Telewizor Ultra HD firmy Panasonic TX-65EX780 - jeden z pierwszych oglądów tego telewizora - linia 2017.

accu

New member
Bez reklam
Drogi ACCU :), a nie masz gdzieś testów w języku Rotokas lub Piraha :)

Witam uprzejmie,

Język hiszpański . Ja korzystam w przeglądarce Google z rozszerzenia : Tłumacz Google wersja 2.0.6 .
W przeglądarce Firefox korzystam z : S3. Google Translator .
Są oczywiście jeszcze inne rozszerzenia . Ja korzystam z tych co powyżej podałem .
A , że czasem tłumaczenia są cokolwiek śmieszne , wujek Google widocznie tak lubi . ;-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Kolejny test telewizora Ultra HD firmy Panasonic TX-50EX780E . Tym razem test opublikowany na portalu
włoskim afdigitale.it w dniu 31 maja 2017 r . ;-)

https://www.afdigitale.it/panasonic-tx-50ex780e-4k/

BTW , już niedługo kolejny test telewizora firmy Panasonic TX-58EX780E , który będzie opublikowany na portalu francuskim , tak sobie myślę .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Tak jak napisałem w swoim poprzednim poście , dziś tj. 02 czerwca 2017 r. opublikowany został kolejny test telewizora Ultra HD firmy Panasonic TX-58EX780E na portalu francuskim audiovideohd.fr . :neutral:

Test Panasonic EX780 (TX-58EX780E) : un TV LED 4K HDR pour cinéphiles

Konkluzja . Telewizor ten został wyróżniony przez portal francuski AudioVideoHD . Wysoka jakość obrazu HD/4K , bardzo dobry kontrast , bardzo dobry input lag (22 msc) , aktywne 3D , niezły HDR (646 cd/m2 w trybie Cinema) to niektóre zalety tego modelu .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

mervik

New member
Witam uprzejmie,

Tak jak napisałem w swoim poprzednim poście , dziś tj. 02 czerwca 2017 r. opublikowany został kolejny test telewizora Ultra HD firmy Panasonic TX-58EX780E na portalu francuskim audiovideohd.fr . :neutral:

Test Panasonic EX780 (TX-58EX780E) : un TV LED 4K HDR pour cinéphiles

Konkluzja . Telewizor ten został wyróżniony przez portal francuski AudioVideoHD . Wysoka jakość obrazu HD/4K , bardzo dobry kontrast , bardzo dobry input lag (22 msc) , aktywne 3D , niezły HDR (646 cd/m2 w trybie Cinema) to niektóre zalety tego modelu .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom;


...żeby miał więcej kodeków...chyba najgorszy TV do odtwarzania filmów dysków
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pozytywy

Bardzo dobrze regulować kolor obrazu
Doskonałe + gamy kolorów zestawu według Rec.709 i Rec2020 / P3
+ Godna przestrzenność sceny
+ Godna ruch z indywidualnej korekcji (dwa suwaki)
+ Funkcja strumieniowe (TV Gdziekolwiek)
+ Ciche, szybki, przezroczyste środowisko
Bogate menu +
+ Ciągła menu wyszukiwania
+ Programowalny przycisk na pilocie
+ Korektor
+ Opcje napisy
+ oddzielne ustawienia wyjścia słuchawkowe regulacja głośności
+ Podwójny tuner dwa gniazda CI +
+ 3D (dla kogoś)
+ projekt

minusy

- Od czasu do czasu plus szum wideo
- HDR na krawędzi
- nepřívětivost User części satelitarne
- Nie obsługuje DTS
- Średnie wsparcie dla formatów multimedialnych (SD / HD) Odtwarzanie przez USB
- Przerywany „podwojenie / defocusing” krawędzie obiektów w scenach filmowych
- Nie można podświetlić żądany program
- Dźwięk bez emocji
Więcej na: https://avmania.e15.cz/panasonic-tx-65ex780e-velky-4k-led-televizor-s-krasnymi-barvami-test#part=3
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Test telewizora Ultra HD firmy Panasonic TX-58EX780 .

Panasonic TX-58EX780 – test – TV TEST

Podsumowanie . Telewizor ten wyświetla naturalne kolory . Wyświetla szeroką paletę barw . Należy
podkreślić znakomitą głębię , plastyczność i czystość obrazu . Świetne odwzorowanie szczegółów i
małych detali . Bardzo dobre skalowanie z SD do UHD . Dobra jakość obrazu w trybie 3D . Wysoka ostrość obrazów ruchomych . Dobra cena bez dwóch zdań . Minusem jest lekki efekt tzw. brudnego
ekranu . (choć raczej nie dokuczliwy) Brak obsługi słuchawek Bluetooth . Pewna nieliniowość matrycy :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

pawcho

New member
tia i nadal człek głupi :).
Do zakupu ok.2 miechów i nadal nie wiem. Soy ex 9005 czy też ten Panas ex 780. Oba chcę w 75 calach. Różnica w cenie /oficjalna póko co bez targowania/ 3 tysiące na korzyść panasa. Sony lepszy hdr i ma direct słaby ale zawsze.Panas krawędziak ale b. dobry.Generalnie niby sony o te 10 procent lepszy/ hdr, jaśniejsza matryca/ ale czy warto dopłacać 2-3 tysiące:(. Tym bardziej, że ostatnio na forach kilka osób miało z nim kłopoty
W sklepach sprzedawcy sugerują panasa. No nic mam jeszcze dwa miechy bólów głowy.Chyba decydująca będzie różnica cenowa.Grać nie nie gram. Większość filmy i programy NC+, trochę sportu, płyty.Może ktoś już użytkuje jeden lub drugi TV przez jakiś czas i może z tej perspektywy coś opisać. Testy nie zawsze wszystko oddają.
 

pawcho

New member
po pierwsze nie widziałem go w "akcji" ,po drugie ceny też się z czegoś biorą. Czasami wydaje ci się, że oszczędziłeś, a po niedługim czasie plujesz sobie w brodę, że jednak trzeba było dopłacić.To jest tak - i Syrenką i mercem do celu dojedziesz ale różnica w komforcie znaczna:). Co nie znaczy, że TLC jest zły ale niepewność jest dość duża , przynajmniej moim zdaniem.Więc raczej zostanę swoim starym dylematem.:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapewniam , ze nie ma niepewności.
Jest też specjalny program na TCLa
Możesz zamówić prezentację do domu TCL 75C70.

Jeśli kupujesz na prezentacji
Nie płacisz za : transport, uchwyt, montaż, pilota głosowego, kalibrację.

Jeśli ne kupujesz płacisz tylko za transport 350 zł .
Więc ryzyko zero procent.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
tia i nadal człek głupi :).
Do zakupu ok.2 miechów i nadal nie wiem. Soy ex 9005 czy też ten Panas ex 780. Oba chcę w 75 calach. Różnica w cenie /oficjalna póko co bez targowania/ 3 tysiące na korzyść panasa. Sony lepszy hdr i ma direct słaby ale zawsze.Panas krawędziak ale b. dobry.Generalnie niby sony o te 10 procent lepszy/ hdr, jaśniejsza matryca/ ale czy warto dopłacać 2-3 tysiące:(. Tym bardziej, że ostatnio na forach kilka osób miało z nim kłopoty
W sklepach sprzedawcy sugerują panasa. No nic mam jeszcze dwa miechy bólów głowy.Chyba decydująca będzie różnica cenowa.Grać nie nie gram. Większość filmy i programy NC+, trochę sportu, płyty.Może ktoś już użytkuje jeden lub drugi TV przez jakiś czas i może z tej perspektywy coś opisać. Testy nie zawsze wszystko oddają.

Na programach nc plus oba zagraja tak samo.Tym bardziej bym się nie przejmował hdr-erem.Tak duży to najlepiej taki w którym przed zakupem dokładnie mogę sprawdzić matrycę.
 

pawcho

New member
Ok.dzięki:)
Co do hdr różnica czasami na płytach jest widoczna ale sporo też w nim marketingu. Dawniej było 3 d, później 4K i Oledy i Qledy, teraz hdr, niedługo ulepszone matryce IPS u Panasa i pewnie zwijane ekrany u LG.:) Tak więc co rok - dwa nowinki techniczne. Grunt to nie dać się zwariować.
 
Ostatnia edycja:

Kris_6

Member
Jest tutaj ktoś kto posiada ex780 i mógłby podzielić się opinią na temat tv? Spotkać ten tv w sklepie graniczy z cudem a do 6tysi jest to dobra alternatywa dla Sony xe9005 :)
 
Do góry