Panasonic TX-32LE7P , TX 32 LM 70 P

BlackC

New member
Pojawiły się nowe tv:

attachment.php


TX-32LE7P
  • Telewizor LCD TX 32 LE 7 P Panasonic
  • Seria VIERA
  • Przekątna ekranu 32"
  • Format obrazu 16:9
  • Rozdzielczość: 1366x768 pikseli
  • Technologia V-real zapewnia najwyższą jakość obrazu
  • Kontrola podświetlenia
  • Maksymalna stopa kontrastu 7 000:1
  • Jasność: 500 cd/m2
  • VIERA Link umożliwia sterowaniu wielu urządzeń 1 pilotem
  • Sterowanie HDAVI
  • Wejście HDMI
  • Czarny
  • Cena 2 759 zł
attachment.php


TX-32LM70P
  • Telewizor LCD TX 32 LM 70 P Panasonic
  • Seria VIERA
  • Przekątna ekranu 32"
  • Format obrazu 16:9
  • Rozdzielczość: 1366x768 pikseli
  • Technologia V-real zapewnia najwyższą jakość obrazu
  • Kontrola podświetlenia
  • Maksymalna stopa kontrastu 7 000:1
  • Jasność: 500 cd/m2
  • VIERA Link umożliwia sterowaniu wielu urządzeń 1 pilotem
  • Sterowanie HDAVI
  • Wejście HDMI x2
  • Czarno-srebrny
  • Cena 3 149 zł
 
Ostatnia edycja:

darcun

New member
Bez reklam
nowe-ale czy lepsze?

BlackC napisał:
Pojawiły się nowe tv:

http://hdtv.com.pl/forum/attachment.php?attachmentid=328&stc=1&d=1173351824

TX-32LE7P
  • Telewizor LCD TX 32 LE 7 P Panasonic
  • Seria VIERA
  • Przekątna ekranu 32"
  • Format obrazu 16:9
  • Rozdzielczość: 1366x768 pikseli
  • Technologia V-real zapewnia najwyższą jakość obrazu
  • Kontrola podświetlenia
  • Maksymalna stopa kontrastu 7 000:1
  • Jasność: 500 cd/m2
  • VIERA Link umożliwia sterowaniu wielu urządzeń 1 pilotem
  • Sterowanie HDAVI
  • Wejście HDMI
  • Czarny
  • Cena 2 759 zł
http://hdtv.com.pl/forum/attachment.php?attachmentid=329&stc=1&d=1173352050

TX-32LM70P
  • Telewizor LCD TX 32 LM 70 P Panasonic
  • Seria VIERA
  • Przekątna ekranu 32"
  • Format obrazu 16:9
  • Rozdzielczość: 1366x768 pikseli
  • Technologia V-real zapewnia najwyższą jakość obrazu
  • Kontrola podświetlenia
  • Maksymalna stopa kontrastu 7 000:1
  • Jasność: 500 cd/m2
  • VIERA Link umożliwia sterowaniu wielu urządzeń 1 pilotem
  • Sterowanie HDAVI
  • Wejście HDMI x2
  • Czarno-srebrny
  • Cena 3 149 zł
A może ktoś wie coś więcej o tych telewizorach? A może "Kiki" wypowiedział by się jak zwykle profesjonalnie i bezstronnie? Czekam z wielką ciekawością.Pozdrawiam!
 

redlum

New member
Bez reklam
BlackC napisał:
Pojawiły się nowe tv:

attachment.php


TX-32LE7P
  • Telewizor LCD TX 32 LE 7 P Panasonic
  • Seria VIERA
  • Przekątna ekranu 32"
  • Format obrazu 16:9
  • Rozdzielczość: 1366x768 pikseli
  • Technologia V-real zapewnia najwyższą jakość obrazu
  • Kontrola podświetlenia
  • Maksymalna stopa kontrastu 7 000:1
  • Jasność: 500 cd/m2
  • VIERA Link umożliwia sterowaniu wielu urządzeń 1 pilotem
  • Sterowanie HDAVI
  • Wejście HDMI
  • Czarny
  • Cena 2 759 zł
attachment.php


TX-32LM70P
  • Telewizor LCD TX 32 LM 70 P Panasonic
  • Seria VIERA
  • Przekątna ekranu 32"
  • Format obrazu 16:9
  • Rozdzielczość: 1366x768 pikseli
  • Technologia V-real zapewnia najwyższą jakość obrazu
  • Kontrola podświetlenia
  • Maksymalna stopa kontrastu 7 000:1
  • Jasność: 500 cd/m2
  • VIERA Link umożliwia sterowaniu wielu urządzeń 1 pilotem
  • Sterowanie HDAVI
  • Wejście HDMI x2
  • Czarno-srebrny
  • Cena 3 149 zł


skad masz takie ceny? - na stronie panasonica ceny sugerowane sa troche inne
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zarówno LCD jak i Plazmy panasonic / nowe modele/ wjadą do nas we wtorek. Lenistwo pracowników Panasonic Polska i skostniałe zasady z lat socjalizmu / powszechna niemożność/ spowodowały że mimo wstępnych obietnic Zarządu w/w telewizory nie dotarły do nas wcześniej .
Te które wjadą we wtorek to modele już do sprzedaży które sami kupujemy. Szkoda ........
 

darcun

New member
Bez reklam
kiki napisał:
zarówno LCD jak i Plazmy panasonic / nowe modele/ wjadą do nas we wtorek. Lenistwo pracowników Panasonic Polska i skostniałe zasady z lat socjalizmu / powszechna niemożność/ spowodowały że mimo wstępnych obietnic Zarządu w/w telewizory nie dotarły do nas wcześniej .
Te które wjadą we wtorek to modele już do sprzedaży które sami kupujemy. Szkoda ........
Dobrze to ująłeś "kiki"! Ale jak już dotrą do sklepu,to proszę o wypowiedż na ich temat./nie zrywaj się tak rano/.Pozdrawiam!
 

kernit1

New member
Ja również jestem ciekawy jak się mają te nowości Panasonica do nowych JVC A80, które już są w sprzedaży np. w MM.Czyżby KIKI, ani nikt inny jeszcze ich nie testował?. Sam próbowałem w MM prosić o podłączenie JVC do różnych źródeł, ale okazało się, że niestety nie ma możliwości, a bo to "n" przestała im działać, a to kabelka nie ma itp., czyli czysty profesjonalizm. A na podzielonym sygnale z kablówki odbiór był słaby.

Pozdr,
 

radek77

New member
Witam serdecznie
Nowe TV wjechały do polski i są już w detalu
Wczoraj rozmawiałem ze sprzedawcą w sprawdzonym sklepie, który dostał LM70P i twierdzi ze - tak jak się spodziewał - nowe modele TX-32LM70P, TX-32LE7P, w bezpośredniej konfrontacji z poprzednim modelem TX-32LX60P wypada gorzej.
Mam pytanie jak jest naprawdę.
Czy warto kupić nowe modele? czy zainwestować w sprawdzony model TX-32LX60P, który dalej trzyma się w cenie.
Proszę o opinie
Pozdrawiam
Radek77


Czy wogóle warto kupić nowe modele które parametrami niby sa lepsze no i podobno nowsza matryca? czy zainwestować w sprawdzony model TX-32LX60P, który dalej trzyma się w cenie.
Proszę o opinie
Pozdrawiam
Radek77
 

redlum

New member
Bez reklam
nie porownuj roznych modeli
le7 - nie jest nastepca lx60 - ale le60

lx70 pojawi sie za ok 2 miesiace - ja np sie wstrzymuje do premiery z zakupem
 

radek77

New member
redlum napisał:
nie porownuj roznych modeli
le7 - nie jest nastepca lx60 - ale le60

lx70 pojawi sie za ok 2 miesiace - ja np sie wstrzymuje do premiery z zakupem

witam
biorąc pod uwage parametry i cene le7 a lx60 są bardzo zblizone do siebie wiec nie widze problemu,
le60 jest o klase nizej od lx60
lX7 bedzie zdecydowanie drozszy i nie kazdy bedzie czekał 2miesiące
 

mongo

New member
Panasonic TX32LE7P

Witam serdecznie!

Jestem nowy na forum i prosze o pomoc!
Mam zamiar kupić Panasonic TX-32LE7P. Jeden z nielicznych czarnych modeli Panasonica. (generalnie tylko czarny model wchodzi w grę) I nie mogę nigdzie znaleźć szczegółowej specyfikacji tego modelu. Ponieważ przymierzałem się do modelu TX32LX60P lub TX32LE60P, mam pytanie. Czy jest on porównywalny parametrami z tymi modelami. Czy warto w ciemno zdecydować się na model TX-32LE7P, pomimo tego, iż nigdzie nie ma żadnych opinii o nim. Podstawowe parametry tego TV w pełni mi odpowiadają i wystarczają. Natomiast ne wiem jak sprawdza się w parktyce. Dajcie jakiś cynk.
Pozdrawiam!:)
 

emilwoyek

New member
Tx 32 Le 7 P

Witam wsiech
widzaiłęm 3 dni temu w niemczech 32LE7P
REWELACJA !!!!!!!!!!!
. Oglądałęm tv z kablówki, ludzie nasza cyfra za murzynami.
Ten panasek jest czad. Ktoś kiedys mowił ze smuży , i niech mu smuży\ale nie 32le7p. Dowiadywałm sie gdzie go kupis w kraju, jest kilka sklepów, ale czekają na dostawe. Ostatni tydzień marca bedzie podobno dostępny.
Co jest ciekawe, producent podaje kontrazst : 7000:1, ma sie rozumiec dynamiczny, nikt nie jest w stanie go sprawdzic, ale cis w tym jest ze ma tyle. Poprostu daje się oglądac , nie miałem mozliwosci zobaczyc obrazu hd,
Drugim tv jest Sharp LC-32SA1E A
warty zakupu, i cenka mniejsza, ale odbiorem nie widziałem róznicy między teymi dwoma , panas ma swoje "nazwisko" i za nazwe sie płaci
ale jak płącisz wiesz za co.
Sharp też jest ma TOPLISCE, w modelach LCD do 3000.-
Ja juz nastawiłm się na panasa, okres mojego oczekiwania na tv to 3 miechy, wytrzyma się jeszcze te 7 dni :))
 
Ostatnia edycja:

pablo1234

New member
Witam

Czy ktoś już testował te dwa modele Panasonic TX-32LE7P , TX 32 LM 70 P ?


Mi bardziej pasuje ten czarny Panasonic TX-32LE7P i 1xHDMI też nie jest problemem. Zastanawiam się tylko czy mają te same matryce ..... i jak wyglądą obraz na obu w realu, czy nie ma różnic ?

Pzdr Paweł
 

Matthew

New member
radek77 napisał:
Wczoraj rozmawiałem ze sprzedawcą w sprawdzonym sklepie, który dostał LM70P i twierdzi ze - tak jak się spodziewał - nowe modele TX-32LM70P, TX-32LE7P, w bezpośredniej konfrontacji z poprzednim modelem TX-32LX60P wypada gorzej.
Nie wiem co to za sprzedawaca ale niech przyjzy sie raz jeszce. W moim odczuciu LM70P gra lepiej niz LX60. LM70 nie razi juz tak granatem jak LX60.

radek77 napisał:
le60 jest o klase nizej od lx60
Bzdury wypisujesz. Udowodnij mi że LX60 jest o klase wyższym modelem! Z gory stoisz na przegranej pozycji. Jezeli nie jestes czegos pewien to nie wypisuj bredni bo wprowadzasz ludzi w błąd.

pablo1234 napisał:
Witam
Czy ktoś już testował te dwa modele Panasonic TX-32LE7P , TX 32 LM 70 P ?
W przyszłym tygodniu prawdopodobnie bede miał na sklepie LE7 i bede mogł bezpośrednio porównać do LM70. Na razie mogę napisać że LM70 spisuje się lepiej niż LX60. Przede wszystkim lepiej oddaje czerń.
 

krys999

New member
Panasonic TX32 LM70P

Witam
Jestem tutaj nowy.
Dzięki opiniom na waszym forum odnośnie Panasonica LX60 zakupiłem jego następce LM70P.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu (wcześniej miałem CRT 21 cali ) - teraz to jest dopiero oglądanie TV.
Bardzo mnie martwiły wypowiedzi odnośnie obrazu z kablówki na LCD - jak dla mnie to rewelacja !!! (obraz lepszy niż na CRT, nie wiem skąd takie oceny że na LCD to się nie da kablówki oglądać ?).
Jest tylko jedno małe ale... Telewizor wg. specyfikacji Panasonica miał mieć wejście PC mini D-sub, niestety nic takiego u mnie nie ma.
I tu pytanie do Pana Kikiego (widzę że to guru na forum odnośnie Panasonica).
Może można byłoby poruszyć tą sprawę w Panasonic Polska (ja napisałem do nich maila że mnie w błąd tym opisem wprowadzili - kupiłen ten TV bo miał mieć to wejście a tu ..... klapa ) ?
 

brzdaq

New member
Można coś więcej na temat tego modelu LM70P?? jakiś test albo coś wrażenia?? bo mam na niego oko i nie wiem czy kupić...
 

mongo

New member
Tx-32le7f

Czy ktoś mi może powiedzieć czym się różni Panasonic TX-32LE7P od TX-32LE7F, bo na pierwszy rzut oka to sa te same modele.
I czy ktoś już może testował ten pierwszy model. Mam zamiar go kupić i nie chce się naciąć.
Pozdrawiam!
 

radek77

New member
Matthew napisał:
Nie wiem co to za sprzedawaca ale niech przyjzy sie raz jeszce. W moim odczuciu LM70P gra lepiej niz LX60. LM70 nie razi juz tak granatem jak LX60.

Bzdury wypisujesz. Udowodnij mi że LX60 jest o klase wyższym modelem! Z gory stoisz na przegranej pozycji. Jezeli nie jestes czegos pewien to nie wypisuj bredni bo wprowadzasz ludzi w błąd.

W przyszłym tygodniu prawdopodobnie bede miał na sklepie LE7 i bede mogł bezpośrednio porównać do LM70. Na razie mogę napisać że LM70 spisuje się lepiej niż LX60. Przede wszystkim lepiej oddaje czerń.

i co Panie kolego jak TEST????
a to zauważyłes że LX60 ciekawiej spisuje się przy slabszym sygnale typu kablowka. LM70 z kolei przy lepszym sygnale swieci lepiej niz LX60.
 

DeRyL

New member
radek77 napisał:
witam
biorąc pod uwage parametry i cene le7 a lx60 są bardzo zblizone do siebie wiec nie widze problemu,
le60 jest o klase nizej od lx60
lX7 bedzie zdecydowanie drozszy i nie kazdy bedzie czekał 2miesiące

Witam,

Jestem w trakcie wyboru TV, jest tego tyle, że jest duży problem,

Czy ten model LX60P jest ok ??? Odległość około 3 m, generalnie kabłówka o dobrym sygnale, dość mocno nasłonecznione pomieszczenie.

Może jakieś inne propozycje do 3500,00 PLN

Może to ? Chętnie dowiem się od fachowców i posłucham rad. Moze jest ktoś kto może zaoferować modelik o dobrych parametrach ??
pozdrawiam
 
Do góry