Dublowanie obrazu w TX-50DXE720E

losie0

New member
Witam!
Mam problem z dublowaniem obrazu w modelu TX-50DXE720E. W przypadku telefonu (Xiaomi Redmi note 3) o raz laptopa (lenovo z710), nie następuje połączenei mimo, że urządzenia "widzą" się. Cała operacja kończy się na etapie "łączenie w toku", które zostaje przerwane. Co ciekawe jeden raz udało mi się zdublować ekran telefonu i doszło do połączenia. Niestety nie udało mi się tego powtórzyć. Czy to wina firmware telewizora czy może problem leży gdzie indziej?
Pozdrawiam
 

losie0

New member
Witam!
Dzięki za odpowiedź.
Tylko przez miracast, nie widziałem aplikacji pozwalającej na dublowanie obrazu.
Pozdrawiam
 

strazakp

Banned
Mam ten sam TV i u mnie bez problemu. Mam laptop Lenovo i dubluje ekaran przy pomocy Ekran Cast i nie ma żadnego problemu. Łączy się szybko i działa sprawnie.
 

natec123

New member
Mam ten sam problem z Panasem DS630E
Udało mi się dziś przesłać obraz i dźwiek z telefonu na tv, ale nie mogę z laptopa z win10. Na tv samsunga przesyła bez najmniejszego problemu, a z Panasem wyskakuje Błąd połączenia, czym to może być spowodowane?
 

bubik75

New member
Panasonic TX-65EX600E problem z dublowaniem obrazu

Witam
Czy ktoś może rozwiązał ten problem z dublowaniem panasa i lapka z win 10?
 

bubik75

New member
Witam
Czy ktoś może rozwiązał ten problem z dublowaniem panasa i lapka z win 10?
Mam ten sam problem z Panasonic TX-65EX600E.Lączy i po chwili zrywa połączenie.
 

bubik75

New member
Dublowanie panasonic

Problem dotyczy dublowania obrazu z laptopa z win 10 tv panasonic (obydwa używają i są zgodne z miracast).W win 10 nie potrzeba używac zadnego dodatkowego programiu do dublowania (a wręcz nie ma możliwosci użycia jakiegoś dodatkowego programu)
 
Do góry