Netflix

qurter

New member
Witam czy jest możliwość zmiany języka w aplikacji netflix? Gdyż mam po angielsku a do tego nie mam paska aby móc wybrać kategorię. W filmie normalnie mogę włączyć pl ale dla menu już nie.
 

ewaldus

New member
Wejdź na swoje konto przez telefon komp tablet i tam zmień w opcjach.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

qurter

New member
na komputerze mam ustawiony język polski ale gdy na tv się zaloguje to mam w języku angielskim, jak wejdę w opcję to w zakładce Member-Language pisze PL/ENG ale nic z tym nie mogę zrobić
 

piechu

Member
Bez reklam
Mój ojciec ma Panasonica TX-P50ST60E i w ustawieniach Netflixa nie ma możliwości zmiany języka na polski mimo, że z poziomu serwisu www można ten język zmieniać. Problem jest związany prawdopodobnie z nieaktualną aplikacją w smartach Panasonica, dopóki nie nastąpi aktualizacja dopóty nie będzie można zmienić języka na polski.
 

DrWredman

Active member
U mnie na TV zmienił się język na polski chyba po kilku tygodniach, ale nie wiem czy to już było po aktualizacji systemu, czy wcześniej bo nie zwróciłem uwagi
 

Lech

New member
Bez reklam
Panasonic ST60E. Kilka osób szuka NETFLIXA w tym Panasonicu. Powiem krótko jak to zrobić. Po pierwsze poza tym że musimy mieć sprawne połączenie z siecią, wciskamy na pilocie przycisk "APPS" i pokazują się ikonki. Najeżdżamy na "Vera Link" i pokazują się kolejne ikonki w tym ikona NETFLIX. Najeżdżamy kursorem na tę ikonkę i oglądamy programy. Musimy się zaopatrzyć w numery karty płatniczej co jest niezbędne do rejestracji użytkownika. Pierwszy miesiąc jest bezpłatny następne są płatne. Jest jeden myk aby oglądać bezpłatnie programy dłużej niż jeden miesiąc - rejestrujemy kolejną kartę.
 
Do góry