Panasonic do 3000zł

elzim

New member
Witam, wlasnie sie rozgladam za panasoniciem 32" , tyle tego juz sie naogladalem ze mam jeden wielki metlik. Ktore to sa nowa serie (nie chce kupic czegos starego). Ogolnie to telewizor do 3000zl (oczywiscie moze byc roznica ~200zl w ta a w ta)

Najlepiej aby mial duzo wejsc hdmi , dobra matryce no i pozadny wyglad.

Posiadam kino domowe HT-855 i wlasnie dlatego chce kupic telewizor panasonica (jeden pilot mniej) :cool:

Mysle o PANASONIC TX 32 LX 60 P - miesci sie w cenie , i wyglada wporzadku (w przeciwienstwie do lx600)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Panasonic LX 70 nie spadnie tak szybko ponizej 3000 zł .Swój sukces zawdzięcza matrycy IPS Alpha.
Oczywiscie że gra naprawdę dobrze , ale Lx 60 szczególnie do sygnałów SD - daje sobie świetnie radę.Ma dużą płynność obrazu.
 

dari0

New member
Panasonic do MAX 3000 zł.

Witam. Mam taki sam problem, jak zakładający ten wątek. Chcę kupić TV do max 2500-3000 zł. Zastanawiam się nad Panasonicem TX-32LE7P, który moge nabyć w cenie 2179 zł. Nie wiem tylko jak jest z jakością tego TV. Prosiłbym o opinie ewentualnych użytkowników. Może doradzicie coś innego, niekoniecznie Panasonica. Granicą cenową jest max. 3 tysiące złotych. Z góry dziękuję za pomoc.
 
Do góry