OLED Panasonic 55" i 65" seria EZ950 będzie uruchomiona latem 2017 r.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Kolejny test telewizora Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-65EZ950 opublikował francuski
tester Tanguy Andrillon w dniu 26 czerwca 2017 r . na portalu lesnumeriques.com .:neutral:

Panasonic TX-65EZ950 : Test complet - Téléviseur - Les Numériques

Konkluzja . Jakość wyświetlanego obrazu jest doskonała . Interfejs działa płynnie i przyjemnie . Jeden z najlepszych systemów kompensacji ruchu . Podświetlany pilot . Telewizor nie wspiera niestety 3D . :-|Czyli po prostu ten telewizor spodobał się testującemu .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Francuski dziennikarz Pierre Dubarry opublikował w dniu 29 czerwca 2017 r. na portalu audiovideohd.fr
test telewizora Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55EZ950E . :-|

Test Panasonic EZ950 (TX-55EZ950) : un TV OLED 4K HDR séduisant

Konkluzja . Bezkompromisowa jakość obrazu . Bardzo dobre i efektywne przetwarzanie obrazu wideo .
Wybór można rozważyć , jeżeli jesteśmy miłośnikami filmu . :-|

BTW , na konkurencyjnym portalu HDTV CENTRUM POLSKA zapowiedziano już test telewizora Ultra HD OLED firmy Panasonic EZ1000 , który powinien być opublikowany w połowie lipca 2017 r , a następnie będzie wykonany test telewizora Ultra HD OLED firmy Panasonic EZ950 . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Kolejny test telewizora Ultra HD firmy Panasonic TX-65EZ950 , który opublikował duński
recenzent Torben Rasmussen w dniu 10 lipca 2017 r. na portalu flatpanels.dk .


Panasonic EZ950 OLED test - FlatpanelsDK

Podsumowanie . Znakomite odwzorowanie barw , oraz bardzo dobre przetwarzanie obrazu .
Mimo wszystko drogi telewizor . :neutral:
BTW , post odtworzony po zablokowaniu serwisu w dniu 10 lipca 2017 r.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Brytyjski recenzent Vincent Teoh w dniu 19 lipca 2017 r. opublikował na portalu HDTVTest.co.uk
test telewizora Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55EZ952B .:neutral:

Panasonic EZ952/ EZ950 (TX-55EZ952B) Review

Podsumowanie . Telewizor otrzymał od portalu : Highly Recommended .

Cena w Media Expert dziś do godz.23:59 wynosi 14249 zł . Sporo . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W Media Expert do 02 sierpnia 2017 r. cena za telewizor Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55EZ950E
wynosi 12749.15 zł . Cena za telewizor Ultra HD OLED firmy Sony KD-55A1 wynosi 13499.10 zł .
Może we wrześniu 2017 r. będzie jeszcze niższa , kto to jednak wie . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dzisiaj tj. 25 sierpnia 2017 r. na portalu HDTV Centrum Polska ukazał się zapowiadany wcześniej
test telewizora Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-65EZ950 .
Podsumowanie jednym słowem: Referencja . :|

BTW , obserwuję cenę za telewizor Ultra HD OLED Panasonic TX-55EZ950 . Teraz wynosi 13.5 k .
W promocji była już 12.7 k . Ten OLED "kusi" .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Philips OLED też referencja i kosztuje 8999 zł z kalibracją , montażem , uchwytem, prezentem, ambilightem, Androidem, dostawą gratis
Czyli prawie dwa referencyjne Philipsy za jeden Panasonic.
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...ng-55q7-na-specjalnym-pokazie-w-londynie.html

Witam uprzejmie,

Tak , oferta jest bardzo kusząca . :-|

Ale firma TP Vision no cóż , to nie "stary" Philips , nie da się tego ukryć . :|
Aktualizacje oprogramowania to niestety , słaba strona telewizorów firmy
TP Vision z logo Philips. A bycie ewentualnym "beta" testerem to nic
przyjemnego . :| Lepiej zaczekać , jak pojawią się kolejne konkretne testy ,
oraz opinie użytkowników telewizorów Ultra HD OLED Philips 55POS9002 .
Na razie jest ich bardzo mało . Warto być cierpliwym bez dwóch zdań . :|
To oczywiście moje , skromne zdanie w tej "materii" .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale stary Philips przecież nie miał telewizorów Oled - więc jaką analogię mu chcesz przypisać. Panasonic zresztą też . A do tego obie firmy bazują na identycznej matrycy.
Testy nie zmieniają jakości telewizora w żaden sposób.
Są jedynie zawsze oceną osób testujących. Najważniejsze są opinie tych co kupili.
 

jaro0508

Member
Ale jakaś różnica musi byc w Oledach mimo stosowania wszędzie tej samej matrycy od LG. Więc nie można chyba pisać ze to wszytko to samo. Ja jakoś bardziej ufam elektronice sony czy panasa (philips wielka niewiadoma i Kol. accu ma tu rację z tą cierpliwością-choc oferta bardzo cenowo kuszaca) niż LG. Jak zawsze rynek wszystko zweryfikuje :) Oledy sa jeszcze bardzo drogie i ciągle dopracowywane.. i dobrze. Potencjalny nabywca musi wiedzieć za co ma wydawac niemałe pieniądze a nie kupować w ciemno.. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philipsa Oleda nie kupuje w ciemno - może poprosić o prezentację w domu.
Jeśli nie kupuje płaci tylko za transport, jeśli kupuje ma pakiet za 800 zł gratis.
 

jaro0508

Member
kiki ja nie podwazam oferty phililipsa oleda z Twojej strony bo jest bardzo dobra:) Pytanie jak sie sprawuje ten TV czyli chodzi mi o tzw."obycie" na rynku .Przydalby sie porzadny wiarygodny i niezalezny test z kilku zrodel zreszta jak i innych marek i wowczas mamy pogląd i ogląd .Wiemy co w danym oledzie jest troszke slabiej dopracowane i wiedzac o niektorych mankamentach po zakupie nie bedziemy miec do nikogo pretensji .Te mankamenty dla jedno to pierdoly dla drugiego nie do przyjecia .Jak w zyciu ze wszystkim .Co czlowiek to opinia:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dlatego jak sprawdzisz w domu to dokładnie wiesz czy to najlepszy wybór dla Ciebie. Chodzi o to, że nie musisz kupować w ciemno.
 

siamer

New member
Szczerze mówiąc też trochę boję się Philipsa... W listopad/grudzień będę kupował TV 65'' ale raczej wezmę Sony xe9005 albo xe8505. Czekam jeszcze na 8602 z ciekawości ale patrząc nawet na wsparcie producenta Philips dalej nie dostał androida 7 a czy dostanie wogole to inna kwestia. Sam mam Philipsa 46PFL5505 (kilku letni model) i jak mam go odpalić to mam łzy w oczach bo ledwo to chodzi (obraz ładny ale menu tragedia, nie wspominając Smart TV)... Może coś się zmieniło od tego czasu ale nie smak pozostanie...
To tylko moja opinia...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android 7,0 będzie dostępny tam, gdzie nie będzie "szkodził".
Menu działa bardzo szybko ! Wystarczy poprosić o prezentację w domy aby sprawdzić.
 

siamer

New member
Mieszkam w Irlandii :p wątpię czy na to pójdziecie hehe... Tutaj Philips prawie nie ma (są tylko najniższe budżetowe modele)...
Kiki nie zrozum mnie źle ale Google nie po to wypuściło androida 7 aby chodził gorzej od 6... Na pewno jakieś bolączki będą jak przy każdym innym update ale z czasem powinno się latać... Sony już pewnie nie długo będzie myslal o androidzie 8 a Philips dalej nie wprowadził 7... Tak jak już wcześniej napisałem to są tylko moje własne przemyślenia i odczucia...
Nawet jak wybieram smartphone to zawsze od firmy która dba o update softwaru bo to "połowa" urządzenia...

Pozdrawiam !

[edytowane]
i nie twierdze ze manu zle chodzi w tym modelu ale pytam dlaczego firma Philips zostawila 5505 w takim tragicznym stanie. Jak kupilem chodzilo w miare ok ale z kazdym update bylo coraz gorzej... Nie mowie tutaj o nowych funkcjach itp ale o stabilnosci STAREGO oprogramowania ktore powinno chodzic poprostu plynnie (zawiesza sie przy zmianie programow nawet...)...
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Telewizory OLED Ultra HD z serii EZ950 i EZ1000 otrzymały nową wersję oprogramowania : 0.29 .
Trzeba ją jednak uruchomić ręcznie poprzez pobranie pliku ze strony pomocy technicznej Panasonic , a następnie zainstalować na urządzeniu USB . Procedura pełna aktualizacji jest podana np. w linku poniżej .
Nowa wersja oprogramowania poprawia różne aspekty wydajności , szczególnie odnoszące się do
odtwarzania ruchu . :|
Trochę to trwało , ważne , że błąd w odtwarzaniu ruchu został zdefiniowany i naprawiony .
- FlatpanelsDK

https://www.avforums.com/news/panasonic-release-oled-firmware-update-tv-fix-motion-stutter.14698
:|

BTW , tak nie ukrywam tego , że po tej aktualizacji telewizor OLED Ultra HD firmy Panasonic TX- 55EZ950 chętnie widziałbym u siebie bez dwóch zdań . :wink:
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry