Dmb-bdt 570eg

KrisGdynia

New member
Witam! rozumiem że jest to "młodszy" brat 700 ale pozwolę sobie zacząć nowy temat.
DMP-BDT570EG Odtwarzacze Blu-Ray - Panasonic Polska
Model pojawił się w ofercie Panasonic Polska a że od jakiegoś czasu "zamierzałem" się na 460 sprawdziłem cenę/dostępność. I tu ciekawostka...Panasonic Polska odpowiedział na moje pytanie dla czego nie jest dostępny w/g ich wyszukiwarki - że produkt dostępny jest u ich przedstawicieli Saturn, Neptun (????). Postanowiłem sprawdzić sieć/sklepy Neptun nie istnieją(ciekawe gdzie siedzi pani z serwisu Panasonic - w Indiach?) sklep Saturn - odpisał że produkt jest już wyprzedany - na moje pytanie że to nowość i w/g pracowników sklepu nie było go w ofercie-milczenie....Odtwarzacz znalazłem w paru nieznanych mi sklepach i jednym znanym. W/G Pana z informacji (morele) ten model jest z polskiej hurtowni i ma polskie menu i instrukcję (ciekawe skąd mają ten model skoro panasonic go nie ma). Jest też w ofercie Niemieckiego Amazonu z darmową dostawą w najlepszej w sumie cenie.Tu pierwsze pytanie:
Czy ten sprzęt kupiony w niemieckim amazonie będzie miał polskie menu,? (instrukcja jest na stronie do pobrania) bo wiem już że podbita gwarancja europejska będzie działała w Polsce.
Teraz zasadniczy problem:
Czytając to forum widzę że jest "mały" ruch ale jak już koledzy w innych wątkach zauważyli trudno doradzić komuś bo mamy inne wymagania więc zapytam ( specyfikacje techniczne potrafię sam znaleźć).
Czy ten model jest wart ze względu na procesor(nie znam się na tym a testów nie znalazłem), ogólnie obróbkę obrazu i dźwięku dopłaty drugie tyle do DBM-BDT460?
Czy ten sprzęt (wiem że pewno nie ma go nikt w domu) będzie czytał posiadane przeze mnie kopiowane płyty CD/DVD? czy może się zdarzyć że nie zobaczy ( mam parę oryginalnych ale i parę kopi muzyki w 5.1 oraz DTS nie chciał bym stracić możliwości ich słuchania/oglądania).
Czy kupiony w niemieckim Amazonie będzie czytał polskie napisy?(czy to jest jeden model na Europę tylko sprzedawany w innych krajach?)
Kusi zaawansowana obsługa audio a i we francuskim teście z linku przy 700 dobrze piszą o video.
Słucham dużo muzyki i oglądam koncerty (DVD,Blu-ray) ale też i "słabe" filmy z netu, nie jest to jakiś dramat dopłacić do 570 ale może nie warto?Czy 460 spokojnie daje radę z "poprawą" jakości czy ten model ze względu na nowsze podzespoły będzie dużo lepszy?
Będzie podpięty do plazmy Panasonica i amplitunera Yamahy.
Proszę wybaczyć "lamerskie" pytania ale jak już ktoś zauważył to forum do zasięgania rady.
 
B

burz

Guest
Dla mnie najistotniejsze, czy 570, cytuję: jest wart ze względu na procesor ogólnie obróbkę obrazu i dźwięku dopłaty drugie tyle do DBM-BDT460?
 
B

burz

Guest
Panasonic DMP-BDT570EG - od dziś mam ten odtwarzacz, za niedługo postaram się skrobnąć parę słów, bo w polskich serwisach nie ma o nim nawet na lekarstwo :(
Jeżeli ktoś ma konkretne pytanie, to śmiało.
 

matrixabc

Member
czy jak masz dysk zewnętrzny podzielony na 2 partycje w ntfs to odtwarzacz odtwarza drugą partycję czy tylko pierwszą a drugiej nie widzi?
 

lukos

New member
Możesz powiedzieć jak się sprawdza ten sprzęt ? Czy czyta wszystkie pliki, jak dzwięk i obraz ? Czy czyta napisy .txt ?
 
Do góry