Tx-dx750b czy 802

szuby

New member
Co sadzicie o tych modelach 58cali warto doplacac 200 funa do 802?

Jakies szczegoly club opinie o modelu 750? Warto za 1000 funtow?

Glownie do filmow sportu I granie xbox one

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

szuby

New member
A co sadzicie o tym? Weszla promocja I jest w tej samej cenie..

SONY BRAVIA KD55XD8599BU Smart 4k Ultra HD HDR 55" LED TV
:roll:
 
Ostatnia edycja:

szuby

New member
Jeszcze Czekam na black friday ale zastanawiam sie nad wiecej cali 65 I jestem za panasem 750 chociaz sony 8599 jakos lepiej w sklepie wyglada obraz jeszcze jest opcja na 8505 sony 65 cali co o tym sadzicie?
 

szuby

New member
I o tAka odpowiedz mi chodzilo😃 w sklepie co prawda tego tak nie widac ale to moze wina innych rzeczy puszczanych na sony I panasie. Co prawda mam uraz do panasa ale mozliwe ze zaryzykuje jeszcze raz . Zobaczymy jakie beda promocje.
 

brek

New member
Nie wiem czy to dobre miejsce ale nie bardzo orientuję się na forum więc proszę wybaczyć.
Kupiłem Panasonica 65dx750e. Zgodnie z tym co przeczytałem na forum większość opcji poprawy obrazu wyłączyłem
Obraz 4k super. HD też do pewnego momentu. Tzn w niektórych scenach ciemnych, gdzie jest dużo odcieni szarości występuje efekt który mnie denerwuje mianowicie takie jakby zatrzymanie obrazu i plamy (przepraszam nie znam fachowego określenia) tak jakby cały obraz się zatrzymuje na pauzie a tylko obszary gdzie są elementy ruchome są ok. Mam nadzieję że to wina ustawień bo w 90% materiału obraz mnie zadowala a przesiadłem się z plazmy.
 

brek

New member
Dodaję zjęcia moż enie najlepszej jakości ale chyba widać o co mi chodzi
w scenach słabo oswietlonych efekt kwadratowych pikseli.
przejście odcieni szarości podobnie kwadraty
sygnał NC+ HD rozdzielczość 1920x1080 (50Hz) z przeplotem
Coraz bardziej mnie to wkurza
Przy normalnych obrazach jakość obrazu żyleta jednak przy ciemnych i szarościach TRAGEDIA
pierwsze dwa zdjęcia to pień drzewa (foto na pauzie żeby pokazać kwadraty, tylko niewiele lepiej wygląda to w rzeczywistosci)
trzecie zdjęcie to film w scenie słabiej oświetlonej ( prawie identycznie wyglądała ta scena na TV - zdjęcie w ruchu)
czwarte to przejście szarości po prawej stronie ekranu widac ciemne plamy


Przepraszam za późną odpowiedź.
nie mam zrobionej kalibracji
postaram sie zrobic zdjęcia chociaz nie wiem czy będzie ten efekt na nich widać.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    47,9 KB · Wyś: 306
  • 2.jpg
    2.jpg
    49,6 KB · Wyś: 309
  • 3.jpg
    3.jpg
    48,3 KB · Wyś: 305
  • 4.jpg
    4.jpg
    45,3 KB · Wyś: 306
Do góry