Seria telewizorów Ultra HD firmy Panasonic DX900 - Pierwszy szczegółowy test tych telewizorów .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 14 marca 2016 r. na portalu francuskim HDfever ukazał się test telewizorów Ultra HD firmy
Panasonic TX- 58DX900 i TX- 65DX900 . Przeprowadził ten test Nicolas Becuwe , którego bardzo cenię:-| ,
za wszechstronne przeprowadzania testu danego modelu telewizora . Zapraszam , do zapoznania
się z tym testem na stronie:

Test Panasonic DX900 : un contraste record et une expérience HDR exceptionnelle ! | HDfever

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

barburian

New member
Bez reklam
Test DX900

Bardzo solidny test, widać że Panasonic też powoli przestaje inwestować w 3D, szkoda jedynie
że nie obsługuje kompresji VP9
 

pepka

Member
Bez reklam
Zgadzam się, że jakość musi kosztować. Panasonic pokazuje, że można jeszcze trochę "wycisnąć" z technologii LCD. Nie mniej, za tą kasę spokojnie można myśleć o telewizorach OLED konkurencji.
 
Ostatnia edycja:
G

Grant2008

Guest
Witaj Accu,
Byłem dzisiaj w MM ponad 3 godziny, (mam tam Pana na stoisku TV pozytywnie zakręconego) i powiem Ci że przetestowaliśmy wszystkie OLED-y firmy LG jakie mieli na stanie w ich ciemni..........dramat....................... Sony Full HD z serii W8 ma lepszy obraz ??????????????????
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pisałem już kilkadziesiąt razy, że OLED TV jest dla mało wymagających ludzi z dużą kasą. Sony, Philips, Panasonic w tej klasie mają lepszy obraz.
Dziś prezentowałem Philipsa z Ambiluxem i opad szczęki u ludzi taki że nie chcieli wyjść z ciemni !!!
 

colibri75

New member
Fajny test-dzieki Accu. Bardzo chwali oledy, jak mi translator prztlumaczyl " oled wszystko lepiej" :).
Moj Panasonic wjezdza 14-05 to opowiem z autopsji co i jak ale na ten moment tego zachwytu nad oledem nie "kupuje" Nie wiem jakim punktem odniesienia bedzie prosty oled full hd ale majac oba w chalupie, po miesiacu beda madrzejszy o wlasne doswiadczenia.

Btw najsurowszy test dx 900 jaki czytalem :)
 
Ostatnia edycja:

colibri75

New member
Potwierdzam..oled robi robote. Jak dla mnie lepszy niz panasonic. Co prawda to kilka dni i po ustawieniu panasonica zaczyna mnie przekonywac do siebie i odrabiac straty ale biorac pod uwage roznice w cenie i ze moglem zamiast 65dx900 kupic tak duzego oleda...sam nie wiem...ale jestem niesamowicie zaskoczony jakoscia lg. Aha i jedna uwaga ktorej jestem pewny. Smart w lg duzo lepszy (wygoda uzytkowania) choc yt sie zacina od czasu do czasu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DX900 wjeżdżają już na dniach, są w extra cenach z kalibracją.
Sam jestem ciekaw wyników testu i opinii użytkowników.
 

WuMike

New member
Bez reklam
W zasadzie do HDR są na ten moment tylko 3 opcje: OLED, DX900 oraz wkrótce wchodzący na rynek KS9500 z FALD. Reszta to słaba imitacja jego.
 

colibri75

New member
No dobra. Zwracam honor. Jest dobry, ustawilem pod jakies ustawienia w netu zwiekszajac pod siebie jasnosc i jest ok. Zupelnie inaczej niz oled ale zaczyna mi sie bardzo podobac
 

WuMike

New member
Bez reklam
Musi być dobry, bo to najprawdopodobniej najlepszy LCD, jaki wyprodukowano. Tak twierdzi wielu profesjonalnistow testujących sprzęt. Nie ma ekranu bez wad, ale ten jest dosyć blisko, podobnie OLED, od ciemnej strony mocy :)
 

colibri75

New member
Musi być dobry, bo to najprawdopodobniej najlepszy LCD, jaki wyprodukowano. Tak twierdzi wielu profesjonalnistow testujących sprzęt. Nie ma ekranu bez wad, ale ten jest dosyć blisko, podobnie OLED, od ciemnej strony mocy :)


Pewnie masz racje. Ale najbardziej dziwi mnie roznica w obrazie. One zupelnie inaczej oddaja co sie oglada. Oleda mam w sypialni, panasonica w salonie. Kazdy teraz podoba mi sie ale zupelnie inaczej. Oled robi efekt wow kolorami i czernia a dx900 pokazuje obraz jak w kinie. Dzwine to wszystko :)
Nie moge wrzucic zdjec, oddaly by lepiej to co pisze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry