Zdezorientowany

peter84k

New member
Im dłużej czytam wasze forum tym bardziej jestem zdezorientowany mam kupić plazmę 42 cale do 8tys. byłem zdecydowany na Panasa Pv600 ale jak zacząłem czytac to juz nie jestem pewien. w gre wchodzi jeszcze pioneer xd ale też nie jest wcale tak dobrze z nim. Czy ktoś wie jaki telewizor spełnia moje kryteria i jest wart polecenia. ilość niedoskonałości w nim zoobserwowanych jest na tyle mała bądź nie zauważlna dla zwykłego widza że sprawia to iż dany model jeś wart kupna. pozdrawiam Peter
 
Ostatnia edycja:

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Serdecznie witam peter84k,

Chyba nikt nie bedzie wiedzial jaki telewizor spelni Twoje wymagania. Bo sa one Twoje, dla kazdego te wymagania beda inne, np. tylko jakosc, tylko cena, najlepsza jakosc-do umiarkowanej ceny itd. Wydaje mi sie ze najrozsadniej zrobisz jak sam wybierzesz sie do sklepu i ocenisz co Tobie odpowiada i ile musisz za to zaplacic i wtedy czy na to Ciebie stac :).

Czytajac watek o PV70 jednym sie podoba obraz, drudzy sa zawiedzeni juz po tym moza zauwazyc ze trudno o ogolny obiektywna ocene dla wszystkich, chciaz pewnie znajda sie modele uniwersalne ale tylko wtedy gdy cena nie bedzie brana w ogole pod uwage.

Nie zachecalem do czekania jednak na wakacjach ma sie pojawic 42" FULLHD od panasa (tez ok. 8k zlociszy), moze to jest wlasnie Twoj wybor. Pioneer mnie zachwycil jak bylem przed kupnem swojej plazmy ale mam za chudy portfel. Z duzym zaskoczeniem przyjalem obraz generowany przez Philipsa 50" modelu nie pamietam, cena zaraz bardzo szybko sciagnela mnie na ziemie 15k zl.

Jako uzytkownik PV45 moge powiedziec jedno, jestem w pelni z niego zadowolony. Bawiac sie ustawieniami stwierdzilem ze mozna wycisnac z niego jeszcze wiecej niz na ustawieniach standardowych i nie zawsze "poprawiacze obrazu" wnosza rzeczywista poprawe obrazu, odbywa sie to za zwyczaj kosztem czegos m.in. ostrosci.

Pzdr. (C)G
 

peter84k

New member
zależy mi aby była dobra jakość. nie musi to być panasonic słyszałem o nim same dobre rzeczy do czasu kiedy zajrzałem na wasze forum. nie wiem czy jest sens czekac na full hd, nie jestem jakimś wytrawnym znawcą dobrego obrazu. chciałbym abym za 10 -15 lat nie był zawiedzony z powodu złego wyboru. może piszcie jakie modele macie i czy jesteście z nich zadowoleni bądź nie (kryteria powyżej) pozdrawiam
 

peter84k

New member
wyda się wam to śmieszne ale obecny telewizor mam 10 lat. z tym 15 przesadiłem. podejrzewam że kolejny zostanie u mnie nie krócej chyba że klęknie
 

ThYX

New member
bankroot napisał:
telewizor na 15 lat ?

Kiedyś tak było :D Mój Philips wytrzymał do wymiany na płaszczaka 20 lat. W sumie działa nadal ale kolory i jakoś obrazu już nie ta ... Za to jakość wykonania chyba wyższa niż obecne cudeńka :p
 

peter84k

New member
różnice między modelami

hmm czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi jakie sa różnice między poszczególnymi modelami panasonica i dlaczego takie rożnice cenowe. interesuja mnie modele pansonica 42pv600 42pv500 42pv70p 42pv60. nie chodzi mi o dane stricte katalogowe lecz o to jak to wygląda w praktyce na chłopski rozum. ten tv to ja kupie chyba za rok bo sie zdecydować nie mogę.pzdrawiam
 

jawer1

New member
peter84k napisał:
hmm czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi jakie sa różnice między poszczególnymi modelami panasonica i dlaczego takie rożnice cenowe. interesuja mnie modele pansonica 42pv600 42pv500 42pv70p 42pv60. nie chodzi mi o dane stricte katalogowe lecz o to jak to wygląda w praktyce na chłopski rozum. ten tv to ja kupie chyba za rok bo sie zdecydować nie mogę.pzdrawiam


Czytać, czytać, jeszcze raz czytać....
Wszystko jest napisane w podpiętych wątkach Panasa
 

peter84k

New member
kiedy pojawi się panasonic full hd?????myślałem że ten 42pv700 juz taki będzie i wkońcu nie wiem rozdzielczość niby ta sama. co myślicie o pv 700 . co lepiej wybrać pv 700 czy pv 600 a może się wwstrzymac piąniążki leża na koncie tylko nie wiem w co zainwestować.
 
Ostatnia edycja:
Do góry