Panasonic i FirefoxOs...co dalej???

strazakp

Banned
Wszystkie modele Panasonica na rynku do końca 2016 roku mają smarta Firefox. Co dalej z tym smartem? Co jest teraz w modelach na 2017r??? Co z firefoxem który już jest w naszych TV?
TV Panasonic ogólnie choć niszowe w PL to u znawców tematu mają dobre opinie a szczególnie modele od dz750 ale ten smart jest jedyną bolączką tej marki. Jezeli komuś zależy na dobrym smarcie to fakt Firefox jest biedny do pozostałych. Co dalej ???
 

Gie

Member
Bez reklam
Telewizor EZ1000 wyposażono w nowo opracowany, inteligentny system My Home Screen 2.0, aby zapewnić użytkownikowi wygodną i intuicyjną pracę z urządzeniem obsługującym wszystkie dostępne dzisiaj źródła treści.

Nowo opracowany system operacyjny oferuje: ulubione foldery dla wielu użytkowników, przycisk My App na pilocie, którego działanie można spersonalizować, by zapewnić sobie szybszy dostęp do ulubionych treści, oraz przebudowaną aplikację Media Player, obsługującą treści w standardach 4K HDR10 i Hybrid Log Gamma.
https://www.panasonic.com/pl/corpor...ez1000-na-2017-consumer-electronics-show.html

Jak można wyczytać w sieci ma to być ewolucja Firefox OS.
 

żona

Banned
Cyt. "Jak można wyczytać w sieci ma to być ewolucja Firefox OS" Też to słyszałem gdy pytałem przed zakupem. Od kilku dni "testuję" te aplikacje i jest super..... Muza z "Tuby" puszczona przez ampli stereo-wymiata. Pozostałe dostępne aplikacje też bez uwag. W sumie do internetu jest komputer, ale ten Panas to jest KOMBAJN MULTIMEDIALNY :)
ps. w sumie po rozważeniu wszystkich porad, sugestii i zweryfikowaniu swoich oczekiwań względem sprzętu kupiłem TX-58DXU701[akurat był(jest?) w promocji za 3990 ;)]
"Jezeli komuś zależy na dobrym smarcie to fakt Firefox jest biedny do pozostałych." - strazakp z tym nie zgodzę się, dla mnie ważne jest przede wszystkim, że jest STABILNY, nie tnie i ma wszystko, a nawet więcej od oczekiwań. Nie słuchaj bajek "teoretyków", to trzeba ocenić indywidualnie.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Cyt. "Jak można wyczytać w sieci ma to być ewolucja Firefox OS" Też to słyszałem gdy pytałem przed zakupem. Od kilku dni "testuję" te aplikacje i jest super..... Muza z "Tuby" puszczona przez ampli stereo-wymiata. Pozostałe dostępne aplikacje też bez uwag. W sumie do internetu jest komputer, ale ten Panas to jest KOMBAJN MULTIMEDIALNY :)
ps. w sumie po rozważeniu wszystkich porad, sugestii i zweryfikowaniu swoich oczekiwań względem sprzętu kupiłem TX-58DXU701[akurat był(jest?) w promocji za 3990 ;)]
"Jezeli komuś zależy na dobrym smarcie to fakt Firefox jest biedny do pozostałych." - strazakp z tym nie zgodzę się, dla mnie ważne jest przede wszystkim, że jest STABILNY, nie tnie i ma wszystko, a nawet więcej od oczekiwań. Nie słuchaj bajek "teoretyków", to trzeba ocenić indywidualnie.
Ten Panas był już w MM nawet po 3600zl ;-)
A nie masz problemy z dźwiękiem w filmach z dusku...chyba mkv był problem.
Warto było by wiedzieć co z tym smartwm w Panasach bo to dobre TV ale ze startem im jakoś się nie powiodło. Powinni przytulić Androida ,;-)
 

żona

Banned
Wiem, że były lepsze cenowo oferty na przełomie roku, obserwowałem temat, ale miejsce na TV nie było jeszcze gotowe ;). Tak jak pisałem, do smarta w Panasonicu nie można się przyczepić. Obecnie nawet model 58-DX750 jest w cenie 5000zł, co również myślę jest dobrą ceną w porównaniu do odpowiednika Sony serii 93.. Jeszcze wracając do smarta, to jest bardzo intuicyjny, nie sprawia żadnych problemów.
 

strazakp

Banned
Wiem, że były lepsze cenowo oferty na przełomie roku, obserwowałem temat, ale miejsce na TV nie było jeszcze gotowe ;). Tak jak pisałem, do smarta w Panasonicu nie można się przyczepić. Obecnie nawet model 58-DX750 jest w cenie 5000zł, co również myślę jest dobrą ceną w porównaniu do odpowiednika Sony serii 93.. Jeszcze wracając do smarta, to jest bardzo intuicyjny, nie sprawia żadnych problemów.

Gdzie masz 58dx750 za 5000zl??????????? Daj namiar bo to dobra cena.
 

strazakp

Banned
Takie ceny były w ub. tygodniu w Saturnie i MM.

Teraz tez jest w MM po 5099zl tyle ze z ekspozycji i odbiór w sklepie (nie ma wysylki) a nie we wszystkich są (w trójmieście brak). Samo to ze z ekspozycji to skreśla zakup nawet w tej cenie. Ale gdyby ten model zszedl juz do takiej ceny to bym chyba brak.zreszta nowych w MM nawet nie ma i trudnodostepny jest ten model.
 

strazakp

Banned
Na Ceneo jest tylko w czterech sklepach m.in Karen i Komputronik po 5499zl. Nigdzie indziej nie znalazłem. W saturn i mm nie ma nowych egzemplarzy.
 

barburian

New member
Bez reklam
Na koniec lutego/marca będzie w Saturnie i MM kolejny rabat technologiczny
15% ,więc 65DX750 będzie znów kosztował 5800
 
Do góry