Panasonic TX-32AS520E - problem z obrazem

bosh

New member
witam, czy miał ktoś z posiadaczy tego modelu albo innych modeli problem z wyświetlaniem obrazu? chodzi o poprzeczne paski które znikają i pojawiają się na różnej wysokości i w różnej ilości. raz jest ich dużo raz mało. tv dostałem od siostry która już go nie potrzebuje i mówiła że nic się takiego nie działo. narazie na tv oglądałem filmy przez hdmi z laptopa i z pendriva. ale jak się paski zaczynają to nawet menu główne czy w aplikacjach migają te paski. przywróciłem ustawienia fabryczne, zaktualizowałem oprogramowanie ale nadal to samo. i bez względu na to czy jest podłączony kabel hdmi czy nie. co może być przyczyną? kabel sieciowy sprawdzić inny? mam też wrażenie że zaraz po włączeniu jest ok dopiero z czasem paski przybierają na sile. może ktoś coś doradzić?
???
 

bosh

New member
ciężko uchwycić to na na zdjęciu bo te paski żyją własnym życiem . czasem jeden albo kilka sobie miga a czasem cały obraz praktycznie w tych paskach. . bardzo cienkie na całą szerokość ekranu. wklejam jedno zdjęcie
 

Attachments

  • IMG_20160911_204820853_HDR.jpg
    IMG_20160911_204820853_HDR.jpg
    247,8 KB · Wyś: 56

bosh

New member
i zauważyłem jeszcze że jak zostawię obraz np na głównym menu to jakby pulsuje. nie jest taki stabilny jednorodny tylko pulsujący. takie subtelne miganie w równych odstępach czasu. jakby się na momencik rozjaśniał... coś chyba nie tak jest z nim
 

bosh

New member
ktoś coś pomoże? jak ostatnio oglądam filmy z pendriva to nie ma tego problemu. ale jak zapuściłem youtuba w TV to od razu pojawiły się paski więc problem z kablem HDMI odpada. może wifi robi jakieś zakłócenia??
 

cezary69

New member
Bez reklam
Coś Ci powoduje zakłócenia, które przedostają się na tv. Może to być coś z sieci elektrycznej. Odłącz wszystko co jest w pobliżu i zobacz czy będzie zmiana.
 

bosh

New member
nie ma zmiany. szczególnie jak wchodzę np na przeglądarkę w tv to zaczyna szaleć. tak jakby internet robił zakłócenia. poza tym na początku oglądania czegokolwiek jest ok dopiero z czasem jest coraz gorzej. serwis?
 
Do góry