowę.

Wygląd - aluminiowe ramki zadają szyku.
Tv jest naprawdę duży - zajmuje całą niemałą szafkę rtv.



https://postimg.org/image/dzj62wzr7/
 

strazakp

Banned
Cóż - żródło sygnału CP , daje radę , na sporcie nic niepokojącego nie zauważyłem ( zero smużenia ),można śmiało oglądać wszelkie transmisje sportowe.
Odpaliłem film z PS4 - blu-ray "Oblivion" ( Niepamieć) i to jest to do czego stworzony jest ten 58"TV :) - oglądam na ustawieniu "prawdziwe kino"
4K z youtube - cud ,miód i orzeszki :)
Żeby nie było za słodko .....to dżwięk ,niestety bez soundbara się nie obejdzie , mój poprzedni panas as640 bił tego pod tym względem na głowę.

Wygląd - aluminiowe ramki zadają szyku.
Tv jest naprawdę duży - zajmuje całą niemałą szafkę rtv.



https://postimg.org/image/dzj62wzr7/
A nie mówiłem/pisałem...? ;-)
Panas to dobry telewizor i wcale nie trzeba mu 100hz by oglądać np sport bez widocznych defektów obrazu!!! To tego modelu przekonał mnie kolega Caparzo i ja będę przekonywał dalej bo ktoś nie ma ciśnienia na androida to ten TV jest bardzo dobrym wyborem. Nie każde 50czy100hz są sobie równe w telewizorach!!!!
Jeżeli chodzi o dźwięk to niestety większość tv tak ma. Mi akurat pasuje jakość dźwięku do zwykłego oglądania TV z NC+ ale jak oglądam np jakiś teledysk, koncert lub np fajny mecz to włączam sobie podłączony amplituner z dobrymi głośnikami.
Najważniejsze że się zdecydowalws, kupiles stawiając na porządną markę a nie na jakieś wynalazki z Chin. Jak będziesz kiedyś chciał mieć Androida w tv (choć ja uważam że do aplikacji jest np tablet lub komp) to dokuposz sobie jakiegoś budżetowego zewnętrznego boxa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To przypomnijmy sobie Twoje wypowiedzi po zakupie Panasonica:

"Ze względu na spore zainteresowanie moja osoba na tym forum i tym jak szukam tv to postanowiłem założyć oddzielny temat Tak, kupiłem telewizor! Jest nim Panasonic 58dxe720 z Media Expert.
Zrobiłem to właśnie przed chwila i jadę do domu z zakupem w bagażniku.
Rozpakuje, uruchomię, przetestuje i opisze pierwsze wrażenia.
Postawiłem na tansza alternatywę i zobaczymy jak się sprawdzi. Jak się sprawdzi to zostanie a jak cos będzie nie tak to oddam do 14dni i dokladajac 700-1000zl kupie cos innego. "

----------------------------

"Przyszedłem rano z roboty z posatnowiłem nagrać krótki film z moich ustawień obrazu na tv i tego jak to wszystko widać. Filmik ma ok 10min i włąsnie go wrzycam na Yt to poźniej wrzuce link.
ponadto sprawdziłem sobie film na biueray z xbox...jakos ten film/jakosc nie zrobiła na mnie wow Moze to kwestia jakichs ustawien bo na moich ustawieniach (prawdziwe kino) jest gorzej niż na fabrycznych (kinowy). Jak uruchamiłem z usb "włądce Pierscieni" w blueray to jest całkiem OK.
Podłączyłem tez dysk pod usb i sprawdzam na kilkunastu filmach jak to jest z odtwarzaniem tych filmów,napisów i dźwieku. Jest tak że jest róznie...Czasem nie czyta napisów, czasem bez dzwięku...ogólnie nie ma pewności co to pełnego odczytu.
W zasadzie to napisów nie czyta mi wcale...


Ogólnie jezeli chodzi o wielkosc tv to nie spodziewałem sie ze tak szybko przywykne to 58" tzn ze tak mi sie oczy szybko przyzwyczjają...juz bym chciał 65" )) "

----------------------------

"Juz zwrócony Klamka zapadła i Panasa juz nie ma....i nie będzie...raczej "

----------------------------

Nie żałuję przygody z Panasonikiem i nie zaluje ze go oddalem.

----------------------------
Ok...tv (Sony) stoi juz na miejscu....
Ustawiłem siebie wstępnie obraz pod siebie, i....wg mnie tv jest SUPER!!! Spora różnica względem Panasa którego mialem.
Sony dużo lepsze i wyraziste kolory...jak lubię
Wyszukiwanie głosowe super sprawa używając yt Wkurza mnie troche ze mam slabego neta ale z tym przez jeszcze kilka miesięcy juz nic nie zrobię.
Ogólnie jestem pod duży wrażeniem i nie zaluje absolutnie zwrotu Panasa i kupna Sony.

-----------------------------

Panasa mialem ale dxe720 wiec to teoretycznie polka niżej od mojego Sony.
Tak naprawde to na ta chwile nie widzę w ofercie do 5000zl modelu tv który by mogl byc lepszy od 55xd85. Ks7000 odpada!!!

---------------------------------------
Może kolega też dojdzie do podobnych wniosków , że jednak Sony ta taki , że "nie widzę w ofercie do 5000zl modelu tv który by mogl byc lepszy od 55xd85"
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
strazakp - Android w TCLach gra znakomicie i obrażanie , wypisywanie od wynalazków -to chyba stać Cię na więcej tym bardziej, że nie widziałeś w pracy ani P60 ani tym bardziej C70.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"...wg mnie tv jest SUPER!!! Spora różnica względem Panasa którego mialem.
Sony dużo lepsze i wyraziste kolory...jak lubię "
- to są wyłącznie Twoje słowa.

To że padł to dostałbyś drugi, działający, ale dalej Sony byłby lepszy od Panasonica.

"Telewizory na Europę składane są w Czechach i w Turcji od Vestela i jedyne, co mają wspólnego z japońską marką, to logo."
Komputer Świat
 

strazakp

Banned
"...wg mnie tv jest SUPER!!! Spora różnica względem Panasa którego mialem.
Sony dużo lepsze i wyraziste kolory...jak lubię "
- to są wyłącznie Twoje słowa.

To że padł to dostałbyś drugi, działający, ale dalej Sony byłby lepszy od Panasonica.

"Telewizory na Europę składane są w Czechach i w Turcji od Vestela i jedyne, co mają wspólnego z japońską marką, to logo."
Komputer Świat
Postanowiłem jednak skasować swoje ostatnie wypowiedzi które są polemika zupełnie nie na miejscu a wywołana przez ciebie i nie na ten temat.
Uważam że nie można komuś wmawiać ze coś jest lepsze od drugiego. Trzeba dać możliwość wyboru podając propozycje i argumenty a wybór należy już do tej osoby. Dla mnie teraz po czasie i doświadczeniach Sony nie byłby lepszy od Panasonica!!!
 

strazakp

Banned
Cóż - żródło sygnału CP , daje radę , na sporcie nic niepokojącego nie zauważyłem ( zero smużenia ),można śmiało oglądać wszelkie transmisje sportowe.
Odpaliłem film z PS4 - blu-ray "Oblivion" ( Niepamieć) i to jest to do czego stworzony jest ten 58"TV :) - oglądam na ustawieniu "prawdziwe kino"
4K z youtube - cud ,miód i orzeszki :)
Żeby nie było za słodko .....to dżwięk ,niestety bez soundbara się nie obejdzie , mój poprzedni panas as640 bił tego pod tym względem na głowę.

Wygląd - aluminiowe ramki zadają szyku.
Tv jest naprawdę duży - zajmuje całą niemałą szafkę rtv.



https://postimg.org/image/dzj62wzr7/

Próbowałeś funkcji tvanyware? Bardzo fajna sprawa tylko trzeba mieć podłączony tv do naziemnej i do sieci internetowej a wtedy możesz oglądać programy gdzie chcesz na smartfonie lub tablecie (oczywiście po zainstalowaniu aplikacji).
 
Do góry