OLED Panasonic 55" i 65" seria EZ950 będzie uruchomiona latem 2017 r.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Niestety w swoich telewizorach OLED firma Panasonic nie wspiera technologii 3D .
Wspiera tak jak napisałem w poprzednim poście technologię 3D aktywną w telewizorach LCD .

Pozdrawiam,:)
accu
 

jaro0508

Member
Bardzo dobra wiadomość ze będzie wielkość TV 55 cali.. co do ceny to sobie westchne... ehhhh.. :) Sporo informacji dla potencjalnych nabywców pokażą testy opinie nowych serii oledow lg sony panasonic philips.. Najważniejsze ze jest konkurencja.. :)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ced Yuen na portalu Trusted Reviews dokonał oglądu telewizorów OLED firmy Panasonic - linia 2017 .

Panasonic EZ952 hands-on | TrustedReviews
Podoba mnie się podstawa telewizora , oraz dobrze , że jest Gigabit Ethernet . :|

Czekam więc do czerwca 2017 r. , kiedy to telewizory OLED firmy Panasonic powinny pojawić się na rynku .(55")
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To cena za 55" 16999 zł - trochę dużo. Tym bardziej że inne firmy jak SOny, Loewe , Philips będę kosztować dużo niej.
A Android 6,0 a wkrótce 7,0 - da 10 razy więcej możliwości przy tej samej czarni.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Cena wyjściowa będzie wysoka , ale aby telewizor ten zaczął się sprzedawać , musi "zejść" na niższy poziom cenowy . Ja należę do grona osób , które starają się postępować w miarę racjonalnie i nie spieszę się , z
podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej . System operacyjny Android w telewizorach OLED na razie
pozostawia wiele do życzenia w płynnym działaniu , zdecydowanie lepiej tj. płynnie moim skromnym zdaniem
działa system operacyjny webOS w telewizorach OLED firmy LG . Pozostaje jeszcze jeden telewizor
OLED Philips 55POS9002/12 , który zapewne w lipcu 2017 r . się powinien pojawić , a może we wrześniu 2017 r. także inny topowy OLED Philips 65POS9602 , ale jeszcze oficjalnie nie
potwierdzony . Do września 2017 r. sytuacja powinna się w miarę "wyklarować" co i jak . :neutral:
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Chcesz sterować rynkiem AV to idź do pracy zamiast siedzieć w domu, bo widać to po czasach wpisów.
Accu: masz 32" TV.
Czas na 40 " ... OLED ?

Witam uprzejmie,

Twój wpis świadczy o nieznajomości tematów , które poruszyłeś :| . Gdzieś "dzwonią" , ale nie wiesz gdzie . Smutne to ,
ale jakże prawdziwe . :|
BTW , przypatrz się lepiej na walkę Kliczko - Joshua . Może w końcu czegoś się nauczysz , czego życzę . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

jaro0508

Member
bluray ale tak na spokojnie i przy majowym browarku:) jakby to skomentowac to accu ma sporo racji w temacie tego ze na poczatku wiadomo musi cena byc wysoka oleda panasa bo w sumie kazdego oledu tako bylo a potem oczywiscie sukcesywnie musi spasc w dol...bo kto to kupi? kolejki beda sie ustawiac ? :):)Musi minac troche czasu zeby ceny spadly i spadna..:) Placic za panasa oled 55 cali 16999zl to dla mnie nie lekka ale mocna przesada .LG oled Sygnature 55 cali E6V tez na poczatku kosztowal sporo a teraz spadl juz chyba ponad dwukrotnie czy tak jakos. Czyli nie dajmy sie zwariowac i jesli upatrzymy sobie czesto nasz wymarzony model to zaczekajmy nieco to sie na pewno oplaci i finansowo i oczywiscie przez ten czas oczekiwania mozemy dowiedziec sie jeszcze sporo o danym modelu od tych ktorzy juz zakupili :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG jest producentem matryc więc zawsze ma przewagę cenową.
Panasonic chce zarabiać więcej uważając, że marka ma lepszy standing i większe znaczenie. Tak jak prz poprzednich modelach 65" gdzie cena była 42.000 zł - sprzedaż zamknęła się na poziomie ilości palców jednej ręki.
Za 55" Oled wg mnie cena jest za wysoka, bo na rynku są już modele z technologi a różnice nawet jeśli wystąpią to nie uzasadniają różnicy ceny w wartości 6 tyś zł. Nowe modele np. Philipsa Oled 55" będę w detalu w cenie 9999 zł i to z ANdroidem 6,0 , Kodi 17, MxPlayer , VP9 i ambilightem i kalibracją.
Łącznie to będzie Oled vs Oled za 7000 zł różnicy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Producenci chyba się starają jak najlepiej. Czy warto - to ludzie oceniają kupując produkty bądź nie...
 

Undziak

Member
Dawno tutaj nie zaglądałem. W weekend byłem na targach HiEnd w Monachium. Widziałem 65". Zapytałem o cenę i o ile dobrze zrozumiałem (gość był zakręcony i sam nie wiem czy miał na myśli 55 czy 65") to cena będzie ok 5.500 Euro. Czy to możliwe za 65"?
Obraz bardzo mi się podobał ale zwróciłem uwagę na oddanie ruchu. Na materiale 4k (film przyrodniczy) kojot biegł i ruch jego nóg nie był płynny tylko zamazany. TV był w sumie prototypowy więc nie wiem jak to ocenić.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 16 czerwca 2017 r. na portalu Trusted Reviews recenzent Ced Yuen opublikował test telewizora
Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-65EZ952B . :-|

Panasonic TX-65EZ952B review
Konkluzja. Jakość wyświetlanego obrazu .

Czekam na na kolejne testy tej serii telewizorów OLED firmy Panasonic , jakiś test może dotyczyć telewizora Panasonic TX-55EZ950 . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Krótki filmik w języku niemieckim , porównujący w teście telewizor Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55EZ950 z telewizorem Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-65 EZ1000 .
Trwa 10'34" . Testujący ładnie pokazuje menu tego telewizora . :-|

https://www.youtube.com/watch?v=qZMHmg0TQLQ

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 24 czerwca 2017 r. recenzent Steve Withers na portalu AVForums.com publikuje test telewizora
Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55EZ952B . :neutral:

https://www.avforums.com/review/panasonic-tx-55ez952b-uhd-4k-hdr-oled-tv-review.13391

Konkluzja . Telewizor ten otrzymał od portalu AVForums : HIGHLY RECOMMENDED . :-|
Telewizor ten ma funkcję Orbiter Pixel , która z przerwami przesuwa piksele , aby zapobiec
zatrzymywaniu obrazu . Ma również funkcję konserwacyjną panelu(Panel Maintenance) , która może być użyta
od czasu do czasu .
Atutem tego telewizora jest bardzo dobra dokładność obrazu SDR zarówno w treści i HDR oraz
doskonałe przetwarzanie wideo , niski input lag , czy dobre wykonanie . Do minusów można zaliczyć brak wsparcia Dolby Vision , czy
sporadyczne czasem widoczne bardzo drobne pasy . :-|
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry