58DX750 problem z dzwiękiem w filmach

PssScroll

New member
Witam,

Chciałem obejrzeć film w 4K, więc podłączyłem dysk zewnętrzny z nagranymi dwoma filmami w formacie .mkv i gdy zacząłem oglądać pojawił się komunikat, że format audio nie jest obsługiwany. Obraz działa jak należy, lecz film jest właśnie bez dzwięku :-( Kombinowałem na różne spsoby, niestety nic to nie dało. Ktoś z Was miał może podobny problem?
 

strazakp

Banned
Witam,

Chciałem obejrzeć film w 4K, więc podłączyłem dysk zewnętrzny z nagranymi dwoma filmami w formacie .mkv i gdy zacząłem oglądać pojawił się komunikat, że format audio nie jest obsługiwany. Obraz działa jak należy, lecz film jest właśnie bez dzwięku :-( Kombinowałem na różne spsoby, niestety nic to nie dało. Ktoś z Was miał może podobny problem?
U mnie to samo w 58dxe720. Ten typ tak chyba ma :-( i chyba trzeba zmienić format filmu ale nie próbowałem. Niestety Panasonic tutaj kuleje i inni są lepsi w tym temacie.
 

harpn

New member
Zawsze można pobawić się i przekonwertować te mkv z nieobsługiowanymi kodekami audio, no ale nie każdemu się chce :p
 

jakesdj

New member
Witam. Spróbuj sformatować dysk na exfat. Mi to pomogło przy filmach 4K mkv w moim Panasie. Teraz wszystko ładnie chodzi.
 
Do góry