Oled od Panasa :-)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
40k nie dam, za dużo. Bez przesady.
Max 25k i za cholerę więcej, ale też nie mam specjalnego ciśnienia.
Może gdybym się przesiadał z 55".
 

pantomima

Banned
No ja przesiade sie z 65" . Celuje w oleda minimum 85 - mysle ze skok o 20 cali bd juz mile dostrzegalny.
Jezeli ukaze sie juz taki dopracowany na cacy oledzik 4k z pelnym wsparciem hdr to nawet sie nie zastanawiam , oczywiscie w cenie do 40 tys .
25 k za taka przekatna ? , cos mi sie zdaje ze'dlugo bd trzeba jeszcze poczekac .
Zapewne niebawem ruszy kampania 8k(wplynie to na ceny oledow 4k wiec kto wie -25 tys ?,moze moze) , ale'o tej rozdzielczosci nawet nie mysle . W zupelnosci wystarczy mi UHD.
Poki co to czekam na jakas cenowa rewolucje, wieksze przekatne no i oczywiscie wjazd na rynek reszty producentow .
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widz polega na tym, że wszystko co z "8" na początku drastycznie szybuje w górę. Mam tu na myśli ceny.
Przy 75-78" jest już znacznie spokojniej.
Przy Oledach będzie podobnie.
Pomyśl nad projekcją, jedno drugiego nigdy nie zastąpi, ale będzie na przeczekanie. Mała skrzyneczka, rozwijany ekran.
Nie ma filozofii, wbrew temu co tu niektórzy wypisują.
 

pantomima

Banned
Powiem Ci tak - projektor ? Jakos mnie to nie jara ;) , nie ze nie robi wrazenia,ze to nie to.
Ja poprostu wole tv ,rozumiesz co mam na mysli ;)
Tak jak powiedzialem , czekam na cos konkretnego w wydaniu oled, przy okazji inwestycja w konkretne kino domowe .
 

piescweza

New member
Tak jak powiedzialem , czekam na cos konkretnego w wydaniu oled, przy okazji inwestycja w konkretne kino domowe .

Akurat LG EG910 to bardzo konkretna propozycja... No chyba, że fiksujesz się na rozdziałkę 4K, ale moim zdaniem w chwili obecnej nie ma to sensu, bo nie byłoby czego oglądać :) Propozycje Panasonica są natomiast póki co mało konkretne... CZ950 to dla mnie na razie model bardziej "pokazowy", niż poważna propozycja dla klientów. Poziom cenowy tego modelu jest po prostu absurdalny.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W saturnie w Warszawie już jeden się sprzedał pomimo że dużo tańszy LG był w 65 calach w tym samym czasie ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przecież to nie chodzi że to jakiś łoł jest chodzi o fakt mieli 1 szt. na stanie i w kilka dni się sprzedała... i tyle... bardziej chodzi o to, że o 100% droższy tv ktoś wybrał w stosunku do innego, który jest na tej samej matrycy.. a jednak wolał Panasa...
 
Do góry