który model 37" polecacie?

Hardi

New member
Z tego co wyczytałem to wnioskuję, że PV70 jest gorszy od PV60. Ja jestem zadowolony z PV60, ale rodzice teraz chcą kupić dla siebie 37" a PV60 już nie ma więc co wybrać? Podpięty będzie Polsat Cyfrowy.
 

Dru

Moderator
Hardi napisał:
Z tego co wyczytałem to wnioskuję, że PV70 jest gorszy od PV60. Ja jestem zadowolony z PV60, ale rodzice teraz chcą kupić dla siebie 37" a PV60 już nie ma więc co wybrać? Podpięty będzie Polsat Cyfrowy.

no nie wiem które wypowiedzi przeczytałeś, ale wiele osób uważa, że PV70 ma odbiór porównywalny z PV60. Jak nie lepszy :)
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Hardi napisał:
oj kiki, nie ładnie tak ludzi wprowadzać w błąd :D

Nie ma powodu nikogo wprowadzać w błąd przynajmniej nie w przypadku produktów Panasonica. Zdjecia porownawcze byly do Pioneer'a.

Inna kwestia ogolna do kazdego, oczy widza zazwyczaj o co chca widziec, watek o weżach jest tego bardzo dobrym przykladem.

Rada dobra jak kazda inna, widzisz, podoba sie Tobie PV70, kupujesz i moze mala recka na forum :).

Przy obecnych cenach w dalszym ciagu bral bym PV45 :D. Jakbym byl esteta-purytanimem to tylko PV70.

Pzdr (C)G
 

gumpel

New member
Parę tygodni temu miałem podobny dylemat. Tyle, że między 37PV45 i 37PV60. No i wybrałem 45 ;) A powód był banalny - 60 nie ma wyjścia słuchawkowego z przodu, a 45 ma :grin:
Pozdrawiam
Gumpel
 
Do góry