[PILNE] Prośba o pomoc w wyborze TX-50DXU701 lub TX-50DS630E.

WuMike

New member
Bez reklam
Będzie trochę widać 50Hz, ale nie aż tak bardzo, bo to jeden z lepszych TV nie mających 100Hz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To widzi nawet małe dziecko - wystarczy włączyć obraz kontrolny i przesuwać go w lewo lub w prawo. Na 100Hz widać wszystko czytelne, na 50 Hz wszystko jest zamazane. Zapraszam na pokaz.
 

strazakp

Banned
To widzi nawet małe dziecko - wystarczy włączyć obraz kontrolny i przesuwać go w lewo lub w prawo. Na 100Hz widać wszystko czytelne, na 50 Hz wszystko jest zamazane. Zapraszam na pokaz.
Z pokazu nie skorzystam bo chyba mamy zbyt daleko do siebie.
Owszem różnice widać jak mamy dwa TV obok siebie i włączymy to samo. Widziałem takie porównanie z Sony 50 i 100Hz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I masz rację.
Właśnie dlatego jest ważne jaki masz teraz telewizor i do czego jesteś przyzwyczajony.
 

Bartollini

New member
Widzę, że wątek żyję, więc podzielę się pierwszym wrażeniem.

TV kupiłem, postawiłem i .... działa.
Obraz jest ok, choć momentami widać "pikselozę" podczas oglądania TV z dekodera.
Na obrazach w lepszych jakościach, tj. 1080p oraz 4K nie ma się do czego przyczepić.
Menu intuicyjne i w miarę zrozumiałe, choć niektóre opisy wymagają wsparcia wujka google.
Wygląd ok ale za te nóżki projektant powinien zaliczyć publiczną chłostę :)

Jeszcze nie podłączałem go do PC, ale postaram się kontynuować wątek.

Pozdrawiam
 

bluray

Banned
Mamy w 2017 cztery typy:
matryca 50 lub 100 Hz,
1080 lub 2160.
Powstaje kombinacja ...

Zdecydowanie wygrywa 2160/100Hz.
reszta to przeszłość ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz 4K i 100Hz :
TCL 50 S7806 za 2599, zł
Philips 49PUS6561 za 2950 zł
A jak się zalogujesz w Klubie HDTV - to masz jeszcze kalibrację profesjonalną gratis.
 

strazakp

Banned
Mam od niedzieli Panasonic 58dxe720 i mogę już napisać że to dobry TV i w dobrej cenie. TV choć ma 60hz to super daje sobie radę w grach (mam Xbox one s) i w sporcie. Np teraz oglądam mecz na nsport+ i widać że pomimo 60hz to uplynniaczy działają. Kolory są fajne (trzeba trochę pobawić się z ustawieniami pod siebie) a VA robi swoje bo biel i czerń są super.
 
Do góry