Panasonic DMP UB 900

arsika

New member
Witam. Mam pytanie do posiadaczy wyżej wymienionego odtwarzacza, czy udało się komuś odtworzyć plik mkv z kodekiem h265.
 

arsika

New member
Jako,że chyba nikt nie ma tego odtwarzacza, znalazłem w web jedynie informację że wspiera kodek h265 lecz w ograniczonym zakresie. Ale po skargach klientów Panasonic ma do końca roku zrobić uaktualnienie gdzie będzie możliwość odtwarzania mkv z kodekiem h265 przez USB jak i również DLNA.
 

Mario 76

New member
Witam Ciebie. Zamierzam zakupić tego Panasonica i mam pytanie jak się Tobie sprawuje? Godny jest polecenia i wyłożenia takiej kasy? Dostałem ofertę do zapłaty za ten model 2,2K. Opłaca się? Pozdrawiam
 

arsika

New member
Ja go wybrałem ze względu na wyjścia analogowe do podłączenia do wieży. Moim zdaniem obraz jest bardzo dobry, o niebo lepszy niż w moim poprzednim odtwarzaczu LG BP 740. Obraz z DVD jest na dobrym poziomie, lepszy niż z tradycyjnego odtwarzacza DVD. Ma pewne problemy z płynnością na jednym z plików mkv. Na chwilę obecną plików hevc nie odtwarza. Myślę, że te 2,2K jest ceną akceptowalną, tylko pytanie czy chodzi o model ub900 czy ub700. Bo wizualnie to się niczym nie różnią a i mozliwości mają podobne, jedynie w ub700 nie ma certyfikatu THX
 
Ostatnia edycja:

Mario 76

New member
Chodzi o model ub900. Mam dolby atmos i zależy mi na THX . Będzie współpracować z projektorem Epson 9300 dlatego moje pytanie czy to dobry model. Chciałbym żeby się razem te sprzęty uzupełniały.
 
Do góry