Telewizor Ultra HD firmy Panasonic TX-65EX780 - jeden z pierwszych oglądów tego telewizora - linia 2017.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Na portalu niemieckim areadvd.de w dniu 18 kwietnia 2017 r. ukazał się wstępny ogląd telewizora Ultra HD firmy Panasonic TX-65EXW784 ---linia 2017 .

PREVIEW: Panasonic TX-65EXW784 – Aktuellste Serie mit 3D-Wiedergabe und Diagonalen bis 75 Zoll | AREA DVD

Czekam na kolejne oglądy oraz pełne testy telewizorów Ultra HD firmy Panasonic serii EX780E . :|

Cena wyjściowa za 65" wynosi 9499.00 zł , za 58" wynosi 6999.00 zł , za 50" wynosi 5169.00 zł .
Za 75" cena wynosi 18999.00 zł .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Deo3

New member
Czy ten model, ale 50" można kupić u Ciebie Kiki z kalibracją. Ile będzie kosztowała dostawa i kalibracja do woj. dolnośląskiego?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Słaby ten artykuł, bez wyników pomiarowych. Czekamy na pierwsze, prawdziwe testy. Aby model o 20% droższy wzbudził zainteresowanie na rynku, musieliby poprawić mnie kąty boczne, zminimalizować efekt pionowego bandingu oraz ulepszyć wygaszanie strefowe, no i oczywiście zwiększyć jasność. Ciekawe, ile z tych rzeczy zmaterializuje się...?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam z tego co czytałem to nie doczekamy się ? Trzeba na pewno poczekać do poważnych testów...
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Warto będzie śledzić ten model po tym teście/opisie który zaprezentował AREA DVD . Cena moim zdaniem dość dobra w porównaniu do konkurencji , a wyposażenie w dwa tunery jest unikalną opcją której u konkurentów trudno znaleźć .
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Unikalna funkcja, ktorej nie mozna znalezc u konkurencji (przynajmniej w tym przedziale cenowym), jest obsluga 3D.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Natrafiłem niedawno na portalu niderlandzkim homecinemamagazine na test telewizora Ultra HD firmy
Panasonic TX-65EXW784 (65EX780) .

https://www.homecinemamagazine.nl/2017/05/review-panasonic-tx-65exw784-tx-65ex780/

Efekt HDR - umiarkowany . Współczynnik kontrastu 4000:1 , lub nawet 7370:1 z lokalnego ściemniania , gdy włączone . Dobre skalowanie oraz dobra gama kolorów wyświetlanych przez testowany telewizor firmy Panasonic .
Wsparcie 3D - aktywne .



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
Właśnie czytam sobie ten test. Szału nie ma tam, gdzie oczekiwałem większej poprawy w stosunku do DX750, czyli HDR i lepszego wygaszania lokalnego.

Szkoda, bo gdyby nie to mielibyśmy super fajny ekran 75", w dodatku taki, który nie rozbija banku. Trzeba czekać na FX'a zatem :)
 

strazakp

Banned
Generalnie to chyba większość modeli na 2017 rok nie różnić się dużo z poprzednimi 2016 roku (chodzi mi o wszystkie marki). Różnią się na pewno cena która nie jest adekwatna do wprowadzonych zmian. Wg mnie lepiej kupić wyższy model zeszłoroczny niż sredniaka nowej serii.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam jest tak jak myślałem, czyli kupujemy Sony XE90 lub XE93, albo szukamy DX900...
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Właśnie czytam sobie ten test. Szału nie ma tam, gdzie oczekiwałem większej poprawy w stosunku do DX750, czyli HDR i lepszego wygaszania lokalnego.

Szkoda, bo gdyby nie to mielibyśmy super fajny ekran 75", w dodatku taki, który nie rozbija banku. Trzeba czekać na FX'a zatem :)

No dokładnie, ale czy FX900 wyjdzie na S-IPS w 75 calach ? Pewnie nie, a nawet jeśli to cena będzie
kosmos zapewne :)
 
Do góry