Firma Panasonic prezentuje 2.generacji OLED TV 65EZ1000.

jaro0508

Member
A ten EZ950 bedzie parametrami zblizony do EZ 1002??? czy bedzie duzo odbiegal od niego??? I drugie pytanie do Kolegow Szanownych:)..czy nie lepiej kupic LG z wysokiej polki niz np panasa EZ 950 bo cenowo to by moze i nawet na jedno wychodzilo?? Konkretnie to sie zastanawiam czy bedzie az taka duza roznica miedzy Panasem a LG w jakosci i obrobce obrazu bo w cenie na pewno na korzysc LG...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Tak jak już wcześniej pisałem , na portalu HDTV Centrum Polska opublikowano dziś tj. 07 lipca 2017 r.
test telewizora Ultra HD OLED firmy PANASONIC TX-65EZ1000 .
Konkluzja . Obraz wyświetlany przez ten telewizor w cenie 28999 zł otrzymał Referencję portalu .
Najwierniejsze oddanie barw HD i Ultra HD pośród wszystkich ekranów OLED 2017 .(stan lipiec 2017):-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Pora telewizor Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-65EZ1000E rozpakować . ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=_03Yn0ESG6A

I można już cieszyć się obrazem , jaki ekran tego telewizora wyświetla . ;-)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

BTW , przypuszczam , że chorwacki kalibrator Darko niedługo opublikuje test tego telewizora , skoro
już go rozpakował . Lubię jego testy , są bowiem zrozumiałe dla przeciętnego użytkownika . :neutral:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

I jest już czego się wcześniej spodziewałem ,

bardzo przystępnie napisany przez testera Darko Hlusicka test telewizora Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-65EZ1000E z dnia 16 lipca 2017 r . :neutral:

Panasonic TX-65EZ1000E UHD HDR OLED TV – review – HD Televizija – HDTV eZine
Podsumowanie . Telewizor ten otrzymał najwyższą ocenę jakości wyświetlanego obrazu -Reference . :neutral:

Takie testy lubię przeglądać .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

wysio

Member
Bez reklam
W mojej rodzince mają ten tv już nieco ponad rok i okazało się, że wypaliły się paski informacyjne! Niby nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale na niektórych kolorach można to dojrzeć. Nie spodziewałem się tego po tv za tyle pieniędzy. Jestem ciekaw, czy uznają gwarancję...
 
Do góry